Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Henninghenning@dyrud.no35058080Dyrud Elektro AS3840SeljordTelemark26.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKaasa, Robert robert.kaasa@kebas.no99261238Kaasa El-kontroll3750DrangedalTelemark15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKløvtveit, Frodefrode.klovtveit@bravida.no35027120/95266041Bravida Norge AS3683NotoddenTelemark16.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNordgaard-Tveit, Hans-Kristianhans@dyrud.no45008087Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark07.05.2023
ElektrotermografiEvensen, Terjeterje@installasjon.as 90212024Bø Installasjon AS3800Bø i TelemarkTelemark23.03.2023
ElektrotermografiHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark18.05.2020
ElektrotermografiKløvtveit, Frodefrode.klovtveit@bravida.no95266041Bravida Norge AS3683NotoddenTelemark04.06.2024
ElektrotermografiMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark16.02.2022
ElektrotermografiNordskog, Reidarreidar@installasjon.as97572257Bø Installasjon AS3800Bø i TelemarkTelemark27.11.2023
Elkontroll LandbrukHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Elkontroll LandbrukKløvtveit, Frodefrode.klovtveit@bravida.no95266041Bravida Norge AS3683NotoddenTelemark16.04.2020
Elkontroll LandbrukMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Elkontroll næringHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Elkontroll næringJohansen, Henninghenning@dyrud.no35058080Dyrud Elektro AS3840SeljordTelemark26.08.2020
Elkontroll næringKløvtveit, Frodefrode.klovtveit@bravida.no95266041Bravida Norge AS3683NotoddenTelemark16.04.2020
Elkontroll næringMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Elkontroll næringNordgaard-Tveit, Hans-Kristianhans@dyrud.no45008087Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark07.05.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Arve Severinsenel-partn@online.no95702100ELEKTRO Partner Skien AS3712SkienTelemark11.03.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Dyrud, Morten Olavmorten@dyrud.no35058084Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark16.03.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Helge Hovdejordhelge@elektrotech.no35023770Elektrotech AS3690HjartdalTelemark22.02.2021
Rekrutteringspersonell NorgeAarrestad, Øysteinoaa@crgroup.no90833304CR Group AS3732SkienTelemark
Rekrutteringspersonell NorgeAlvestad, Tone Annetone.anne.alvestad@multifag.no91858274Multifag AS3716SkienTelemark
Rekrutteringspersonell NorgeAndresen, Stig A. Gårestig@bemanningsbyraaet.no92029312Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienTelemark
Rekrutteringspersonell NorgeHåkonsen, Laila Merethelaila@bemanningsbyraaet.no95770074Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienTelemark
Rekrutteringspersonell NorgeMartinsen, Gautegaute.martinsen@skagerakenergi.no91320683Skagerak Energi AS, avd Tønsberg3915PorsgrunnTelemark
Rekrutteringspersonell NorgeWestby, Tommytommy@bemanningsbyraaet.no92255180Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAarnes, Oddvaroddvard@byggogtakst.no90784247Aarnes Bygg og Takst3810GvarvTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørkheim, Areare@bjorkheimeiendom.com91858552Takstforum Telemark AS3735SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Rune O.murmesterhansenhenriksenas@ebilag.com90191946MURMESTER HANSEN & HENRIKSEN AS3732SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHvammen, Arnt Ivar post@prosjektform.no97110535Prosjektform as3656AtråTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonassen, Torejonassen@mail.com92669531Takstingeniør Tore Jonassen3704SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNielsen, Kevin Hunterkevhnie@hotmail.no91550213Nielsen Bygg - Kevin H. Nielsen3790HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@takstforum-telemark.no41214782Takstforum Telemark AS3735PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlden, Otto N.abtakst@abtakst.no99365200AB Takst - Aktiv Boligtaksering AS 7023SkrienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkui, Børreborre@takstforum-telemark.no47171074Takstforum Telemark AS3732SkienTelemark