Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Aasen, Roy Magneroy@aaele.no40056455AA Elektro Installasjon AS1400SkiViken11.12.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Alfredsen, Lars Erik lea@stormelektro.no99280559Storm Elektro AS1624GressvikViken19.09.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Andersen, Henrik Prestby henrik@elektro24.as48888244Elektro24 AS1820SpydebergViken10.02.2025
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Bakken, Erik erik@askelektro.no32755087/92403038Olaf Helge Ask AS3300HokksundViken26.02.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Evensen, Robertrobert.evensen@bravida.no90566370Bravida Norge AS 1526MossViken22.11.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Hammersbøen, Perper.hammersboen@elektro1224.no97047970ELEKTRO 12:24 AS3580GeiloViken13.02.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Hans Martin Kaaenelektro@kaaen.no97470880Kaaen Rakkestad Elektro AS1894RakkestadViken23-01-2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Hexeberg, Knut Egil knut@sorum-elektriske.no97716970Sørum Elektriske AS1921SørumsandViken02.05.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Kristiansen, Svein svein.kristiansen@slevikelektriske.no96227335Slevik Elektriske AS1624GressvikViken01.10.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Løken, Christerchrister@lysglimtelektro.no47518133Lysglimt Elektro AS1405LanghusViken06.02.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Løken, Roarroar.loken@evr-norge.no90744155EVR-Norge AS1597MossViken04.09.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Løken, Terjeterje@tbinstallasjon.no90828163T & B Hansen Installasjon AS1923SørumViken15.10.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Moen, Matias Sandvenmatias@nyeep.as989342428Nye Elektropartner AS1454FagerstrandViken18.06.2025
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Olsen, John Otto john@ohansen.no92492135O. Hansens Eftf. AS1776HaldenViken07.09.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Rudi, Bjørn Kristianbkr@askestad-aas.no41440829 Askestad-Aas Elektro AS3430SpikkestadViken26.09.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Sagen, Torgeir ts@gelektro.no91834562Gardermoen Elektro AS2050JessheimViken25.10.2022
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Skuterud, Jørnjorn@folloelektriske.no91514805Follo Elektriske AS1431ÅsViken14.07.2025
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Thunes, Oleole@elektrikertjenesten.no 45830309Elektrikertjenesten Sarpsborg Fredrikstad AS1618FredrikstadViken13.02.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Waagaard, Marius mw@brhelgesen.no95058560Brødrene Helgesen Eftf. AS3501HønefossViken14.09.2023