Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Rekrutteringspersonell NorgeAaltvedt, Camillacamilla@bemanningsbyraaet.no99699341Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeAarrestad, Øysteinoaa@crgroup.no90833304CR Group AS3732SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeAndresen, Stig A. Gårestig@bemanningsbyraaet.no92029312Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeBostrøm, Hildehilde.bostrom@dsb.no98468643Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap3101TønsbergVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeFjelddalen Eik, Lineline.fjelddalen.eik@vtfk.no99126003Vestfold Telemark fylkeskommune3702SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeHåkonsen, Laila Merethelaila@bemanningsbyraaet.no95770074Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeIversen, Matsmats.iversen@bemanningsbyraaet.no95069000Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeKjelsrud, Stinestinek@partner1.no91621976Verdane Rekruttering Kjelsrud3280TjodalyngVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeLeifsdotter, Lindalinda.leifsdotter@bemanningsbyraaet.no45666356Bemanningsbyraaet Telemark AS3724SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeLian, Ann-Helenann.helen.lian@woodgroup.com93410300Wood Group Norway AS3142SandefjordVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeNyhus, Erikerik@salesjobs.no90077882SalesJobs AS3241SandefjordVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeRabe, Elinelin@ags.no92416045AGS IT Partner3187HortenVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeRoos, Malinmalin.roos@avarnsecurity.com40482029Avarn Security AS3112TønsbergVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeSimonsen, Jan Ivarjanivar@jobblink.no 90996437Jobblink AS3103TønsbergVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeSorkmo, Torilltorill.sorkmo@dsb.no40063706Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap (DSB)3115TønsbergVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeUtne, Mette Furevikmette.utne@tsgroup.com99240930TS Group AS3732SkienVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeWalde, Sirisiri.walde@zenitel.com99589128Zenitel Norway3194HortenVestfold og Telemark
Rekrutteringspersonell NorgeWestby, Tommytommy@bemanningsbyraaet.no92255180Bemanningsbyraaet Vestfold Telemark AS3724SkienVestfold og Telemark