Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAlexandersen, Odd Magne odd.magne@ialta.net92227635Alexandersen Eiendom AS9504AltaTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAllertsen, John Mortenjm@allertsen.no45151414Allertsen.no Takst og tilstandsrapporter9020TromsdalenTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBalto, Jon Erland jon-erland@byggebistand.com95068780Stema Byggebistand AS9845TanaTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiti, Hermodhermodbi@online.no99107402Biti Takst og byggservice9845TanaTroms og Finnmark27.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBruhaug, Yngveyngve@bruhaug.no91131667Takstfirma Bruhaug AS9360BarduTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringElvemo, Bjørnartakst@storfjord.net97685381Bjørnar Elvemo9046OterenTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFagertun, Sigbjørn sigbjorn@sftakst.no95251195Sigbjørn Fagertun Taksering9050StorsteinnesTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615HammerfestTroms og Finnmark06.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Stein Torebyggmestersth@gmail.com95214240Byggmester Stein Tore Hansen AS9105KvaløyaTroms og Finnmark06.06.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Svein-Harald svein@tromstakst.no90571711Polytech Hammerfest9600HammerfestTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJørstad, Ken post@perfuge.no41589744Takstingeniør Ken Jørstad9512AltaTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMathisen, Tom Ingetim@bonord.no91755364Ishavstakst AS9008TromsøTroms og Finnmark20.05.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNikolaisen, Rolf Erik rolf@tromstakst.no90510519Troms Takst AS9016TromsøTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Steinar Emilsp@steinarpedersen.no90036440Prosjektledelse Steinar Pedersen9003SilsandTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRognerud, Tom Erik t.rognerud@gmail.com94370084Rognerud Bygg & Takst AS9482HarstadTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkjærstein, Oddvar Rønsmoen firmapost@byggebistand-as.no90649008Byggebistand Troms Limited9008TromsøTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSøfting, Rogerrs.eiendomsverdi@gmail.com91601343RS-Eiendomsverdi AS9407HarstadTroms og Finnmark31.12.2019