Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEriksen, Sindre Illøkken Sindre@solhaugtakst.no40050685Takstgruppen AS2815GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstcon.no90110938TakstCon AS2848SkreiaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFrisvold, Kristiankr-f@online.no41441090Ingeniør og Tømmermester Kristian Frisvold2686LomOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Trondtrond.hagen@abacustakst.no41508373ABACUS Takst AS2819GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHammer, Eivindeivind@hammertakst.no98429858Hammer Takst2740RoaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870DokkaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKinnebergbråten, Kåre Ivarpost@oddatakst.no90077624Ødda Takst DA3550GolOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSælid, Gudbrand gudbrand@valdrestakst.no91181534Takstkontoret valdres AS2960RønOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takseringskontoret Otta AS2670OttaOppland