Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Alfredsen, Lars-Erik lea@stormelektro.no99280559Storm Elektro AS1624GressvikViken14.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Alsaker, Bjørn Tore bjorn-tore.alsaker@caverion.com90786655Caverion Norge AS1712GrålumViken23.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Andersen, Jannikjannik@arro.no91635647Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken15.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Baltzersen, Øyvindob@evr-norge.no92405829EVR-Norge AS1597MossViken28.09.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Berthinussen, Yngve yngve@smartstrom.as 96627753Smartstrøm AS3403LierViken07.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bjerknes, Roger Roger.bjerknes@arro.no91366889Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bøe, Magnusmb@enexcell.no92622440Enexcell AS2022GjerdrumViken17.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bøe, Magnusmb@enexcell.no92622440Enexcell AS2022GjerdrumViken13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brørby, Fredrikfredrik@mcarlsen.no994231146M. Carlsen & Sønn Jevnaker AS3520JevnakerViken14.09.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dalen, Frode fd@seko.no40407414SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetViken31.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dokken, Kristine Bakkenekristine.dokken@haddingelektro.no94858719Hadding Elektro AS3540NesbyenViken07.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Edvardsen, Larslars@nansenelektro.no96904560Nansen elektro AS1339VøyenengaViken19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Edvardsen, Thorbjørnthorbjorn@partner-elektro.no63879320Partner Elektro AS  2021SkedsmokorsetViken08.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Egeberg, Espenee@seko.no 40407421 SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetViken14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ek, Niclasniclas@slevikelektriske.no97523766Slevik Elektriske AS1624GressvikViken18.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ekhougen, Stian stian@drobak-elektriske.no 91752056Drøbak Elektriske AS1448DrøbakViken11.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ekre, Fredrikpost@ioe.no91666951INDRE ØSTFOLD ELEKTRO AS1851MysenViken02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engen, Tomastomas.engen@arro.no99356450Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken26.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engerbråten, Tommytommy.engerbraathen@caverion.com4794890580Caverion Norge AS1811AskimViken16.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engnes Horne, Stianstian@nopek.no40481206Nopek Elektro AS  3414LierstrandaViken23.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Espeland, Kristiankre@pettersen.no96900607Ingeniør Ivar Pettersen AS3044DrammenViken23.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Faksmo, Svendsvend.faksmo@caverion.com 91533628Caverion Norge AS3420LierskogenViken22.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Finnestad, Knut-Robertkrf@ioe.no92666947INDRE ØSTFOLD ELEKTRO AS1851MysenViken10.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fjellheim, Espenef@seko.no40407410SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetViken18.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fjellheim, Mariusmf@seko.no40407405SEKO Elektro AS2020SkedsmokorsetViken19.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fredrik, StokkebækFredrik.Stokkebak@bravida.no90215414Bravida Norge AS , follo1400SkiViken07.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Garseg, Terjetgarseg@online.no90865606Askim El-Installasjon AS1801AskimViken28.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hagen, Danieldah@danielhagen.no47882010Nye Elektropartner AS1454FagerstrandViken12.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hansen, Mortenmh@elektrosmia.noElektrosmia Installasjon AS1608FredrikstadViken16.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hansen, Toretore@mcarlsen.no98035668M. Carlsen & Sønn Jevnaker AS3520JevnakerViken02.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Haugen, Petterpetter.haugen@bravida.no48018589Bravida Norge AS2060GardermoenViken28.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Håvardsrud, Pål Oddvarpal.oddvar@htr-elektro.no32 08 98 65HTR Elektro AS3588DagaliViken24.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Helgesen, Martin Andremartin.andre.helgesen@arro.no98052082Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken27.01.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Helliksen, Øyvind oyvind.helliksen@caverion.com91533620Caverion Norge AS3420LierskogenViken07.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hermansen, Martinmartinh@elektrikertjenesten.no41037410Elektrikertjenesten Halden AS1781HaldenViken07.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hjerpaasen, DanielDaniel.hj@nyeep.as45868422Nye Elektropartner AS1454FagerstrandViken18.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Horntvedt, Pål Erikpal@rasjonell-elektro.no48244662Rasjonell Elektro AS1529MossViken08.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hoveng, Knutknut.hoveng@haddingelektro.no90670016Hadding Elektro AS3540NesbyenViken02.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hovland, FredrikFredrik@wre.no97978643Welhaven Rør og Elektro3420LierskogenViken29-11-2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Frank Ronnyfrj@gelektro.no91834551Gardermoen Elektro AS2050JessheimViken25.04.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Jan Fredrikjarle@hemnesel.no95039359Hemnes El-Installasjon AS1970HemnesViken31.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Tom-Arildtom.arild@tbinstallasjon.no90226126T & B Hansen Installasjon AS1923SørumViken03.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Keric, Sabahudin, sabahudin@wiig.no93228631Ørnulf Wiig Installasjon AS1341SlependenViken07.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kihle, Erik e.kihle@brhelgesen.no91862780/92481454Brødrene Helgesen Eftf. AS3511HønefossViken30.