Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligBakken, Oddvar oddvar.bakken@minel.no41474634Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligEngum, Gjermund gj-engum@online.no95916316Elektriker’n Fron as2640VinstraOppland13.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGilleberg, Ole Johannespost@gb-elektro.no90935933GB-Elektro AS2615LillehammerOppland11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligGjelseth, Stig Ovestig.ove.gjelseth@minel.no41403392Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland09.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Mortenmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohnsen, Ole Martinole.martin.johnsen@minel.no61226699Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNordlien, Eveneven.nordlien@minel.no41787794Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland16.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligOdberg, Theistheis.odberg@mjoselektro.no91723952Mjøs Elektro AS2821GjøvikOppland23.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligØdegaard, Sveinsvein@roa-elektriske.no95156506Roa Elektriske AS2740RoaOppland16.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligPålhaugen, Geirnell@skogvang.no91847541Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSkog, Helgehelge.skog@minel.no95271617Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSmidesang, Pålpaal.smidesang@minel.no91847541Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVelo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerOppland02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligWollum, Frodefrode@elektro1oppdal.no72404400elektro 1 Oppdal AS7340OppdalOppland06.06.2024
ElektrotermografiHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland17.01.2024
ElektrotermografiKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland18.11.2021
Elkontroll næringEngen, TomasTomas@gnas.no90817077Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland03.10.2021
Elkontroll næringGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Elkontroll næringHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland20.07.2022
Elkontroll næringKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no990476535Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland23.05.2022
Elkontroll næringSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Elkontroll næringVelo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerOppland02.08.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Granberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg og Nordengen AS2743HarestuaOppland18.11.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstcon.no90110938TakstCon AS2848SkreiaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Trondtrond.hagen@abacustakst.no41508373ABACUS Takst AS2819GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKristiansen, Tomtom@solhaugtakst.no91855554Solhaug Takst AS2815GjøvikOppland