Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Elektrotermografi NEK 405-1Auale, Olaoa@oelektro.no91383220El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet28.11.2021
Elektrotermografi NEK 405-1Bråthen, Dag Rogerdag@elsikker.no94305151Elsikker AS2322RidabuInnlandet06.03.2023
Elektrotermografi NEK 405-1Høiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet17.01.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Kjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet18.11.2021
Elektrotermografi NEK 405-1Løken, Uno ul@oelektro.no90060697El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet08.01.2026
Elektrotermografi NEK 405-1Moe, Kjell Trygvekjell.trygve@nordel.no92498965Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet08.08.2022
Elektrotermografi NEK 405-1Nordsveen, Evenev.nordsveen@gmail.com91883856Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet30.01.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Nordsveen, Katotermo-ik@online.no97196154Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet20.12.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Skar, Hans Arnehans.arne@elektrikern-ringsaker.no90022047Elektriker`n Ringsaker AS 2390MoelvInnlandet02.03.2022
Elektrotermografi NEK 405-1Sørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet22.08.2024
Elektrotermografi NEK 405-1Steine Sund, Kristinekristine@tryggel.no92050910El-sikkerhet Midt-Norge AS2670OttaInnlandet08.09.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Taraldsen, Bjørnarbjornar@mcarlsen.no613 36 880M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet15.05.2025
Elektrotermografi NEK 405-1Wahlvåg, Jonnyjonny.wahlvaag@gmail.com92050910Eltron AS2500TynsetInnlandet03.05.2024