Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Bergli, Thor thor@smartelektro.no98281440Smart Elektro AS1086OsloOslo04.10.2022
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Borge, Jonjon@nee.as90141556Norsk El-entreprenør AS0680OsloOslo24.04.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Brødreskift Tinglum, Larslars.tinglum@newsec.no41540857Newsec Project AS0250OsloOslo21.02.2025
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Engeset, Vidarfirmapost@lystekninkk.noLysteknikk Elektroentreprenør AS0694OsloOslo19.05.2025
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Gjerde, Tor-Atle tor-atle.gjerde@caverion.com91834349Caverion Norge AS0666OsloOslo
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Hammerseng, Tron Tron.hammerseng@bravida.no90124469Bravida Norge AS 0596OsloOslo07.04.2021
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Haug, Morten F.morten@lysteknikk.no90149212Lysteknikk Elektroentreprenør AS0694OsloOslo26.03.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jørgensen, Terjeterje@pqs.no97021602PQS AS0663OsloOslo01.04.2021
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jørstad, Øyvindoyvind@ikess.no40406862IKESS NORGE AS0663OsloOslo13.09.2022
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Knudssøn, Jarlejarlek@el-effekt.no23246300El-Effekt AS0663OsloOslo25.10.2022
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Larsen, John jl@nee.as90141556Norsk El-entreprenør AS0680OsloOslo24.04.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Otterstad, Rogerro@elsjekk-as.no95936042Elsjekk AS0611OsloOslo11.09.2023