Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aaland, Per Erikpea@minel.no91555791Per Erik Aaland2211KongsvingerInnlandet05.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Andrå, Larslars.a@stange-elektriske.no91532841Stange Elektriske AS2335StangeInnlandet22.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Arnegard, Nils-Gunnarnga@el-ias.no90637250El-installatøren AS3570ÅlInnlandet09.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Auale, Olaoa@oelektro.no91383220El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet14.07.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bråthen, Dag Rogerdag@elsikker.no94305151Elsikker AS2322RidabuInnlandet31.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Danielsberg, Alexanderalexander@elektrikern-ringsaker.no90135937Elektriker'n Ringsaker AS2390MoelvInnlandet25-06-2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dyrhovd, Kjell Antonkjell@dyrhovd.no32147878Dyrhovd Elektro AS3535KrøderenInnlandet19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Ellevold, Andreas Kvernesandreas@brelektro.no95002802Brumunddal Elektro AS2386BrumunddalInnlandet22.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Engen, TomasTomas@gnas.no90817076Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2742HarestuaInnlandet03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Gilleberg, Ole Johannesole@altimast-gbelektro.no90935933Altimast GB-Elektro AS2635TrettenInnlandet11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Gjelseth, Stig Ovestig@skogvang.no41403392Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalInnlandet09.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Granberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Haugsjordet, Simensimenh@brelektro.no48134914Brumunddal Elektro AS2386BrumunddalInnlandet06.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Høiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet20.07.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Johansen, Mortenmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet23.05.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Løken, Uno ul@oelektro.no90060697El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet04-02-2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Moe, Kjell Trygvekjell.trygve@nordel.no92498965Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet10.05.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Moe, Rune Andersrandersm@online.no90178428Minel Glåmdal AS2211KongsvingerInnlandet07.02.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Monsen, Thomasmonsen111@hotmail.com92433553Ainstall AS2770JarenInnlandet10.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Myhre, Marius K.marius@myhre-elektro.no91834803Myhre Elektro AS2100SkarnesInnlandet19.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nordsveen, Evenev.nordsveen@gmail.com91883856Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet03.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nordsveen, Katotermo-ik@online.no97 19 61 54 Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet18.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Odberg, Theistheis.odberg@mjoselektro.no91723952Mjøs Elektro AS2821GjøvikInnlandet23.02.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Skar, Hans Arnehans.arne@elektrikern-ringsaker.no90022047Elektriker`n Ringsaker AS 2390MoelvInnlandet23.04.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Sørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Steine Sund, Kristinekristine@tryggel.no92050910El-sikkerhet Midt-Norge AS2670OttaInnlandet03.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Taraldsen, Bjørnarbjornar@mcarlsen.no613 36 880M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet13.06.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Velo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerInnlandet02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Wahlvåg, Jonnyjonny.wahlvaag@gmail.com92050910Eltron AS2500TynsetInnlandet03.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Woldengen, Sindresindre.woldengen@gmail.com91367450Ainstall AS2770JarenInnlandet10.10.2024