Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
ElektrotermografiBakken, Johannes Holenjohannes@sognelektro.no 97971798Sogn Elektro AS6851SogndalSogn og Fjordane24.04.2023
ElektrotermografiGnanaraja, Rohanrohan@saetren.no 57853625 Sætren Installasjon AS6701MåløySogn og Fjordane23.03.2022
ElektrotermografiGrønnevik, Jonnyjonny.gronnevik@sfj.no 95889813Fokus Elektro AS Florø6902FlorøSogn og Fjordane07.02.2023
ElektrotermografiGulholm, Terje terje.gulholm@caverion.com908 04 830Caverion Norge AS, avd. Førde6800FørdeSogn og Fjordane30.10.2022
ElektrotermografiHellebust, Stianstian@sognelektro.no48997853Sogn Elektro AS6856SogndalSogn og fjordane24.04.2023
ElektrotermografiJeppesen, Stålestale.jeppesen@sonnico.no47876549Sønnico AS6901FlorøSogn og Fjordane05.03.2023
ElektrotermografiPetrychak, Romanroman@eikel.no90187456Eikefjord Elektro AS6940EikefjordSogn og Fjordane21.05.2024
ElektrotermografiSkudalsnes, Tor Magnetor-magne@sunnfjordelektro.no46844055Sunnfjord Elektro AS6800FørdeSogn og Fjordane08.10.2023
ElektrotermografiSolberg, Lars Eriklarserik@solbergelservice.no97767733Solberg El-Service AS6859SlindeSogn og Fjordane12.02.2024
ElektrotermografiStrandos, Eilev Øysteineilev@hafs-elektro.no90828605HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane21.11.2021
ElektrotermografiThingnes, Ole Erik ole.erik.thingnes@incgruppen.no97085962NBN Naustdal AS6900FlorøSogn og Fjordane11.09.2024
ElektrotermografiTuften, Ottarottar@josvanger.no48083704Josvanger Elektro AS6869HafsloSogn og Fjordane24.10.2021