Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørkheim, Areare@bjorkheimeiendom.com91858552Takstforum Telemark AS3735SkienVestfold og Telemark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørndalen, Arne Tangenb.boligtakst@altiboxmail.no91667998Bjørndalen Boligtakst3260LarvikVestfold og Telemark16.10.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGunnerud, Geir geigunn@online.no91726489G Takst AS3105TønsbergVestfold og Telemark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Rune O.hansen8@online.no90191946MURMESTER HANSEN & HENRIKSEN AS3735SkienVestfold og Telemark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Torbjørntorbjorn@tjbyggtakst.no46950376/90572000Torbjørn Johansen Bygg & Takseringstjenester AS3290StavernVestfold og Telemark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNielsen, Kevin Hunterkevhnie@hotmail.no91550213Nielsen Bygg - Kevin H. Nielsen3790HelleVestfold og Telemark10.02.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@takstforum-telemark.no41214782Takstforum Telemark AS3735PorsgrunnVestfold og Telemark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlden, Otto N.abtakst@abtakst.no99365200AB Takst - Aktiv Boligtaksering AS 7023SkienVestfold og Telemark06.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HelleVestfold og Telemark06.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøed, Gorm Kristiangorm@tryggtakst.no47809060Trygg Takst AS3252LarvikVestfold og Telemark06.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Tore tore@boligtakstvestfold.no90697664Boligtakst Vestfold AS3124TønsbergVestfold og Telemark10.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRossavik, Jan-Erik jan-erik@byggvurdering.no93009950VESTFOLD TAKST OG BYGGVURDERING Jan Erik Rossavik3140NøtterøyVestfold og Telemark22.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkui, Børreborre@takstforum-telemark.no47171074Takstforum Telemark AS3732SkienVestfold og Telemark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrøm, Mortenmorten@mstrom.no41220076Sivilingeniør Morten Strøm3187HortenVestfold og Telemark31.12.2019