Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Aanonsen, BenjaminBenjamin.Aanonsen@nedig.com99206065Nedig AS4848 ArendalAgder12.09.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Borø, Vidarvidar.boro@aselektrisk.no99203770Tratec ASElektrisk AS4626KristiansandAgder23.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Braadland, Lasselasse@elektro-sor.no40631033Elektro-Sør AS4515MandalAgder26.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Bygland-Andreassen, Pålpaal.andreassen@sonnico.no93248081OneCo Elektro AS avd. Andøyfaret 4623KristiansandAgder15.08.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Dalene, Atleatle.dalene@caverion.com91640450Caverion Norge AS4515MandalAgder28.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Egaas, Sverresverreegaas@gmail.com90070405Nils Kloster AS4480KvinesdalAgder09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Engel, Markome@elxp.no98282924Elektroxperten AS4632KristiansandAgder13.02.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Ersdal, Steffensteffen.ersdal@afgruppen.no97020588AF Aeronmollier 4400FlekkefjordAgder26.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Finsland, Arneafi@elxp.no98282944Elektroxperten AS4632KristiansandAgder01.07.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Foss, Bjørnarbjornar.foss@erv.no97714295ERV Teknikk AS4580LyngdalAgder24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Grønnestad, Svein Terjestg@returkraft.no90939213Returkraft AS4618KristiansandAgder14.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Gundersen, Remiremi@it.no41230791Elit Elektro AS4515MandalAgder22.12.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hærås, Ole Bjørn ole.bjorn@helektro.no91356112Hærås Elektro AS4646FinslandAgder04.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hærås, Svein Otto svein.otto@helektro.no91356110Hærås Elektro AS4646FinslandAgder30.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Hamre, Frodepost@ees.no95734218Evje Elektroservice AS4735EvjeAgder04.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Haneberg, Ruben Tegnanderruben.haneberg@tratec.no95026811Tratec Teknikken AS4550FarsundAgder19.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Jensen, Kim Erikkej@felektro.no; kim_erik_89@hotmail.com 90862766Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordAgder17.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Kristiansen, Per ErikPer.Erik.Kristiansen@nedig.com90648609Nedig AS4848 ArendalAgder12.09.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Nokevje, Jens Frodejens.frode.nokevje@nedig.com 90964345Nedig AS4848ArendalAgder08.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Olsen, Kristianpost@hisoy-elektro.no 91758984Hisøy Elektro AS4817HISAgder26.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Omland, Jim Vidarjim.vidar@nilskloster.no 90735762Nils Kloster AS4480KvinesdalAgder01.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Paschek, Dominikdominik.paschek@caverion.comCaverion Norge AS4848ArendalAgder02.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Røyland, Thomas Kjørmothkr@m4-elektro.no90926593M4 Elektro AS 4404FlekkefjordAgder23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Silseth, JohanJohan.silseth@erv.no98879145ERV Teknikk AS4580LyngdalAgder17.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Smeland, RickyPOST@EES.NO91519755Evje Elektroservice AS4735EvjeAgder04.10.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Svendsen, Børreborre.svendsen@tratec.no95134332Tratec Teknikken AS4550FarsundAgder19.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2-1Telhaug, Tomaspost@ees.no 90758028 Evje Elektroservice AS4735EvjeAgder04.10.2021