Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndresen, Tore torandr5@online.no47300446Takstmann/Murmester Tore Andresen0684OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørntvedt, Finn H.fhb@taksator.no92025670Taksator AS0666OsloOslo30.04.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBøhm-Pedersen, Martinmartin@verditek.no41424300Verditek AS502OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCsisar, Geirgeir.c@outlook.com92404059Takst og Rådgivning A.S.0170OsloOslo09.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFosser, Bjørnbf@fossertaksering.no48998830Fosser Taksering AS0853OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHauki, Fredrikfrha@taksator.no91835912Taksator AS0666OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHoel, Arne Martinhoel@taksthuset.no45444888Arne Martin Hoel AS0775OsloOslo17.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringInglingstad, Leifleif.inglingstad@online.no//lin@sivingtt.no 92027232Tømrermester Leif Inglingstad1177OsloOslo09.02.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLien, Torgeirtorgelie@online.no92833330Torgeir Lien0170OsloOslo31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMannsåker, Runerune@takstmannen.com92220101Rune Mannsåker A/S0275OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Aleksander aleksander@takst-portalen.no98863592Takstportalen0578OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRivø, Jon Sverrejon@takstpartner.no90852177TakstCompagniet AS0574OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Øyvind Nåmo oyvind@namotakst.no90991556Nåmo Takst og Rådgivning AS0687OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSyrrist, Bentbs@asbs.no90046580AS Bent Syrrist 0806OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTandberg, Thomas tt@taksator.no90627290Taksator AS0666OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Hans Petter hpt@storoslotakst.no90683223Hans Petter Tangen0853OsloOslo31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThronsen, Pål Andrepat@eiendomstaksering.no90596983Norsk Eiendomstaksering AS0694OsloOslo18.01.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVogt, Thomasthomas@takstogmiljo.no90524720Takst og Miljø AS0202OsloOslo31.12.2019