Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Auale, Olaoa@oelektro.no90920415El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet24.08.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Dyrhovd, Kjell Antonkjell@dyrhovd.no32147878Dyrhovd Elektro AS3535KrøderenInnlandet06.05.2024
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Edvardsen, Ole Kristian ole.kristian@elektrikern-ringsaker.no94986040Elektriker'n Ringsaker AS2390MoelvInnlandet03.06.2025
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Granberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet18.11.2026
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jacobsen, Håkon Norval hakon.n.jacobsen@caverion.com90953520Caverion Norge AS2211KongsvingerInnlandet09.08.2026
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Lillestu, Vidar vidar.lillestu@caverion.com99281814Caverion Norge AS3816GjøvikInnlandet26.10.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Nordsveen, Eveneven@nordel.no91883856Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet28.09.2026
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Nygård, Knut Olavknut-olav.nygard@caverion.com95057183Caverion Norge AS2318HamarInnlandet25.11.2026
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Sørlie, Anders anders@mcarlsen.no95097724M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet13.12.2022
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Velo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerInnlandet21.10.2024