Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligBraut, Bennbenn@el-team.net40627840EL-TEAM A/S4349BryneRogaland18.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEgeland, Johannesjohannes@pgi.no41535245Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland05.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEgeli, Andreasandreasegeli@yahoo.no92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEgge, Petterpetter@vektek.no97600030VekTek AS4343OrreRogaland27.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligFriestad, Alf Ovealf.ove@elektrofag.no4541880Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland29.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligFriestad, Torpost@spenning.as92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGaupås, Dag Olavdag.olav.gaupaas@etr.no93457473ETR Elektro & Telecom AS5542KarmsundRogaland01.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHåland, Ronny ronny@svithun-elektro.no93435764Svithun Elektro AS4067StavangerRogaland20.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHandeland, Thomas handeland@gmail.comThomas Handeland4344BryneRogaland22.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHegland, FredrikFredrik.hegland@roxel.no Roxel Elektro AS4029StavangerRogaland13.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHøien, Erikerik3520@hotmail.com98298419EL-TEAM A/S4340BryneRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHoltberget, Haakonhaakon.holtberget@oneco.no41337068OneCo Vest AS4313SandnesRogaland11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKloster, Martinmartin@el-team.net98298414EL-TEAM A/S4340BryneRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKrag, Espenespen@pgi.no 45471159 Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland13.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligLothe, Geir Arnegal@helgevold.com90725823Helgevold Elektro AS5570AksdalRogaland26.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRandeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro 4014StavangerRogaland29.09.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRangen, Geirgeir@elektrofag.no93205611Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRavndal Lima, Martinmartin.ravndal.lima@regjesdal.no93256659R.E.Gjesdal AS4330ÅlgårdRogaland17.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRisa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSagebakken, Andersas@ryfylke-elektriske.no93256643Ryfylke Elektriske4100JørpelandRogaland28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSandvik, Torbjørnt.sandvik@bbelektro.as95834349BB Elektro AS4164FognRogaland16.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSkeie, Robinrobin.skeie@gmail.com52845150ETR Elektro & Telecom AS5542KarmsundRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSkjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@sonnico.no41085273Sønnico AS4066StavangerRogaland14.09.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVathne, Stålestale@vea-as.no90655062Vest Elektro & Automasjon as4100JørpelandRogaland21.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligWersland, Glenngw@relatek.no94170642Relatek Elektro AS4016StavangerRogaland24.05.2024
ElektrotermografiBrun, StianStian.Brun@westcon.no99047030Westcon Power and Automation4262AvaldsnesRogaland21.12.2022
ElektrotermografiFriestad, Alf Ovealf.ove@elektrofag.no4541880Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland18.06.2024
ElektrotermografiGabrielsen, Bjarnebga@norse-tech.no51646803Norse Technology 4007StavangerRogaland14.12.2023
ElektrotermografiHeskje, Lauritz AndréLauritz.Andre.Heskje@akersolutions.com91671835Aker Solutions AS4003StavangerRogaland16.03.2022
ElektrotermografiHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren4362VigrestadRogaland29.03.2021
ElektrotermografiKöppen, Ronnyronny.koeppen@rogalandelektro.no93256639Rogaland Elektro AS4016StavangerRogaland08.03.2021
ElektrotermografiLande, Hans ChristianHcl@westcon.no91888194Westcon Power and Automation AS4262AvaldsnesRogaland12.10.2020
ElektrotermografiMedhaug, Jakob Andrejakob.medhaug@levelgroup.no; jakob.medhaug@ikm.no40435144A/S Marin Elektro4250KopervikRogaland23.04.2024
ElektrotermografiMeland, Tommy tommy.meland@sonnico.no99595532Sønnico AS4033StavangerRogaland10.10.2023
ElektrotermografiNordhus, Morten S.morten.sundnes.nordhus@akersolutions.com46402211Aker Solutions AS4003StavangerRogaland09.01.2023
ElektrotermografiStrøm Stange, Richardrichardstange@hotmail.com41283539Knutsen OAS Shipping ML AS5504HaugesundRogaland27.11.2022
Elkontroll næringDalaker, Pålpaali.eivind@lyse.net92849409Rennesøy Elektro AS4150RennesøyRogaland18.01.2021
Elkontroll næringEgeli, Andreasandreas@spenning.as51465600Spenning AS4370EgersundRogaland09.12.2021
Elkontroll næringHåland, Ronny Kyllingstadronny@svithun-elektro.no93435767Svithun Elektro AS4033StavangerRogaland19.03.2023
