Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Ågotnes, Jan Petterjan.petter.agotnes@multiconsult.no41513282Multiconsult Norge As5221BergenVestland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Akerholt, Håkonhakon@geogrunn.no93440833Geogrunn AS3085HolmestrandVestfold og Telemark
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Andersson, Danieldaniel.andersson@ramboll.no97195149Rambøll Norge AS0213OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Bakken, Andreandre.bakken@sweco.no97024181Sweco Norge AS0283OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Byberg, Ole Erikole.erik.byberg@multiconsult.no93437791Multiconsult Norge As4034SandnesRogaland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Dyrkolbotn, Frankfrank.dyrkolbotn@multiconsult.no93232969Multiconsult Norge As5221BergenVestland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Følke, Kjartankjartanfolke@hotmail.no40100810Norsk Grunnboring AS1615FredrikstadViken
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Forbord, Jørgenjorgen.forbord@multiconsult.no41412031Multiconsult Norge As0276OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Foss, Vegardvegard.foss@mesta.no47020668Mesta AS1326LysakerOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Haugstad, Eirikeirik@lingengrunnboring.no99690848Lingen Grunnboring S6416MoldeMøre og Romsdal
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Hausvik, Jarlejarle.hausvik@multiconsult.no98266617Multiconsult Norge As5221BergenVestland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Hegglund, Jan Arnejaah@multiconsult.no47272125Multiconsult Norge As0213OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Helgemo, Kurtkurt.arild.helgemo@vegvesen.no92287964Statens Vegvesen0667OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Helgerund, Ole Bjørnolbh@multiconsult.no91738810Multiconsult Norge As0213OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Hestad, Sigurdsigurd@lingengrunnboring.no99518335Lingen Grunnboring S6416MoldeMøre og Romsdal
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Holm, Ole-Gunnarolegunnar@rgb.as95026300Romerike Grunnboring AS2016FrognerViken
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Kåsin, Kristofferkrk@ngi.no47624281Norwegian Geotechinical institute0855OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Knutsen, Jan-Erikjan-erik@geonord.no95917716GeoNord AS9510AltaTroms og Finnmark
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Kovdal, Tommytommy.kovdal@multiconsult.no95406132Multiconsult Norge As4034SandnesRogaland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Larsen, Stig Bjarnestigbjarne.larsen@sweco.no97757574Sweco Norge AS9360BarduTroms og Finnmark
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Lundblad, Trond-Ingetrond.inge.lundblad@multiconsult.no47711814Multiconsult Norge As9269TromsøTroms og Finnmark
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Lundby, Joakimjoakim@rbg.no98012000Romerike Grunnboring AS2016FrognerViken
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Malin, Eskil Ulrikseneskil.u.malin@multiconsult.no48256704Multiconsult Norge As9269TromsøTroms og Finnmark
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Mo, Kim Andrekim.mo@vegvesen.no94838259SVV2619LillehammerInnlandet
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Myhre, Rogerroger.myhre@ramboll.no93002213Rambøll Norge AS7493TrondheimTrøndelag
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Nesheim, Ola Martinola.martin.nesheim@multiconsult.no48450787Multiconsult Norge As4034SandnesRogaland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Plassen, Terjeterje.plassen@multiconsult.no98284468Multiconsult Norge As0213OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Reiersen, Kennethkenneth.reiersen@mesta.no41466408Mesta AS1366LysakerViken
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Riise, Jonasjonas.riise@ramboll.no95226966Rambøll Norge AS0275OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Rønning, Oddbjørnoddbjorn.ronning@sweco.no99593405Sweco Norge AS5072BergenVestland
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Rustberggard, Christianchristian@rgb.as40093233Romerike Grunnboring AS2016Frogner Viken
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Simenrud, Audunaudun.simenrud@mesta.no48068460Mesta AS1366LysakerViken
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Strøm, Tortor@geostrom.no92086342GeoStrøm AS3176UndrumsdalVestfold og Telemark
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Uhre, DanielDaniel.Uhre@multiconsult.no46837153Multiconsult Norge As0213OsloOslo
Kvalifisert operatør for feltundersøkelse etter krav i NS 8020 Wergeland, Kjell-Bjarnekjell.bjarne.wergeland@multiconsult.no99159868Multiconsult Norge As5221BergenVestland