Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aasnes, Jan Gunnarjangunnar.aasnes@gmail.com90916663JB Elektro AS9018TromsøTroms og Finnmark14.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Anfinsen, Karl Toreinstallasjon.karl.tore@gmail.com 97539584Installasjonsservice Drift AS9475BorkenesTroms og Finnmark06.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bråstad, Jon Alfredjon.alfred.brastad@gmail.com92603376Bråstad Håkon AS9151StorslettTroms og Finnmark27.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Christensen, Vegarvegar@el-installasjon.com95045963El-Installasjon Tromsø AS9016TromsøTroms og Finnmark16.06.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Edvardsen, Tom Robintre@treallservice.no45008282TRE Allservice AS9311BrøstadbotnTroms og Finnmark07.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fjellvang, Fredrikfredrik@teknor.as46451117Teknor AS9415HarstadTroms og Finnmark21.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fjellvang, Kårefjellvang@teknor.as 77041700Teknor AS9415HarstadTroms og Finnmark01.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Henriksen, MatsMats@eltro.no46815320Eltro Installasjon AS9016TromsøTroms og Finnmark27.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Henriksen, Sigbjørnsigbjorn@overbygd-elektro.no97050002Øverbygd Elektro AS9334ØverbygdTroms og Finnmark04.12.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Isaksen, Frankisaksen@nordensparis.com90835386Ing Inst F. Isaksen AS9016TromsøTroms og Finnmark04.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Isaksen, Steffensteffen.haug.isaksen@caverion.com95196692Caverion Norge AS9411HarstadTroms og Finnmark14.03.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Iversen, Jon-Geirjongeiriversen@outlook.com944529759104KvaløyaTroms og Finnmark12.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Jenssen, Jens-Kristianjens-kristian@haneseth.no46474445Haneseth Kirkenes AS9900KirkenesTroms og Finnmark15.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Hallvard hallvard.johansen@caverion.com94050997Caverion Norge AS9010TromsøTroms og Finnmark28.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Jørgensen, Arildarild.jorgensen@multiconsult.no97152219Multiconsult Norge AS9269TromsøTroms og Finnmark23.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kongsvold, Christofferchristoffer@overbygd-elektro.no97050008Øverbygd Elektro AS9334ØverbygdTroms og Finnmark09.08.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kristoffersen, Arnearne@tromsdalenelektro.no41200066Tromsdalen Elektro AS9015TromsøTroms og Finnmark13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Martinsen, Thomasthomas@balsfjordelektro.no47043487Balsfjord Elektro AS9050StorsteinnesTroms og Finnmark25.10.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nilsen, Hanshans@nor-el.no41342915Nor-El AS9015TromsøTroms og Finnmark12.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nilsen, Leif EinarLeif.Einar.Nilsen@unn.no99638467Universitetssykehuset i Nord Norge- Elektroseksjonen9019TromsøTroms og Finnmark03.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nilsen, Per Gunnarper.gunnar.nilsen@jmhansen.no77665500J M Hansen AS9273TromsøTroms og Finnmark22.05.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Norheim, Jan-Fredrikjan-fredrik@allelektro.no48397720All Elektro AS9104KvaløyaTroms og Finnmark29.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen, Olaf Sverreolaf.olsen@caverion.com92266331Caverion Norge AS9411HarstadTroms og Finnmark03.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Pettersen, Bjørn-Agnarbjorn-agnar@tromsdalenelektro.no41239170Tromsdalen Elektro AS9015TromsøTroms og Finnmark18.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Pettersen, Lasse Johanlasse.johan.pettersen@bravida.no41488626Bravida Norge AS9006TromsøTroms og Finnmark25.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Romstad, Even Opdaleven@eltro.no95861655Eltro Installasjon AS9016TromsøTroms og Finnmark17.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Vråberg, Andersanders@tromsdalenelektro.no99342299Tromsdalen Elektro AS9015TromsøTroms og Finnmark11.05.2027