Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAase, Knut Anders knut-anders@takstVestland.no95724260Estima Vest AS5251SøreidgrendVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAaslund, Geir Conradpost@byco.no98833365BYCO AS1400Ski Viken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmin, Shaho post@triotakst.no90647212Trio Takst AS3153TolvsrødVestfold og Telemark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmundsen, Bjørnbjorn@inspekta.no93043538Amundsen Byggtakst AS2355GaupenInnlandet09.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Rogerroger.andersen@taksteksperten.no40068400Taksteksperten AS2000LillestrømViken12.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArentsen, Per Roger per.roger@arentsen.no90521795Ingeniør Per Roger Arentsen8410LødingenNordland20.11.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArkøy, Atleatle@takstselskapet.no92049738Takstmann Atle Arkøy AS1362HosleViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBalto, Jon Erland jon-erland@byggebistand.com95068780Stema Byggebistand AS9845TanaTroms og Finnmark31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBendiksen, Trond troben@online.no93011113TB Consulting Trond Bendiksen1367SnarøyaViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBentestuen, Tron tb@norges-takst.no92231686Norges Takst AS1470LørenskogViken19.06.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816GjøvikInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiti, Hermodhermodbi@online.no99107402Biti Takst og byggservice9845TanaTroms og Finnmark27.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørkheim, Areare@bjorkheimeiendom.com91858552Takstforum Telemark AS3735SkienVestfold og Telemark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørndalen, Arne Tangenb.boligtakst@altiboxmail.no91667998Bjørndalen Boligtakst3260LarvikVestfold og Telemark16.10.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørnholt, Jon-Aagejon.aage@nordfjordtakst.no45056603Nordfjord Takst & Consulting AS6771NordfjordeidVestland13.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrevik, Bjørn Olav bjorn@bobrevik.no90761537Siv.ing. Bjørn Olav Brevik6320IsfjordenMøre og Romsdal31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Egilegil@takstverdi.com91104091Ing. Egil Christiansen3538Sollihøgda Viken18.04.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCohen, Henry betakst@online.no92260499Bærum Eiendomstaksering AS1338SandvikaViken02.04.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCsisar, Geirgeir.c@outlook.com92404059Takst og Rådgivning A.S.0170OsloOslo09.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDyngeland, Terjeterjdy@online.no93085010Murmester Terje Dyngeland AS5012BergenVestland02.03.2022
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEllingsen, Knut Areknut@ta-re.no95264133TaRe AS8402SortlandNordland31.05.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringElvemo, Bjørnartakst@storfjord.net97685381Bjørnar Elvemo9046OterenTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEsphaug, Endre ee@gaulatakst.no91641654Gaula Takst AS7236HovinTrøndelag31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFagertun, Sigbjørn sigbjorn@sftakst.no95251195Sigbjørn Fagertun Taksering9050StorsteinnesTroms og Finnmark19.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFarestvedt, Knut bmkf@broadpark.no40846491Knut Farestvedt Invest Limited5221NesttunVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFevang, Tore Jan tjf@norges-takst.no91635490Norges Takst AS1470LørenskogViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFjetland, Jan Willy jan@fjetland.net97182339Fjetland Takst AS5533HaugesundRogaland20.06.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForgaard, Harald harald.forgaard@mestertakst.com93093833Mestertakst AS4016StavangerRogaland31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstgruppen.no90110938Takstgruppen AS2850LenaInnlandet23.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFosser, Bjørn bf@takseringnorge.no48998830Taksering Norge AS0853OsloOslo31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFuruseth, Knut Roger knut@byggtakstelverum.no91840445Byggtakst Elverum AS2407ElverumInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFyksen, Oleole@fyksentakst.no95702104Fyksen Takst AS7037TrondheimTrøndelag31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGils, Svein Martinsveingil@online.no91543015SG-TAKST AS6523FreiInnlandet31.12.2019
