Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAllertsen, John Mortenjm@allertsen.no45151414Allertsen.no Takst og tilstandsrapporter9020TromsdalenTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBruhaug, Yngveyngve@bruhaug.no91131667Takstfirma Bruhaug AS9360BarduTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringElvemo, Bjørnartakst@storfjord.net97685381Bjørnar Elvemo9046OterenTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFagertun, Sigbjørn sigbjorn@sftakst.no95251195Sigbjørn Fagertun Taksering9050StorsteinnesTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGuneriussen, Eivind Arneeivind@bohavet.no90173597Bohavet AS9008TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGuttormsen, Svein J. svein@bohavet.no90919657Bohavet AS9008TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Stein Torebyggmestersth@gmail.com95214240Byggmester Stein Tore Hansen AS9105KvaløyaTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHardersen, Torgeirtorgeir@harder.no91706855Harder AS9411HarstadTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMathisen, Tom Ingetim@bonord.no91755364Ishavstakst Boligbyggelaget Nord AL9291TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNikolaisen, Rolf Erik rolf@tromstakst.no90510519Troms Takst AS9016TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Steinar Emilsp@steinarpedersen.no90036440Prosjektledelse Steinar Pedersen9003SilsandTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRognerud, Tom Erik t.rognerud@gmail.com94370084Rognerud Bygg & Takst AS9482HarstadTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønsmoen Skjærstein, Oddvar firmapost@byggebistand-as.no90649008Byggebistand Troms Limited9008TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSøfting, Rogerrs.eiendomsverdi@gmail.com91601343RS-Eiendomsverdi AS9407HarstadTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrandvik, Bjørnarb-str4@online.no92203234Bjørnar Strandvik AS2485RendalenTroms