Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aarseth, Jarojaro@maritimteknikk.no41297324Maritim Teknikk AS0352OsloOslo20.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bergersen, Ole-Martin omb@oslo-elektriske.no90743133Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Brødreskift Tinglum, Larslars.tinglum@newsec.no41540857Newsec Project AS0250OsloOslo16.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dalseth, Ronny Haugenrhd@elsjekk-as.no46946575Elsjekk AS0611OsloOslo05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Danielssen, Stian stian.danielssen@oneco.no930 55 313Oneco Elektro AS0667OsloOslo08.07.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Guvåg, Øystein Reissoystein@pqs.no40406886PQS AS0661OsloOslo12.01.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Haugen Dalseth, Ronny rhd@elsjekk-as.no46946575Elsjekk AS611OsloOslo05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hoang, Michaelmichael@heco.no24125959Heco Laboratorieutstyr AS0283OsloOslo07.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Johansen, Erikerik@smartelektro.no92694601Smart Elektro AS1086OsloOslo06.12.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Johnsen, Ronnyraj@oslo-elektriske.no90741799Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Jørstad, Øyvindoyvind@ikess.no40406862IKESS NORGE AS0663OsloOslo
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Larsen, John jl@nee.as90141556Norsk El-entreprenør AS0680OsloOslo26.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Larsen, Stefanstefan.larsen@bravida.no48132438Bravida Norge AS 0509OsloOslo29.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Maaby, Sven Rune sven.rune.maaby@elsjekk-as.no95934853Elsjekk AS 0611OsloOslo10.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Maghnouj, Nordin nordin@proffelektriker.no46275050Proff Elektriker AS0663OsloOslo02.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Martinsen, Erikem@lc.no23051470Leithe & Christiansen AS0611OsloOslo28.09.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Mikkelsen, EirikEirik.mikkelsen@arkel.no91181432Arkel Romerike AS2005RælingenOslo24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nicolaysen, Mortenmorten.nicolaysen@oneco.no93200413Oneco Elektro AS0667OsloOslo02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nordheim, Maritamita.no@hotmail.com47644600iElektro AS0612OsloOslo13.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Olimb, Janjan@g-o.no41030090Gulbrandsen & Olimb AS0671OsloOslo15.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Olsen, Øivindoivind.olsen@ikess.no46813992IKESS NORGE AS0663OsloOslo22.12.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Pedersen, Patrickpatrick.pedersen@oneco.no96018106OneCo Elektro AS0666OsloOslo15.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Petkovic, Boroboro.petkovic@oneco.no95225592Oneco Elektro AS0667OsloOslo09.02.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rødal, Ole Christianoler@el-effekt.no41570228El-Effekt AS0663OsloOslo26.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rognhaug, Sveinsvein.rognhaug@elsjekk-as.no95972661Elsjekk AS0611OsloOslo05.09.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Rønning, Olav Vincent olav.vincent.ronning@oneco.no 40101618Oneco Elektro AS0667OsloOslo02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sandberg, PatrikPatrik.sandberg@bravida.no94860933Bravida Norge AS596OsloOslo12.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sjaastad, Markusms@nee.as48157044Norsk El-Entreprenør AS1184OsloOslo24.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skårsmoen, Ketil ks@oslo-elektriske.no92431486Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Strand, Runarrs@elsjekk-as.no95557711Elsjekk AS 0611OsloOslo01.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Styrmoe, Odd Haraldohs@oslo-elektriske.no90648225Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sund, Håkon Baltzersenhakon.sund@bravida.no41766193Bravida Norge AS0596OsloOslo24.04.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Tandberg, Haraldharald@tandbergs.com22173740Tandbergs Elektriske AS0190OsloOslo21.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Tjernstad, Ole Tostenole@ikess.no48313283IKESS NORGE AS0663OsloOslo19.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Werner, Roy Areroyw@el-effekt.no90188294El-Effekt AS0663OsloOslo24.10.2022