Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligJenssen, Jens-Kristianjens-kristian@haneseth.no46474445Haneseth Kirkenes AS9900KirkenesFinnmark01.03.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Aadne Jenssenadne.jenssen@haneseth.no94168319Haneseth Kirkenes AS9900KirkenesFinnmark07.03.2024
Rekrutteringspersonell NorgeIversen, Knut-Arneknutarne@kreativindustri.no91824844Kreativ Industri AS9811VadsøFinnmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAlexandersen, Odd Magne odd.magne@ialta.net92227635Alexandersen Eiendom AS9504AltaFinnmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBalto, Jon Erland jon-erland@byggebistand.com95068780Stema Byggebistand AS9845TanaFinnmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiti, Hermodhermodbi@online.no99107402Biti Takst og byggservice9845TanaFinnmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615HammerfestFinnmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Svein-Harald svein@tromstakst.no90571711Polytech Hammerfest9600HammerfestFinnmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJørstad, Ken post@perfuge.no41589744Takstingeniør Ken Jørstad9512AltaFinnmark