Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Elkontroll Landbruk iht. LBKAkse, Per Egilper.egil@hafs-elektro.no99281422HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland13.04.2026
Elkontroll Landbruk iht. LBKAskeland, Eirikeirik.askeland@thunestvedt.no95813567Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland24.09.2024
Elkontroll Landbruk iht. LBKDaltveit, Stålestale.daltveit@thunestvedt.no99207034Magnus M. Thunestvedt AS5888BergenVestland09.05.2022
Elkontroll Landbruk iht. LBKEspe, Frodefrode@loflo.no90686609Løflo Installasjon AS6783StrynVestland26.10.2023
Elkontroll Landbruk iht. LBKFølling, Andrèandre.folling@thunestvedt.no99207071Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland29.03.2024
Elkontroll Landbruk iht. LBKFunderud, Torsteintorstein@funtek.no95058692Funtek AS5593SkånevikVestland17.01.2027
Elkontroll Landbruk iht. LBKGnanaraja, Rohanrohan@saetren.no 57853625 Sætren Installasjon AS6701MåløyVestland21.08.2025
Elkontroll Landbruk iht. LBKHaugsvær, Yngve Sagosenyngve.haugsvar@bravida.no92272214Bravida Norge AS6800FørdeVestland07.09.2026
Elkontroll Landbruk iht. LBKHelgheim, Endre endre.helgheim@gmail.com91306805Norheimsund Elektro AS5602NorheimsundVestland29.06.2022
Elkontroll Landbruk iht. LBKHolen Bakken, Johannesjohannes@sognelektro.no 97971798Sogn Elektro AS6856SogndalVestland24.04.2023
Elkontroll Landbruk iht. LBKJensen, Espen Andreespenjensen83@gmail.com99705167Kjell Hansen Elektro AS5179GodvikVestland03.06.2025
Elkontroll Landbruk iht. LBKNess, Ole Øyvind ole.o.ness@bravida.no90050659Bravida Norge AS6800FørdeVestland31.03.2025
Elkontroll Landbruk iht. LBKRøneid, Joar Mollardjoar@josvanger.no48083708Josvanger Elektro AS6869HafsloVestland07.09.2026
Elkontroll Landbruk iht. LBKRosland, Oleole_rosland@hotmail.com98298487Ole Rosland4353Klepp StasjonVestland02.11.2026
Elkontroll Landbruk iht. LBKSkretting, Magnusmagnus@el-team.net98298419EL-TEAM AS4340BryneVestland01.04.2025
Elkontroll Landbruk iht. LBKSkudalsnes, Tor Magnetor-magne@sunnfjordelektro.no46844055Sunnfjord Elektro AS6800FørdeVestland08.10.2023
Elkontroll Landbruk iht. LBKStrandos, Eilev Øysteineilev@hafs-elektro.no90828605HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland11.12.2025
Elkontroll Landbruk iht. LBKThingnes, Ole Erik ole.erik.thingnes@incgruppen.no97085962NBN Naustdal AS6900FlorøVestland11.09.2024
Elkontroll Landbruk iht. LBKTuften, Ottarottar@josvanger.no48083704Josvanger Elektro AS6869HafsloVestland01.04.2025
Elkontroll Landbruk iht. LBKVadseth, Magnus Tjellemagnus@zenithelektro.no93013830Zenith Elektro AS6030LangevågVestland19.03.2026