Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aaserud, Cato Eriksønncato@getek.no95752893Getek AS7550HommelvikTrøndelag06.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aunøien, JoJo.aunoien@midtelektro.no91510478Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Berg, Ole Storliole.storli.berg@vintervoll.no92832539Vintervoll AS7450TrondheimTrøndelag29.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bjerkan, Mathiasmathias.bjerkan@oneco.no45240261Oneco Elektro AS7037TrondheimTrøndelag11.05.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bjørnstad, Anders Lienanders@elmidt.no90022094ELMIDT AS7800NamsosTrøndelag10.08.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bråthen, Dag Rogerdag@elsikker.no94305151Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag31.01.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brostrøm, PetterPetter@lokken.no72847400/92280851 O.Løkken AS7080HeimdalTrøndelag26.08.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dybfest, Edgaredybfest@fkinst.no Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag28.11.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dypaune, Terjeterje@dfelektro.no48298767DF Elektro AS7105StadsbygdTrøndelag26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Eide, Remiremi.eide@elektro-team.no91670970Elektro-Team AS7240HitraTrøndelag10.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Eilertsen, Henrikhenrik.eilertsen@flow-elektro.no47620532Flow Elektro Midt Norge AS7037TrondheimTrøndelag04.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Eriksen, Marvinmarvin@blasmoelektro.no91114963Blåsmo Elektro AS7300OrkangerTrøndelag19.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Farkvam, Espenespen@trondheim-elektro.no93494242Trondheim Elektro AS7224MelhusTrøndelag22.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Flataukan, Gunnargunnar@elsikker.no90526630Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag19.06.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Follo, Asbjørnaf@eselektro.no94889888ES Elektro AS7563MalvikTrøndelag06.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fordal, Geirgf@tr-el.no98246505Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Forren, Terjeterje@belsvikelektro.no46918381Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Furuli, Knut Sverreknut-sverre.furuli@caverion.com91696378Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag11.07.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Garberg, Arnearne.garberg@caverion.com47399072Caverion Norge AS7606LevangerTrøndelag02.07.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hage, Arnt Ivararnt.ivar.hage@pk-service.as90616902PK-Service AS7044TrondheimTrøndelag06.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Håker, Odd Runaroddrunar@fremstad-rokseth.no92884419Fremstad & Rokseth AS7066TrondheimTrøndelag03.06.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hegge, ChristianChristian@jkel.no93221136Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag06.05.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Heistad, Petterpetter.heistad@nte.no99464755NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Helden, Vidarvidar@elman.no93219114Elman AS7652VerdalTrøndelag28.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hermann, Fredrikfredrik.hermann@caverion.com91743605Caverion Norge AS7606LevangerTrøndelag26.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hermstad, Vegardvegard.hermstad@bw.no97953310Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Honningdal, Jan-Erikjan-erik.honningdal@spordrift.no29067669Spordrift AS7439TrondheimTrøndelag08.02.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Horgøien, ReidarReidar@gaulaelektro.no92255940Gaula Elektro AS7290StørenTrøndelag31.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Husby, Thorethore@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag23.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hustøft, Sivert Magnesivert@soknaelektro.no95923239Sokna Elektro AS7288SoknedalTrøndelag26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hvitsand, Jøranhvitsand@eltakst-as.no98059809Eltakst AS7016TrondheimTrøndelag09.02.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Inderdal, Erikerik@inderdalelektro.no97328836Inderdal Elektro AS7715SteinkjerTrøndelag17.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Indergård, Matsmats.indergard@oneco.no48853183Oneco Elektro AS7037TrondheimTrøndelag14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Jølle, Øyvindoyvind@jolle.no95366169Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag04.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kjelbotn, Richardrichard@eltric.no91738247Eltric AS7801NamsosTrøndelag19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Knotten, Øyvindoyvind.knotten@caverion.com92216097Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag25.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Krabseth, Catocato.krabseth@elman.no48022304Elman Steinkjer AS7714SteinkjerTrøndelag23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kristiansen, Madsmads@pk-service.as93241430PK-Service AS7044TrondheimTrøndelag11.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Lauvstad, Olaola@belsvikelektro.no47321024Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Letnes, Kjell Ivarkjell.ivar.letnes@nte.no97889080NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Lian, Geirgeir.lian@caverion.com99295908Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag16.03.