Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aam, Haraldharald.aam@caverion.com91716006Caverion Norge AS6813FørdeVestland24.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aarvik, Per Arneper.arne@eidelektro.no91178462Eid Elektro AS6770NordfjordeidVestland27.08.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Akse, Per Egilhafs.peregil@gmail.com99281422HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland27.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Andersen, Anders Kvilekvalanders.k.andersen@oneco.no95897440Oneco Elektro AS5162LaksevågVestland27.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Askeland, Eirikeirik.askeland@thunestvedt.no95813567Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland21.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Åsnes, Jan Eldar Vanbergjan.eldar.asnes@incgruppen.no57752800NBN Naustdal AS6900FlorøVestland13.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aune, Kristiankristian@se-el.no95291785Service Elektrikeren AS5144FyllingsdalenVestland27.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Barstad, Aleksander Bergaleksander.barstad@incgruppen.no91714814NBN Elektro AS6900FlorøVestland29.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Berland, Tommytommy.berland@caverion.com91135259Caverion Norge AS5068BergenVestland06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bessesen, Joakimjoakim@se-el.no 95291780Service Elektrikeren AS5144FyllingsdalenVestland16.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bøe, Ronnyronny@elektromontasje.as47867365Elektromontasje AS avd Årdal6884Øvre ÅrdalVestland21.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bolstad, Johnnyjobo@framo.no55999796Framo Fusa AS5641FusaVestland10.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Breistrand, Erik Kjærgårderik.breistrand@oneco.no93252006OneCo Elektro AS5162LaksevågVestland07.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dahle, Andrèandre@kvamelektro.no46923570Kvam Elektro AS5604ØysteseVestland23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dale, Arnsteinarnstein.dale@ramboll.no97086594Rambøll Norge AS, avdeling Bergen5147FyllingsdalenVestland16.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Daltveit, Stålestale.daltveit@thunestvedt.no99207034Magnus M. Thunestvedt AS5888BergenVestland01.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Ellingsen, Kjeld Erik kjeld.ellingsen@prestegard.no98221490Martin Prestegård AS5257KokstadVestland02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Espe, Frodefrode@loflo.no90686609Løflo Installasjon AS6783StrynVestland26.10.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Følling, Andrèandre.folling@thunestvedt.no99207071Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland29.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Fossdal, Jan Torejan.tore@pqs.no97021602PQS AS5179Godvik Vestland12.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Funderud, Torsteintorstein@funtek.no95058692 Funtek AS5593SkånevikVestland02.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Gjengstø, Haavardhaavard@rgrelektro.no94289128RGR Elektro AS5053BergenVestland31.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Gnanaraja, Rohanrohan@saetren.no57853600Sætren Installasjon AS6701MåløyVestland06.07.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Guttulsrød, Gard Egilgard@2tal-elektro.no911258332Tal Elektro AS6887LærdalVestland09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Håland, Sven Eriksven.erik@hafs-elektro.no57781552/ 97037571HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hanebrekke, Joachimjoachim@eidelektro.no 97191839Eid Elektro AS6770NordfjordeidVestland01.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Haugsvær, Yngve Sagosenyngve.haugsvar@bravida.no92272214Bravida Norge AS6800FørdeVestland21.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Helgheim, Endre endre.helgheim@gmail.com91306805Norheimsund Elektro AS5602NorheimsundVestland05.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hellebust, Stianstian@sognelektro.no48997853Sogn Elektro AS6856SogndalVestland11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hjorteset, Jenspost@el-kontrolloren.no99322218Elkontrolløren Hjorteset5177BjørøyhamnVestland21.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Holen Bakken, Johannesjohannes@sognelektro.no 97971798Sogn Elektro AS6856SogndalVestland11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Høviskeland, Jarlejarle.hoviskeland@bravida.no92857542Bravida Norge AS 5160LaksevågVestland15.09.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Humborstad, Hans Ottar hans-ottar.humborstad@caverion.com95067313Caverion Norge AS6770NordfjordeidVestland29.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Jensen, Espen Andreespenjensen83@gmail.com99705167Omega Holtan AS5151StraumsgrendVestland03.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Jeppesen, Stålestale.jeppesen@oneco.no95932154Oneco Elektro AS6903FlorøVestland09.06.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kårtveit, Fredrik Normann fredrik.n.kartveit@gmail.com56336240Algrøy Elektro AS 5357 FjellVestland01.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kråkenes, Robinpost@jacel.as41504164Jacel AS6770NordfjordeidVestland15.