Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aanes, Vidarvidar.aanes@spider.no90031853Spider Industrier AS8001BodøNordland19.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Brandt, Bjørn-Erikbjorn-erik.brandt@celect.no97500755Brønnøysund Elektriske AS8900BrønnøysundNordland17.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Brekke, Thorfinn thorfinn.brekke@isenergi.no75602060ISE Elektro AS8208FauskeNordland23.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Fredriksen, Kjell-Arnefredriksen@elektroreparatoren.no95207901Elektroreparatøren AS8640HemnesbergetNordland02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Granås, Joakimjoakim@elektrikern.net46455253Elektriker`n Mosjøen AS8656MosjøenNordland13.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Johansen, Kai-Remi kairemi@jkelektro.no99244524JK Elektro AS8690HattfjelldalNordland22.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Østrem, Henrikhenrik@spider.no91176491Spider Industrier AS8001BodøNordland19.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Riber, Svein-Mariussveinmarius@nilsenelektroinstallasjon.no95524975Nilsen Elektro Installasjon AS8622Mo i RanaNordland19.08.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Røli, Terjeterje.roli@gmail.com97626397Terje Røli8725UtskarpenNordland14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skaue, Tor Ivartor.ivar.skaue@elteam.no76120700El-Team AS8400SortlandNordland23.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skjellnes, Rudi rudi.skjellnes@elektro.no99007686Elektro Mo AS8622Mo i RanaNordland29.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Støylen, Kurt-Wiggokurt@bmelektro.no47451045BERNARD MARTINSEN ELEKTRO AS8901BrønnøysundNordland14.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Weisæth, Danieldaniel@elbodo.no95700067Elektrikern Bodø AS8088BodøNordland09.12.2021