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kjerre, Sveinung sveinung.kjerre@caverion.com95101181Caverion Norge AS1712GrålumViken23.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Klipper, Magnusmk@elektrosmia.no48076880Elektrosmia Installasjon AS1609FredrikstadViken14.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Korgerud, Matsmats@mcarlsen.no97716552M. Carlsen & Sønn Jevnaker AS3520JevnakerViken03.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Krogseth, Jørgen jorgen@lux-elektro.no46973910Lux Elektro AS1400SkiViken07.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Krystian Stanislawpostkn@nk-elektriske.no41073716NK Elektriske AS3410SyllingViken05.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Larsen, Jan Vidarjan.vidar@elektrikerost.no90054965Elektriker Øst AS3057SolbergelvaViken13.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Larsen, Stianstian@spydebergelektro.no97043874Spydeberg Elektro AS1804SpydebergViken30.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Løken, Terjeterje@tbinstallasjon.no90828163T & B Hansen Installasjon AS1923SørumViken18.08.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Marthinsen, Vidarvidar@rasjonell-elektro.no 48244661Rasjonell Elektro AS1529MossViken08.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Mikkelsen, EirikEirik.mikkelsen@arkel.no91181432Arkel Romerike AS2005RælingenViken24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Møller Warmedal, Daniel daniel@lux-elektro.no99516913Lux Elektro AS1400SkiViken06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Myhre, Henrikpost@jevnakerelektriske.no 95868097Jevnaker Elektriske Forretning AS3520JevnakerViken28.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Næss, Haraldharald@ttelektro.no90554861TT Elektro AS1353Bærums VerkViken27.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Næss, Lars Petterlarspetter@baerumelektriske.no90879491Bærum Elektriske AS1363HøvikViken14.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nilsen, Bjørn Frodebfn@stormelektro.no99280558Storm Elektro AS1621GressvikViken20.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen Vestveit, Filip filipvestveit@gmail.com48140080Elektroentreprenør Guriby AS1351RudViken15.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen, Kim-Andrèkao@aarneselektro.no63901410Årnes Elektro AS2150ÅrnesViken31.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Pedersen, Ronnyronny@powerelektro.no90196963Power Elektro AS3300HokksundViken23.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Pettersen, Andersanders@lysglimtelektro.no98489790Lysglimt Elektro AS1412SofiemyrViken01.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Repål, Tom tom@elektrikertjenesten.no99120909Elektrikertjenesten Sarpsborg-Fredrikstad AS1618FredrikstadViken30.01.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ringstad, Stein-Runostein-runo.ringstad@conductor.as90041088Conductor AS1739BorgenhaugenViken28.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Risan, Alexanderalex@sandvikaelektro.no99594631Sandvika Elektro AS1337SandvikaViken13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rosenvinge, Christianchristian@slevikelektriske.no69326666Slevik Elektriske AS1624GressvikViken18.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Schanche, Rune Kopperud rs@gelektro.no91834562Gardermoen Elektro AS2069JessheimViken20.04.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Schjerpen, Leif Frodefrodeschjerpen@hotmail.com97470880Kaaen Rakkestad Elektro AS1890RakkestadViken18.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Schwencke, Ansteinanstein.schwencke@caverion.com91533630Caverion Norge AS3420LierskogenViken10.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Siljuholtet, Håvard SøvdeHaavard.Siljuholtet@installatoren.as47621203Installatøren Fredrikstad / Installatøren Gruppen AS1661FredrikstadViken16.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skistad, Øystein Rolfsenoystein@elektrikerost.no41212312Elektriker Øst AS3057SolbergelvaViken25.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skuterud, Jørnjorn@folloelektriske.no91514805Follo Elektriske AS1431ÅsViken19.07.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Slater, Benjamin benjamin.slater@omegaholtan.no40647326Omega Holtan As1400SkiViken19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Søgnen, Petterpetter.a.sognen@caverion.com48168154Caverion Norge AS1811AskimViken16.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Solberg, Pål pal.solberg@ebnett.no 91646095Elektrikergruppen BV AS3031DrammenViken17.01.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Solvang, Tommytommy@mcarlsen.no94811455M. Carlsen & Sønn Jevnaker AS3520JevnakerViken23.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Stenbakken, Fredrikfredrik@alphaelektro.no98236784Alpha Elektro AS1481HaganViken04.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Stensrud, Lasselasse@elektrikerost.no46915226Elektriker Øst AS3057SolbergelvaViken14.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Strand, Jonas Øbyjs@elektrosmia.no95880897Elektrosmia Installasjon AS1608FredrikstadViken14.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Sveen, Andreasandreas@memoelektro.no93490308Memo Elektro AS1461LørenskogViken19.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Tandberg, Mads Erik Mads.tandberg@caverion.com91533234Caverion Norge AS2069JessheimViken18.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Thorsø, Aleksanderaleksander.thorso@lysglimtelektro.no90220802Lysglimt Elektro AS14112SofiemyrViken19.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Torp, Terjett@elektrosmia.no95143325Elektrosmia Installasjon AS1608FredrikstadViken20.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Vargas, Daniel Pachecodv@seko.no91847822SEKO Elektro AS2020SkedsmokorsetViken19.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Veidahl, Jan Ingarjiv@aarneselektro.no94019673Årnes Elektro AS2150ÅrnesViken29.11.2021
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Wehler, Thomas thomas.wehler@caverion.com91533005Caverion Norge AS1712GrålumViken22.03.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Wieczorek, Sebastiansebastian@merelektro.no46234072Merelektro AS1472FjellhamarViken11.05.2023