Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Rekrutteringspersonell NorgeArnardottir, Sigrunsigrun.arnardottir@durapart.no91333558Durapart AS4857ArendalAust-Agder20.06.2024
Rekrutteringspersonell NorgeBøge, Mirambr@nkom.no92667228Nasjonal kommunikasjonsmyndighet4790LillesandAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeEide Savaris, Kjerstiks@sorlandet-rekruttering.no92824540Sørlandet Rekruttering AS4879GrimstadAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeFlakk, Mariannemagf@birkenes.kommune.no99520814 Birkenes Kommune4795LillesandAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeHolst-Spencer, Noranora@ivre.no98473184Ivre rekruttering og bemanning4848ArendalAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeKnutsen, Grygry@aksessbemanning.no91698003Aksess Bemanning AS4836 ArendalAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeKnutsen, SteinarSteinar.Knutsen@vaf.no91685861Vest-Agder fylkeskommune 4605KristiansandAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeOhr, Ingvillingvill.ohr@lillesand.kommune.no45037785Lillesand kommune4790LillesandAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeOwing, Knutknut.owing@vegarshei.kommune.no91887116Vegårshei Kommune4985VegårsheiAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeSandnes, Linn linn@aksessbemanning.no94136340Aksess Bemanning AS4836 ArendalAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeSolbakken, Siglinsiglin.solbakken@arendal.kommune.no97179941Arendal kommune4891GrimstadAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeTellefsen, Heidiheidi@ivre.no91771525Ivre rekruttering og bemanning4848ArendalAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeTverdal, Anetteanette.tverdal@asplanviak.no48419359Asplan Viak AS4808ArendalAust-Agder
Rekrutteringspersonell NorgeWorren, Haraldharald.worren@arendal.kommune.no47282339Arendal kommune4891GrimstadAust-Agder