Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAaland, Per Erikpea@minel.no91555791Minel Glåmdal AS2211KongsvingerHedmark05.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligAndrå, Larslars.a@stange-elektriske.no91532841Stange Elektriske AS2335StangeHedmark22.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligBråthen, Dag Rogerdag@elsikker.no94305151Elsikker AS2322RidabuHedmark31.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligBrodshaug, Olaola.b@stange-elektriske.no; ola.erik@stange-elektriske.no62585660Stange Elektriske AS2335StangeHedmark26.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMaana, Vegardvegard@stange-elektriske.no; ola.erik@stange-elektriske.no62585660Stange Elektriske AS2335StangeHedmark27.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMoe, Kjell Trygvekjell.trygve@frisurf.no92498965Nord Elektro AS2340LøtenHedmark10.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligMyhre, Marius K.marius@myhre-elektro.no91834803Myhre Elektro AS2100SkarnesHedmark19.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligNordsveen, Katotermo-ik@online.no97 19 61 54 Nord Elektro AS2340LøtenHedmark18.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSkar, Hans Arnehans.arne@elektrikern-ringsaker.no90022047Elektriker`n Ringsaker AS 2390MoelvHedmark23.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSkjærbekk, Sindresindre@stange-elektriske.no; ola.erik@stange-elektriske.no62585660Stange Elektriske AS2335StangeHedmark27.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligTronsrud, Sverre Helmersverre@stange-elektriske.no; ola.erik@stange-elektriske.no62585660Stange Elektriske AS2335StangeHedmark27.01.2020
ElektrotermografiBråthen, Dag Rogerdag@elsikker.no94305151Elsikker AS2322RidabuHedmark06.03.2023
ElektrotermografiMoe, Kjell Trygvekjell.trygve@frisurf.no92498965Nord Elektro2340LøtenHedmark08.08.2022
ElektrotermografiNordsveen, Katotermo-ik@online.no97196154Nord Elektro AS2340LøtenHedmark20.12.2019
ElektrotermografiSkar, Hans Arnehans.arne@elektrikern-ringsaker.no90022047Elektriker`n Ringsaker AS 2390MoelvHedmark02.03.2022
Elkontroll næringBråthen, Dag Rogerdag@elsikker.no94305151Elsikker AS2322RidabuHedmark31.01.2022
Elkontroll næringMoe, Kjell Trygvekjell.trygve@nordel.no92498965Nord Elektro AS2340LøtenHedmark10.05.2021
Elkontroll næringMyhre, Marius K.marius@myhre-elektro.no91834803Myhre Elektro AS2100SkarnesHedmark19.11.2023
Elkontroll næringNordsveen, Katotermo-ik@online.no97196154Nord Elektro AS2340LøtenHedmark18.02.2020
Elkontroll næringSkar, Hans Arnehans.arne@elektrikern-ringsaker.no90022047Elektriker`n Ringsaker AS 2390MoelvHedmark23.04.2022
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ole Kristian Edvardsenole.kristian@elektrikern-ringsaker.no94986040Elektriker`n Ringsaker AS2390MoelvHedmark03.06.2020
Rekrutteringspersonell NorgeLinde, Ceciliececilie.linde@eidsivaenergi.no47759758Eidsiva Energi AS2317HamarHedmark
Rekrutteringspersonell NorgeSøraas, Anettesorane@banenor.no91828221Bane NOR SF2308HamarHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGils, Svein Martinsveingil@online.no91543015SG-TAKST AS6523FreiHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKirkerud, Rune post@icontakst.no40416350Icon Takst AS2340LøtenHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOpseth, Halvor post@trysiltakst.no41418661Trysiltakst Halvor Opseth2420TrysilHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305HamarHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Vidar A.vatangen@gmail.com97076144Boligtaksering 1 AS2319HamarHedmark