Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Elektrotermografi NEK 405-1Danielsberg, Alexanderalexander@elektrikern-ringsaker.no90135937Elektriker'n Ringsaker AS2390MoelvInnlandet02.11.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Engebakken, Ove ove.engebakken@caverion.com99281888Caverion Norge AS2816GjøvikInnlandet01.07.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Engebretsen, Danieldaniel.engebretsen@caverion.com40237920Caverion Norge AS2211KongsvingerInnlandet19.10.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Hagen, Erlend Birkebekkerlend.hagen@elektrosafe.no9135860Elektrosafe AS2615LillehammerInnlandet20.10.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Høiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet17.01.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Kjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90625688Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet18.11.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Løken, Uno ul@oelektro.no90060697El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet08.01.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Moe, Kjell Trygvekjell.trygve@nordel.no92498965Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet08.08.2027
Elektrotermografi NEK 405-1Myklestad, Eirik eirik.myklestad@caverion.com99281822Caverion Norge AS2816GjøvikInnlandet13.11.2023
Elektrotermografi NEK 405-1Nordsveen, Eveneven@nordel.no91883856Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet30.01.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Nordsveen, Katotermo-ik@online.no97196154Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet20.12.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Nydal, Glenn Martinglenn-martin.nydal@caverion.com91533344Caverion Norge AS2318HamarInnlandet13.12.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Sørlie, Andersanders@mcarlsen.no 95097724M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet22.08.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Steine Sund, Kristinekristine@tryggel.no90286546El-sikkerhet Midt-Norge AS2670OttaInnlandet08.09.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Taraldsen, Bjørnarbjornar@mcarlsen.no613 36 880M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet15.05.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Wahlvåg, Jonnyjw@eltron.no92050910Eltron AS2500TynsetInnlandet03.05.2024