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjelsvik, Terje post@eiendomsvurdering.no90071240Eiendomsvurdering AS5113TertnesRogaland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGreen, Thomasthomas@mestergreen.no97437169Green AS3050MjøndalenViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønning, Frodefg@norges-takst.no97149565Norges Takst AS1473LørenskogViken15.06.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGulbrandsen, Kennethkgul77@live.no91307281Takstmann og Murmester Kenneth Gulbrandsen2080EidsvollViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGunnerud, Geir geigunn@online.no91726489G Takst AS3105TønsbergVestfold og Telemark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615HammerfestTroms og Finnmark06.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kristoffer Bjerk post@bjerk-takst.no93632622Bjerk Takst AS5253SandsliVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Stein Torebyggmestersth@gmail.com95214240Byggmester Stein Tore Hansen AS9105KvaløyaTroms og Finnmark06.06.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Terje K. post@lofottakst.no90102650LofotTakst AS8377GravdalNordland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugan, Thomas A.tahaugan@online.no97083083Ingeniør og Takstmann Thomas A. Haugan AS1440DrøbakViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugs-Eilertsen, Rolf Are rolf@takstfag.com91614878TAKSTFAG AS 1789Berg i ØstfoldViken13.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeggvoll, Stig stig.heggvoll@obron.no90599640Obron Nordvest AS avd Trondheim7037TrondheimTrøndelag31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeimen, Gørangoheim@online.no90612231Goheim Takst og Byggconsult as8901BrønnøysundNordland31.08.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelland, Jardar91358283@online.no91358283Byggmester J. Helland AS7288SoknedalTrøndelag26.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHem, Magnusmagnus@folloboligtakst.no91602893Follo Boligtakst AS1540VestbyViken07.03.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHoel, Arne Martinhoel@taksthuset.no45444888Arne Martin Hoel AS0775OsloOslo17.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJahr, Kjetilkjetil.jahr@gmail.com92053641Romerike Takst, Kjetil Jahr1925BlakerViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610KongsbergViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohannessen, Rogerpost@nesttuntaksering.no92239494Nesttun Taksering AS5224NesttunVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Torbjørntorbjorn@tjbyggtakst.no46950376/90572000Torbjørn Johansen Bygg & Takseringstjenester AS3290StavernVestfold og Telemark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonson, Erik erik@jonson.as47382950Ingeniør Erik Jonson1397NesøyaViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJørstad, Ken post@perfuge.no41589744Takstingeniør Ken Jørstad9512AltaTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJuliussen, Torbjørn juliussen@elverumtakst.no97036281Elverum Takstforretning Juliussen AS2401ElverumInnlandet28.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870DokkaInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKinnebergbråten, Kåre Ivarpost@oddatakst.no90077624Ødda Takst DA3550GolInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKirkerud, Rune post@icontakst.no40416350Icon Takst AS2340LøtenInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjuus, Christian Wåsjø ckj@kjuustakstogeiendom.no92242266Kjuus Eiendom AS1405LanghusViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleivdal, Terjetekl@online.no90723878Byggmester Terje Kleivdal5912SeimVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleven, Kristoffer Skau kristoffer.kleven@tek-norge.no91182379Kleven Takst AS1369StabekkViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLamøy, Knut Ivarpost@takstskadeogbygg.no92699997TSB Takst Skade & Bygg AS7088HeimdalTrøndelag31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLien, Torgeirtorgelie@online.no92833330Torgeir Lien0170OsloOslo31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLindstad, Hans Petter hans.petter.lindstad@akertak.no90858511HLC AS2053JessheimViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670OttaInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadsen, Helgehelge@bergentaksering.no90189966Bergen Taksering Helge Madsen5037BergenVestland26.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMannsåker, Runerune@takstmannen.com92220101Rune Mannsåker A/S0275OsloOslo31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMårdalen, Gunnar gunnar@bolig-taksering.no46916636Boligtaksering Oslo & Akershus AS2040KløftaViken27.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMathisen, Tom Ingetim@bonord.no91755364Ishavstakst AS9008TromsøTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMegård, Kristian I.kristian.megard@obron.no92480700Obron Nordvest AS6590TustnaMøre og Romsdal15.09.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMikalsen, Dag Ottar dagottar@verdi-eiendomstakst.no48305020Verdi Eiendomstakst AS8617DalsgrendaNordland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Are Johanare@moentakst.no41558912Moen Takst1820SpydebergViken07.09.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Ole Øyvind ole.oyvind.moen@multiconsult.no90122226Multiconsult Norge AS1701SarpsborgViken20.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonstad, Nils Agnarnilsam@broadpark.no48202016Monstad Eiendomstaksering AS5955LindåsVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNielsen, Kevin Hunterkevhnie@hotmail.no91550213Nielsen Bygg - Kevin H. Nielsen3790HelleVestfold og Telemark10.