Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBalto, Jon Erland jon-erland@byggebistand.com95068780Stema Byggebistand AS9845TanaTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiti, Hermodhermodbi@online.no99107402Biti Takst og byggservice9845TanaTroms og Finnmark27.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringElvemo, Bjørnartakst@storfjord.net97685381Bjørnar Elvemo9046OterenTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFagertun, Sigbjørn sigbjorn@sftakst.no95251195Sigbjørn Fagertun Taksering9050StorsteinnesTroms og Finnmark19.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615HammerfestTroms og Finnmark06.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Stein Torebyggmestersth@gmail.com95214240Byggmester Stein Tore Hansen AS9105KvaløyaTroms og Finnmark06.06.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJørstad, Ken post@perfuge.no41589744Takstingeniør Ken Jørstad9512AltaTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMathisen, Tom Ingetim@bonord.no91755364Ishavstakst AS9008TromsøTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkjærstein, Oddvar Rønsmoen firmapost@byggebistand-as.no90649008Byggebistand Troms Limited9008TromsøTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSøfting, Rogernorsk.takst@gmail.com91601343RS-Eiendomsverdi AS9407HarstadTroms og Finnmark31.12.2024