Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aaserud, Cato Eriksønncato@getek.no95752893Getek AS7550HommelvikTrøndelag06.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aunøien, JoJo.aunoien@midtelektro.no91510478Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bjørnstad, Anders Lienanders.bjornstad@e-nor.no90022094E-NOR INSTALLASJON AS7800NamsosTrøndelag10.08.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bragstad, Kristofferkristoffer.bragstad@nte.no47715086NTE Elektro AS7503StjørdalTrøndelag09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Brøndbo, John Kjetiljohn.brondbo@nte.no97100813NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Brostrøm, PetterPetter@lokken.no72847400/92280851 O.Løkken AS7080HeimdalTrøndelag26.08.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dybfest, Edgaredybfest@fkinst.no Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag28.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dypaune, Terjeterje@dfelektro.no48298767DF Elektro AS7105StadsbygdTrøndelag26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Eide, Remiremi.eide@elektro-team.no91670970Elektro-Team AS7240HitraTrøndelag10.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Eilertsen, Henrikhenrik.eilertsen@flow-elektro.no47620532Flow Elektro Midt Norge AS7037TrondheimTrøndelag04.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Einangshaug, Per Oveper.ove.einangshaug@nte.no41448537NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag10.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Elden, Jonasjonas.elden@e-nor.no92669949E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Farkvam, Espenespen@elsikker.no 93494242Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag22.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Flataukan, Gunnargunnar@elsikker.no90526630Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag19.06.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Follo, Asbjørnaf@eselektro.no94889888ES Elektro AS7563MalvikTrøndelag06.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Forren, Terjeterje@belsvik.as46918381Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Frodal, Geirgm@tr-el.no98246505Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Furuli, Knut Sverreknut-sverre.furuli@caverion.com91696378Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag11.07.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Gajdasevic, Slavkoslavko.gajdasevic@nte.no91852281NTE Elektro AS7500StjørdalTrøndelag25.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Garberg, Arnearne.garberg@caverion.com47399072Caverion Norge AS7606 LevangerTrøndelag02.07.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Grindberg, Stein Erik     tor.age.ingvaldsen@nte.no97130365NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag09.05.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Haavik, Sveins.haavik@nte.no99583359NTE Elektro AS7714SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hage, Arildarild.hage@flow-elektro.no47631474Flow Elektro Midt-Norge AS7037TrondheimTrøndelag10.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hage, Arnt Ivararnt.ivar.hage@pk-service.as90616902PK Service AS7044TrondheimTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Håker, Odd Runarrunarhker@yahoo.no92884419Fremstad & Rokseth AS7080HeimdalTrøndelag30.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Heistad, Petterpetter.heistad@nte.no99464755NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Helden, Vidarvidar@elman.no47878708Elman AS7652VerdalTrøndelag28.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Horgøien, ReidarReidar@gaulaelektro.no92255940Gaula Elektro AS7290StørenTrøndelag31.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Husby, Thorethore@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag23.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Inderdal, Erikerik@inderdalelektro.no97328836Inderdal Elektro AS7715SteinkjerTrøndelag17.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Indergård, Matsmats.indergard@oneco.no48853183Oneco Elektro AS7037TrondheimTrøndelag14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Johnson, Espenespen.johnson@aircomfort.no40467772Aircomfort Trøndelag AS 7714SteinkjærTrøndelag28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Jølle, Øyvindoyvind@jolle.no95366169Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag04.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kastås, Johnnyjohnny.kastas@nte.no95293678NTE Elektro AS7120LeksvikTrøndelag19.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kjelbotn, Richardrichard@eltric.no91738247Eltric AS7801NamsosTrøndelag19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Knotten, Øyvindoyvind.knotten@caverion.com92216097Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag25.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Krabseth, Catocato.krabseth@elman.no48022304Elman Steinkjer AS7714SteinkjerTrøndelag23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kristensen, Erlend Andrèerlend@jkel.no92258835Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag22.01.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kristiansen, Madsmads@pk-service.as93241430PK Service AS7044TrondheimTrøndelag11.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lademo, Tor Egiltor.lademo@nte.no91686941 NTE Elektro AS7650VerdalTrøndelag09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lauvstad, Olaola@belsvikelektro.no47321024Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Letnes, Kjell Ivarkjell.ivar.letnes@nte.no97889080NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lian, Geirgeir.lian@caverion.com99295908Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag16.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Lian, Kjell Jørund         kjell-jorund.lian@caverion.com91533244Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Løvås, Jan Ovejan.ove@aelektriker.no41641233Aelektriker AS7800NamsosTrøndelag24.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Løvli, Krister Diedrichsenkrister@lokken.no93207825O.Løkken AS7093TillerTrøndelag10.05.