Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAaslund, Geir Conradpost@byco.no98833365BYCO AS1400Ski Viken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmin, Shaho post@triotakst.no90647212Trio Takst AS3153TolvsrødViken09.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Rogerroger.andersen@taksteksperten.no40068400Taksteksperten AS2000LillestrømViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArkøy, Atleatle@takstselskapet.no92049738Takstmann Atle Arkøy AS1362HosleViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBendiksen, Trond troben@online.no93011113TB Consulting Trond Bendiksen1467SnarøyaViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBentestuen, Tron tb@norges-takst.no92231686Norges Takst AS1470LørenskogViken19.06.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrath, Jørnbrath@nsn.no99639739Brath Eiendom1929AuliViken14.02.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrovoll, Steinar steinar@atakstfirma.no91736555Asker Takstfirma AS1385AskerViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Egilegil@takstverdi.com91104091Ing. Egil Christiansen3538Sollihøgda Viken18.04.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCohen, Henry betakst@online.no92260499Bærum Eiendomstaksering AS1338SandvikaViken02.04.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEliassen, Jonnyjonny@takstco.no90656342Takstco AS1605FredrikstadViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFevang, Tore Jan tjf@norges-takst.no91635490Norges Takst AS1470LørenskogViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønning, Frodefg@norges-takst.no97149565Norges Takst AS1473LørenskogViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGulbrandsen, Kennethkgul77@live.no91307281Takstmann og Murmester Kenneth Gulbrandsen2080EidsvollViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugan, Thomas A.tahaugan@online.no97083083Ingeniør og Takstmann Thomas A. Haugan AS1440DrøbakViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugs-Eilertsen, Rolf Are rolf@takstfag.com91614878TAKSTFAG AS 1789Berg i ØstfoldViken13.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelle, Per Øivindtakst-huset@halden.net45204100Taksthuset Øst1782HaldenViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHem, Magnusmagnus@folloboligtakst.no91602893Follo Boligtakst AS1540VestbyViken07.03.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJahr, Kjetilkjetil.jahr@gmail.com92053641Romerike Takst, Kjetil Jahr1925BlakerViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJamissen, Grete Liergrete.lier.jamissen@multiconsult.no90854571Multiconsult Norge AS1701SarpsborgViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610KongsbergViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonson, Erik erik@jonson.as47382950Ingeniør Erik Jonson1397NesøyaViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjeserud, Per-Christianper@kjeserudboligtakst.no91354951Kjeserud Boligtakst1807AskimViken08.08.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjuus, Christian Wåsjø ckj@kjuustakstogeiendom.no92242266Kjuus Eiendom AS1405LanghusViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLindstad, Hans Petter hans.petter.lindstad@gmail.com90858511HLC AS2053JessheimViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Are Johanare@moentakst.no41558912Moen Takst1820SpydebergViken07.09.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Ole Øyvind ole.oyvind.moen@multiconsult.no90122226Multiconsult Norge AS1701SarpsborgViken20.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMosveen, Dagfinnd.mosveen@ekmo.no90867987Takstmann Mosveen AS1395HvalstadViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778NotoddenViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Tom Gunnartom@bntakst.no92034476Bolig og næringstakst AS1415OppegårdViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Erikerik@norskboligtakst.no97657931Norsk Boligtakst AS1592Våler i ØstfoldViken06.04.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPoulsen, Harald hphp1963@gmail.com90114566Takstmann Harald Poulsen1394NesbruViken05.06.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRellsve, Truls rbtakst@as.online.no90652335Takstmann og muremester Truls Rellsve AS1407VinterbroViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøer, Knut knut@knutroer.no95059318Knut Røer Takstmann AS3152TolvsrødViken30.04.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRølles, Steinstein@ksreiendom.no90144454KSR Eidendom AS1400SkiViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Karikari@geilotakst.no90206913Geilo Takst AS3580GeiloViken22.04.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580GeiloViken09.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSande, André post@altitakst.no93026822Alt i Takst AS1684VesterøyViken09.09.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSchønning, Stein-ErikStein@Alfatakst.no96222424Alfatakst AS3610KongsbergViken22.02.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSolnørdal, Torbjørn torbjorn@huskonsulenten.no41470155Huskonsulenten AS 1383AskerViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørevik, Einaresoerev@online.no92014538Agenda Taksering AS2013SkjettenViken20.02.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokke, Øyvind os@oyvindstokke.no91615060Siv Ing Øyvind Stokke AS3105SandvikaViken12.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokker, Trulstruls@stokker.no90149880Tømrermester Truls Stokker1394NesbruViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStordahl, Bernt bernt.stordahl@multiconsult.no41217315Multiconsult Norge AS1701SarpsborgViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTariq, Rana Noman ranataksering@gmail.com91628823Rana Taksering AS1415OppegårdViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVangen, Hans Kristian hans.kr@vangen.no90828055Murmester Hans Kr. Vangen2080EidsvollViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWestby, Terjetakst@terjewestby.no90151718Takstingeniør Terje Westby as 1706SarpsborgViken31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWilhelmsen, Trond-Robert rw@takstost.no92035224Takst Øst AS2008FjerdingbyViken04.04.2024