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Lian, Kjell Jørundkjell-jorund.lian@caverion.com91533244Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Lien, Steffen Skjetne steffen@pk-service.as47658882PK-Service AS7044TrondheimTrøndelag10.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Løvås, Jan Ovejan.ove@aelektriker.no41641233Aelektriker AS7800NamsosTrøndelag24.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Løvli, Krister Diedrichsenkrister@lokken.no93207825O.Løkken AS7093TillerTrøndelag10.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Melgård, Gunn Anettegunn@belsvikelektro.no 41240240Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Myren, Geir Mortengm@buvikinvest.no90807003Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nilsen, Mortenmorten@semi.no 92605533Semi Elektro AS7714SteinkjerTrøndelag19.08.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Njøs, Runerune@henninenelektro.no92022897Henninen Elektro AS7080HeimdalTrøndelag03.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nyhus, Lars Ingmarlars.ingmar.nyhus@midtelektro.no92243488Midt Elektro AS8380ÅlenTrøndelag09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Oddvar, Lydersenlydersen@elektrikerservice.no99584687Elektrikerservice AS7045TrondheimTrøndelag06.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen, Anton Dillerudanton.olsen@caverion.com4790752100Caverion Norge AS7048TrondheimTrøndelag16.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Øyan, Terjeterje@gaulaelektro.no94262342Gaula Elektro AS7290StørenTrøndelag04.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ranøyen, StineStineranoyen@hotmail.com908077907340OppdalTrøndelag04.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rasmussen, Andréandre@eltric.no90058342Eltric AS7800NamsosTrøndelag05.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rasmussen, Toretore@elmidt.no48262672ELMIDT AS7800NamsosTrøndelag09.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Reitås, Hans-Olafhor@k-elektro.no91738710Kopperå Elektro AS7533KopperåTrøndelag18.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rø, Arnulf arnulf@bw.no40691179Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag28.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Saltrø, Øyvind oyvind@belsvikelektro.no95167604Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag19.05.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Shulgin, Denis Sergeevichdennis@e-nor.no92039680E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skarsaune, HarryHarry.Skarsaune@caverion.com90146114Caverion Norge AS7048TrondheimTrøndelag01.07.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skogen, Kristoffer Ytteråskristoffer@jkel.no95483358Jølle & Kristensen AS7075TillerTrøndelag06.05.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Slupphaug, Oddgeiroddgeir@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Solbue, Vegarvsolbue@fosenkraft.no99369500Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag12.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Sørmeland, Kjartankjartan.sormeland@bravida.no90823482Bravida Norge AS7047TrondheimTrøndelag06.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Stabbforsmo, Andreasandreas.stabbforsmo@e-nor.no92300900E-NOR INSTALLASJON AS7725Steinkjer Trøndelag22.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Stokke, Ingeinge@tr-el.no98246509Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag26.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Storøien, Per Ivarper.storoien@nte.no99584095NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag06.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Stranden, Torstein tstranden@fosenkraft.no95180729Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag18.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Svorkås, Leif Jomarleif@buvik.no93015403Buvik Elektro7075TillerTrøndelag29.09.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Talmoaune, Akselaksel.talmoaune@nte.no48095558NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Tørum, Geirgeir.torum@caverion.com91894789Caverion Norge AS7606LevangerTrøndelag07.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Vekseth, Ola Kristofferola.vekseth@nte.no99307922NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag03.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Vik, Bjørn Harrybjorn.harry.vik@nte.no 90989351NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag05.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Vikan, Mariusmarius.vikan@nte.no90827865NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag08.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Vinje, Håvardhavard.vinje@caverion.com95196634Caverion Norge AS7606LevangerTrøndelag22.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Voje, Håvard Wisthaavard@elektrikerservice.no95283015Elektrikerservice AS7045TrondheimTrøndelag28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Wiberg, Øyvindoyvind@elinstoppdal.no45502942Elinst Oppdal AS7340OppdalTrøndelag23.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Williksen, Sindre Oskarsindre@elmidt.no 40345628ELMIDT AS7714Steinkjer Trøndelag14.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Wolden, Toretore.wolden@oppdal.com99580809Wolden Elektro7340OppdalTrøndelag18.03.2026