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Melgård, Gunn Anettegunn@belsvikelektro.no 41240240Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Myhre, Petterpetter@kre.no93247635Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7340OppdalTrøndelag13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Myren, Geir Mortengm@buvikinvest.no90807003Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Myren, Oddvaroddvar@kre.no90578439Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7391RennebuTrøndelag18.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Njøs, Runerune@henninenelektro.no92022897Henninen Elektro AS7080HeimdalTrøndelag03.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nyhus, Lars Ingmarlars.ingmar.nyhus@midtelektro.no92243488Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Øyan, Terjeterje@gaulaelektro.no94262342Gaula Elektro AS7290StørenTrøndelag04.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rasmussen, Andréandre@eltric.no90058342Eltric AS7800NamsosTrøndelag05.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rasmussen, Toretore@elmidt.no48262672ELMIDT AS7800NamsosTrøndelag09.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Reitås, Hans-Olafhor@k-elektro.no91738710Kopperå Elektro AS7533KopperåTrøndelag18.05.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rise, Bjørnbjorn@kre.no46861023Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7391RennebuTrøndelag11.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rø, Arnulf arnulf@bw.no40691179Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag28.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rokseth, Håkonhakon@fremstad-rokseth.no92804412Fremstad & Rokseth AS7080HeimdalTrøndelag25.04.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Saltrø, Øyvind oyvind@belsvikelektro.no95167604Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag19.05.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Shulgin, Denis Sergeevichdennis@e-nor.no92039680E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skarsaune, HarryHarry.Skarsaune@caverion.com90146114Caverion Norge AS7048TrondheimTrøndelag01.07.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skjetne Lien, Steffensteffen@pk-service.as47658882PK Service AS7044TrondheimTrøndelag10.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sletten, Sven Danielsven.daniel@aelektriker.no97476099Aelektriker AS7800NamsosTrøndelag29.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Slupphaug, Oddgeiroddgeir@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Solbue, Vegarvsolbue@fosenkraft.no99369500Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag12.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sollihaug, Mortenmorten@bw.no95023601Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag19.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sørmeland, Kjartanks@orklaelektriker.no90823482Bravida Norge AS7047TrondheimTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Stabbforsmo, Andreasandreas.stabbforsmo@e-nor.no92300900E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjærTrøndelag22.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Stokke, Ingeingestokke@hotmail.com 98246509Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag26.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Storøien, Per Ivarper.storoien@nte.no99584095NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag06.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Stranden, Torstein tstranden@fosenkraft.no95180729Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag18.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Svorkås, Leif Jomarleif@buvik.no93015403Buvik Elektro7075TillerTrøndelag29.09.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Talmoaune, Akselaksel.talmoaune@nte.no48095558NTE Elektro AS7714SteinkjerTrøndelag19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Tørum, Geirgeir.torum@caverion.com91894789Caverion Norge AS7606 LevangerTrøndelag07.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Valseth, Mariusmarius.valseth@e-nor.no40612069E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag18.05.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vekseth, Ola Kristofferola.vekseth@nte.no91531821NTE Elektro AS7714 SteinkjerTrøndelag03.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vik, Bjørn Harrybjorn.harry.vik@nte.no 90989351NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag05.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vik, Ottar Egilovik@fosenkraft.no91729431Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag28.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vikan, Mariusmarius.vikan@nte.no90827865NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag08.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vingelen, Erlenderlend@soknaelektro.no 92626895 Sokna Elektro AS7288SoknedalTrøndelag26.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vinje, Håvardhavard.vinje@caverion.com95196634Caverion Norge AS7606 LevangerTrøndelag22.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vognild, Ole Erik                        Ole.Erik.Vognild@nyinst.no95901090Nyvold Installasjon AS7340OppdalTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Voje, Håvard Wisthaavard@elektrikerservice.no95283015Elektrikerservice AS7045TrondheimTrøndelag28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Wærheim, Rubenruben.waerheim@newsec.no47626608Newsec Project AS7484TrondheimTrøndelag12.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Wiberg, Øyvindoyvind@elinstoppdal.no45502942Elinst Oppdal AS7340OppdalTrøndelag23.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Williksen, Sindre Oskarsindre@elmidt.no 40345628Elmidt AS7714SteinkjærTrøndelag14.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Wollum, Frodefrode@kre.no 72404400Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7340OppdalTrøndelag06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Ytterland, Harald Trondharald.ytterland@nte.no48860636NTE Elektro AS7714SteinkjærTrøndelag18.06.2024