Elkontroll næringHandeland, Thomas handeland@gmail.comThomas Handeland4344BryneRogaland22.02.2021
Elkontroll næringHegland, FredrikFredrik.hegland@roxel.no Roxel Elektro AS4029StavangerRogaland13.10.2020
Elkontroll næringHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland24.10.2022
Elkontroll næringHoltberget, Haakonhaakon.holtberget@oneco.no41337068OneCo Vest AS4313SandnesRogaland11.12.2023
Elkontroll næringRandeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro AS4014StavangerRogaland29.09.2020
Elkontroll næringRangen, Geirgeir@elektrofag.no93205611Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland24.10.2022
Elkontroll næringRisa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland05.06.2024
Elkontroll næringSkjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@sonnico.no41085273Sønnico AS4066StavangerRogaland14.09.2023
Elkontroll næringWersland, Glenngw@relatek.no94170642Relatek Elektro AS4016StavangerRogaland24.05.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-498267985Bryne Elektriske AS4344BryneRogaland11.04.2019
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Geir Espedalge@relatek.no92277102Relatek Elektro AS4016StavangerRogaland30.01.2019
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ingvar Risaingvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren4362VigrestadRogaland04.05.2020
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Trond Randebergpost@rogalandelektro.no51855000Rogaland Elektro AS4016StavangerRogaland29-08-2023
RekrutteringspersonellAskeland, Kurt Andrékurt.andre.askeland@no.experis.com90066490Experis4033StavangerRogaland
RekrutteringspersonellDalane, Cathrinecathrine.dalane@nav.no92483383NAV Rogaland4002StavangerRogaland
RekrutteringspersonellEie, Janne Sigbjørnsenjanne.sigbjornsen.eie@nav.no97195778NAV Rogaland4002StavangerRogaland
RekrutteringspersonellGjelsvik, Margunn Solheimmargunnsolheimgjelsvik@gmail.com99641266Edison Norge AS4020StavangerRogaland
RekrutteringspersonellGravdal, Lailalaila.gravdal@eni.com41309280Eni Norge4064StavangerRogaland
RekrutteringspersonellGustavson, Kjetilgusbaresi@gmail.com 920816034007StavangerRogaland
RekrutteringspersonellHamnøy, Jan Torejth@hamnoy.no41102200Hamnøy AS5563FørresfjordenRogaland
RekrutteringspersonellHorpestad, Jan Torejan.tore.horpestad@nav.no92093185NAV Rogaland4002StavangerRogaland
RekrutteringspersonellHovde, Ann Mariaann.maria.hovde@dovregroup.com46954460Dovre Group AS4008StavangerRogaland
RekrutteringspersonellIdland, Mettemid@assessit.no21030103Assessit AS4313SandnesRogaland
RekrutteringspersonellLiknes Overøye, Else -Margreteeml@hamnoy.no 99549455Hamnøy AS5563FørresfjordenRogaland
RekrutteringspersonellLunde, Cathrinecathrine@q-10.no8017658Q10 Personell4007StavangerRogaland
RekrutteringspersonellMorken, Jørgenjorgen.lohne.morken@no.experis.com90702517Experis AS4067StavangerRogaland
RekrutteringspersonellNilsen, Trinetn@toptemp.no95295544Amesto Top Temp AS4313SandnesRogaland
RekrutteringspersonellNordahl, Trulstruls.nordahl@nav.no99293355NAV Rogaland4002StavangerRogaland
RekrutteringspersonellOtto, Sarah Cecilie sarah.otto@uis.no98829691Universitetet i Stavanger4036StavangerRogaland
RekrutteringspersonellØverdal, Lizaliza.overdal@nav.no91107706NAV Rogaland4002StavangerRogaland
RekrutteringspersonellSkretting, Mirjammirjam.skretting@subsea7.com90108466Subsea 7 Norway AS4065 StavangerRogaland
RekrutteringspersonellTrædal, LoneLone.Traedal@manpower.no94814491Manpower AS4067StavangerRogaland
RekrutteringspersonellUnderhaug, Kjerstiunderhaug@madsenbrekke.no95887771Madsen og Brekke AS4262AvaldsnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDahle, Sverresverre.dahle@lyse.net 92499901Rogaland FDV Byggmester Sverre Dahle4317SandnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFjetland, Jan Willy jan@fjetland.net97182339Fjetland Takst AS5533HaugesundRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFlagtvedt, Olavolavflagtvedt@gmail.com92461650Byggmester Olav Flagtvedt Limited5113TertnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForgaard, Harald harald.forgaard@mestertakst.com93093833Mestertakst AS4016StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjelsvik, Terje post@eiendomsvurdering.no90071240Eiendomsvurdering AS5113TertnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLund, Tom-Erikpost@lundtakst.com41459136Lund Takstingeniør AS5253SandsliRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOtterbech, Ågepost@otterbech.no47342455Takst og Uavhengig kontroll AS4025StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRodvelt, Hallgeirhallgeir@siving-rodvelt.no91882838Sivilingeniør Rodvelt AS4017StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkadberg, Jarle Eilif Roaldsen jarle.skadberg@skadberg.no90111313Ing firma Jarle E R Skadberg AS4374EgersundRogaland
TestbrukereRunestad, Ane Turøy atr@primepeople.no45225147Prime People HR Solutions avd Stavanger AS4020StavangerRogaland