Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Elektrotermografi NEK 405-1Alfredsen, Lars-Erik lea@stormelektro.no99280559Storm Elektro AS1624GressvikViken13.06.2022
Elektrotermografi NEK 405-1Alsaker, Bjørn Tore bjorn-tore.alsaker@caverion.com90786655Caverion Norge AS1712GrålumViken15.06.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Andreassen, Jørnja@andreassenelektro.no32834120Andreassen Elektro AS3023DrammenViken03.02.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Baltzersen, Øyvindob@evr-norge.no92405829EVR-Norge AS1523MossViken24.06.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Brun-Hansen, Pålpost@elkompetanse.no40407404Elkompetanse & Mepro AS1472FjellhamarViken20.12.2022
Elektrotermografi NEK 405-1Dalen, Frodefd@seko.no40407414SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetViken01.02.2023
Elektrotermografi NEK 405-1Egeberg, Espenee@seko.no 40407421 SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetViken14.12.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Ekhougen, Stian stian@drobak-elektriske.no91752056Drøbak Elektriske AS1448DrøbakViken28.04.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Haugen, Ulrikulrik@kymar.no96009393Kymar AS1599MossViken03.11.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Helgesen, Martin Andremartin.andre.helgesen@arro.no98052082Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken24.08.2023
Elektrotermografi NEK 405-1Helgesen, Tore Helgeprotecta@online.no92096802ThermoProtection AS1605FredrikstadViken11.02.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Helliksen, Øyvind oyvind.helliksen@caverion.com91533620Caverion Norge AS3402LierViken04.11.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Kjerre, Sveinung sveinung.kjerre@caverion.com95101181Caverion Norge AS1712GrålumViken01.07.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Løken, Terjeterje@tbinstallasjon.no90828163T & B Hansen Installasjon AS1923SørumViken12.12.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Nilsen, Bjørn Frodebfn@stormelektro.no99280558Storm Elektro AS1621GressvikViken01.03.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Olsen, Kim-Andrèkao@aarneselektro.no63901410Årnes Elektro AS2150ÅrnesViken21.02.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Rosenvinge, Christianchristian@slevikelektriske.no96227335Slevik Elektriske AS1624GressvikViken03.09.2023
Elektrotermografi NEK 405-1Schanche, Rune Kopperud rs@gelektro.no63948900Gardermoen Elektro AS2069JessheimViken16.04.2022
Elektrotermografi NEK 405-1Schjerpen, Leif Frodefrodeschjerpen@hotmail.com97470880Leif Frode Schjerpen1890RakkestadViken10.11.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Schwencke, Ansteinanstein.schwencke@caverion.com91533630Caverion Norge AS3420LierskogenViken11.02.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Skuterud, Jørn jorn@folloelektriske.no91514805Follo Elektriske AS1431ÅsViken11.02.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Slater, Benjamin benjamin.slater@omegaholtan.no40647326Omega Holtan AS1400SkiViken01.11.2023
Elektrotermografi NEK 405-1Tandberg, Mads Erik Mads.tandberg@caverion.com91533234Caverion Norge AS2069JessheimViken18.03.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Thor, ChristerChrister.tor@conductor.as91693392Conductor AS1737BorgenhaugenViken17.02.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Wehler, Thomas thomas.wehler@caverion.com91533005Caverion Norge AS1712GrålumViken15.12.2022
Elektrotermografi NEK 405-1Wikstøl, Kennethkenneth.wikstol@conductor.as97603810Conductor AS1739BorgenhaugenViken16.04.2024