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778NotoddenVestfold og Telemark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Aleksander aleksander@takst-portalen.no98863592Takstportalen0578OsloOslo13.11.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Raymond Bård raymond.olsen@knett.no92017717FonnaTakst AS5464DimmelsvikVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Tom Gunnartom@bntakst.no92034476Bolig og næringstakst AS1415OppegårdViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOpseth, Halvor post@trysiltakst.no41418661Trysiltakst Halvor Opseth2420TrysilInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOtterbech, Ågepost@otterbech.no47342455Takst og Uavhengig kontroll AS4025StavangerRogaland17.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Erikerik@norskboligtakst.no97657931Norsk Boligtakst AS1592VålerViken06.04.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPoulsen, Harald hphp1963@gmail.com90114566Takstmann Harald Poulsen1394NesbruViken05.06.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HelleVestfold og Telemark06.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRasmussen, Tor Eriktor@bergentakst-eiendom.no93243593Bergen Takst & Eiendom5252SøreidgrendVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRavndal, Rein Atle reinatle@detotakst.no98492450DetoTakst AS4312SandnesRogaland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøed, Gorm Kristiangorm@tryggtakst.no47809060Trygg Takst AS3252LarvikVestfold og Telemark06.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøer, Knut knut@knutroer.no95059318Knut Røer Takstmann AS3152TolvsrødViken30.04.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRølles, Steinstein@ksreiendom.no90144454KSR Eidendom AS1400SkiViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Tore tore@boligtakstvestfold.no90697664Boligtakst Vestfold AS3124TønsbergVestfold og Telemark10.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSchønning, Stein-ErikStein@Alfatakst.no96222424Alfatakst AS3610KongsbergViken22.02.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSelnes, Stig Magnetakststig@gmail.com40381062Takst-Stig Trondheim7030TrondheimTrøndelag31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305HamarInnlandet31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkadberg, Jarle Eilif Roaldsen jarle.skadberg@skadberg.no90111313Ing firma Jarle E R Skadberg AS4374EgersundRogaland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Ottar Magne ottar@mulvik.no90023835PER MULVIK AS6100VoldaMøre og Romsdal28.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Raymondraymond@byggmesterskare.no97671158Byggmester Skare AS5912SeimVestland31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkjærstein, Oddvar Rønsmoen firmapost@byggebistand-as.no90649008Byggebistand Troms Limited9008TromsøTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSøfting, Rogernorsk.takst@gmail.com91601343RS-Eiendomsverdi AS9407HarstadTroms og Finnmark31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSoleim, Jan jan.soleim@obron.no90638404Obron Nordvest AS6590TustnaMøre og Romsdal31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSolnørdal, Torbjørn torbjorn@huskonsulenten.no41470155Huskonsulenten AS 1383AskerViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takseringskontoret Otta AS2670OttaInnlandet13.08.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørevik, Einaresoerev@online.no92014538Agenda Taksering AS2013SkjettenViken20.02.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokke, Øyvind os@oyvindstokke.no91615060Siv Ing Øyvind Stokke AS3105SandvikaViken12.10.2020
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokker, Trulstruls@stokker.no90149880Tømrermester Truls Stokker1394NesbruViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStordahl, Bernt bernt.stordahl@multiconsult.no41217315Multiconsult Norge AS1701SarpsborgViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Hans Petter hpt@storoslotakst.no90683223Hans Petter Tangen0853OsloOslo31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTariq, Rana Noman ranataksering@gmail.com91628823Rana Taksering AS1415OppegårdViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThordarson, Arnfinn arnfinn.thordarson@obron.no 90522118Obron Nordvest AS6590TustnaMøre og Romsdal31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThronsen, Pål Andrepat@eiendomstaksering.no90596983Norsk Eiendomstaksering AS0694OsloOslo18.01.2025
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVangen, Hans Kristian hans.kr@vangen.no90828055Murmester Hans Kr. Vangen2080EidsvollViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVatland, Kårekv@duotakst.no90297450Duo Takst AS4344BryneRogaland14.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVigdal, Jan-Frode jan.frode@fyksentakst.no90643204Fyksen Takst AS7037TrondheimTrøndelag31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWestby, Terjetakst@terjewestby.no90151718Takstingeniør Terje Westby as 1706SarpsborgViken31.12.2024
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWilhelmsen, Trond-Robert rw@takstost.no92035224Takst Øst AS2008FjerdingbyViken04.04.2024