Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAase, Knut Anders knut-anders@takstVestland.no95724260Estima Vest AS5251SøreidgrendVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørnholt, Jon-Aagejon.aage@nordfjordtakst.no45056603Nordfjord Takst & Consulting AS6771NordfjordeidVestland13.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDyngeland, Terjeterjdy@online.no93085010Murmester Terje Dyngeland AS5012BergenVestland02.03.2022
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFarestvedt, Knut bmkf@broadpark.no40846491Knut Farestvedt Invest Limited5221NesttunVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kristoffer Bjerk post@bjerk-takst.no93632622Bjerk Takst AS5253SandsliVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohannessen, Rogerpost@nesttuntaksering.no92239494Nesttun Taksering AS5224NesttunVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleivdal, Terjetekl@online.no90723878Byggmester Terje Kleivdal5912SeimVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadsen, Helgehelge@bergentaksering.no90189966Bergen Taksering Helge Madsen5037BergenVestland26.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonstad, Nils Agnarnilsam@broadpark.no48202016Monstad Eiendomstaksering AS5955LindåsVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Raymond Bård raymond.olsen@knett.no92017717FonnaTakst AS5464DimmelsvikVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRasmussen, Tor Eriktor@bergentakst-eiendom.no93243593Bergen Takst & Eiendom5252SøreidgrendVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Raymondraymond@byggmesterskare.no97671158Byggmester Skare AS5912SeimVestland31.12.2024