Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringÅrsandøy, Knut Terje Knut@takstforum.com90071559Takstforum Midt Norge AS7800NamsosTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEsphaug, Endre ee@gaulatakst.no91641654Gaula Takst AS7236HovinTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFeragen, Ole Erikpost@rorostakst.no98851165Røros Takst AS7374RørosTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFyksen, Oleole@fyksentakst.no95702104Fyksen Takst AS7037TrondheimTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeggvoll, Stig stig.heggvoll@obron.no90599640Obron Nordvest AS avd Trondheim7037TrondheimTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelland, Jardar91358283@online.no91358283Byggmester J. Helland AS7288SoknedalTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHergren, Rogerrh@nidarostakst.no95135375Nidaros Takst AS7053RanheimTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Stein Eirikstjohnse@online.no90132534Ing. S. E. Johnsen AS7374RørosTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKvalø, Helgehelge@takstforum.com90922714Takstforum Midt Norge AS7800NamsosTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLamøy, Knut Ivarpost@takstskadeogbygg.no92699997TSB Takst Skade & Bygg AS7088HeimdalTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSelnes, Stig Magnetakststig@gmail.com40381062Takst-Stig Trondheim7030TrondheimTrøndelag
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVigdal, Jan-Frode jan.frode@fyksentakst.no90643204Fyksen Takst AS7037TrondheimTrøndelag