Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmundsen, Bjørnbjorn@inspekta.no93043538Amundsen Byggtakst AS2355GaupenInnlandet09.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816GjøvikInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstgruppen.no90110938Takstgruppen AS2850LenaInnlandet23.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFuruseth, Knut Roger knut@byggtakstelverum.no91840445Byggtakst Elverum AS2407ElverumInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGils, Svein Martinsveingil@online.no91543015SG-TAKST AS6523FreiInnlandet31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJuliussen, Torbjørn juliussen@elverumtakst.no97036281Elverum Takstforretning Juliussen AS2401ElverumInnlandet28.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870DokkaInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKinnebergbråten, Kåre Ivarpost@oddatakst.no90077624Ødda Takst DA3550GolInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKirkerud, Rune post@icontakst.no40416350Icon Takst AS2340LøtenInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670OttaInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOpseth, Halvor post@trysiltakst.no41418661Trysiltakst Halvor Opseth2420TrysilInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305HamarInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takseringskontoret Otta AS2670OttaInnlandet13.08.2020