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Krokås, Ole Gunnarole-gunnar.krokas@caverion.com90851636Caverion Norge AS5068BergenVestland06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lægreid, Stianstian@se-el.no95291776Service Elektrikeren AS5144FyllingdalenVestland08.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lønning, Torbjørntorbjorn.lonning@los-elektro.no91651671LOS Elektro AS5430BremnesVestland26.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lygre, Filipfilip.lygre@los-elektro.com95112048LOS Elektro AS5430BremnesVestland05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lygre, Kolbjørnkolbjorn.lygre@bravida.no62055002Bravida Norge AS 5160LaksevågVestland31.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Midttveit, Toretore@oselektro.no93208186Os Elektro AS5200OsVestland17.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Midtun, Thomasthomas@sekse-elektro.no40847033Sekse Elektro AS5780KinsarvikVestland27.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Milde, Simen Herfindalsimen.milde@fnelektro.no90226776Frøland & Noss Elektro AS5059BergenVestland31.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Mortensen, Erikerik@fnelektro.no94289990Frøland & Noss Elektro AS5059BergenVestland20.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Myren, Bjarteelektromyren@gmail.com57788900HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland01.03.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nakaswaran, Nirokanthniro@oneco.no90953020Oneco Elektro AS6901FlorøVestland03.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Ness, Ole Øyvind ole.o.ness@bravida.no90050659Bravida Norge AS6800FørdeVestland31.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nesse, Svein Bjarnar svein-bjarnar.nesse@caverion.com91133048Caverion Norge AS6993HøyangerVestland02.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Paulsen, Toretp@dalseideelektro.no90940341Dalseide Elektro AS5397BekkjarvikVestland04.04.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Pedersen, Robertrobert.pedersen@caverion.com91533179Caverion Norge AS6813FørdeVestland11.01.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Pettersen, Andersanders.pettersen@pg-elektro.no93416628A/S Pettersson & Gjellesvik's Elektriske Installasjonsforretning5004BergenVestland28.08.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Riisøen, Gustavgustav.riisoen@bravida.no94856343Bravida Norge AS5068BergenVestland27.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Røneid, Joar Mollardjoar@josvanger.no48083708Josvanger Elektro AS6869HafsloVestland02.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sæle, Ivar Andreivar.saele@thunestvedt.no56193900Magnus M. Thunestvedt AS5888BergenVestland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sandtorv, Mortenmorten@bet-as.no95186850Bergen Elektro Teams AS5068BergenVestland02.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sekse, Stianstian@sekse-elektro.no95702342Sekse Elektro AS5780KinsarvikVestland22.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skretting, Magnusmagnus@el-team.net98298419EL-TEAM AS4340BryneVestland01.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skudalsnes, Tor Magnetor-magne@sunnfjordelektro.no46844055Sunnfjord Elektro AS6800FørdeVestland29.10.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Solberg, Lars Eriklarserik@solbergelservice.no97767733Solberg El-Service AS6859SlindreVestland16.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Stalheim, Espensalta_9sse@hotmail.com56193900Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Stavik, Asleasle@torsvik.no 55501900Torsvik Elektro AS5337RognVestland14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Strandos, Eilev Øysteineilev@hafs-elektro.no90828605HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Strømme, Kennetkennet.stromme@bravida.no 40428216Bravida Norge AS 5150LaksevågVestland10.05.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Svendsen, Eirikeirik.svendsen@helleelecon.no90259690Helle Elecon AS5430BremnesVestland14.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Thingnes, Ole Erik ole.erik.thingnes@incgruppen.no97085962NBN Naustdal AS6900FlorøVestland16.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Torsvik, Bernthbt@ikontroll.no93044731Ikontroll AS5179Godvik Vestland28.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Trehjørningen, NikolaiNT@Oneco.no48840886Oneco Elektro AS5146FyllingsdalenVestland02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Tuften, Ottarottar@josvanger.no48083704Josvanger Elektro AS6869HafsloVestland12.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Tverborgvik, Inge Fylkesnes inge.tverborgvik@los-elektro.no47455125LOS Elektro AS5430BremnesVestland29.08.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Tverborgvik, Runerune.tverborgvik@stomas.no99219199Stomas AS5417StordVestland01.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vik, Tommytommy.vik@bkk.no41794104Tovi Elektro AS5721DalekvamVestland26.10.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Wilhelmsen, Andreasandreas.wilhelmsen@los-elektro.com40403716LOS Elektro AS5430BremnesVestland24.05.2022