Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Braut, Bennbenn@el-team.net40627840EL-TEAM AS4340BryneRogaland18.08.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Egeland, Johannesjohannes@pgi.no41535245Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland05.09.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Egeli, Andreasandreas@spenning.as51465600Spenning AS4370EgersundRogaland09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Egge, Petterpetter@vektek.no97600030VekTek AS4343OrreRogaland27.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Friestad, Alf Ovealf.ove@elektrofag.no45451880Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland29.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Friestad, Torpost@spenning.as92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Håland, Ronny Kyllingstadronny@svithun-elektro.no93435764Svithun Elektro AS4312SandnesRogaland20.06.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Handeland, Thomas handeland@gmail.com4344BryneRogaland22.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Håvås, Torbjørntorbjorn@norelcoas.no93457477Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland13.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kloster, Martinmartin@el-team.net98298414EL-TEAM AS4340BryneRogaland03.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Krag, Espenespen@pgi.no 45471159 Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland10.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kvåle, Preben Bakkepreben.bakke.kvale@oneco.no91381741Oneco Elektro AS4373 EgersundRogaland27.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Meland, Tommy tommy.meland@oneco.no99595532Oneco Elektro AS4313SandnesRogaland02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nonås, Simen Pedersensimen.pedersen.nonas@tekb.no90605128Teknisk Bureau AS5412StordRogaland19.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nordbø, Eivindeivind@norelcoas.no93457461NORELCO ELEKTRO AS5542 KarmsundRogaland14.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Randeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro AS4014StavangerRogaland29.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Ravndal Lima, Martinmartin.ravndal.lima@regjesdal.no93256659R.E.Gjesdal AS4330ÅlgårdRogaland17.07.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Risa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Røyneberg, Kjetilkjetil.royneberg@oneco.no99233255OneCo Elektro AS4033StavangerRogaland05.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sagebakken, Andersanders.sagebakken@omegaholtan.no93256643Omega Holtan AS4100JørpelandRogaland28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skeie, Robinrobin@norelcoas.no52845150Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@oneco.no41085273Oneco Elektro AS4033StavangerRogaland14.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Støle, Pålpaal@norelcoas.no92889127Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland15.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Vathne, Stålesv@rygerelektro.no90655062Ryger Elektro AS4100JørpelandRogaland21.09.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Wersland, Glenngw@relatek.no94170642Relatek Elektro AS4016StavangerRogaland24.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Zarzecki, Wojciechenergo@energowz.no94422909Energo AS4309SandnesRogaland18.02.2024