Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Årsvold, Frode frode.arsvold@caverion.com98238659Caverion Norge AS4313SandnesRogaland20.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Braut, Bennbenn@el-team.net40627840EL-TEAM AS4340BryneRogaland18.08.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Egeland, Johannesjohannes@pgi.no41535245PG (Per Georg) Installasjon AS4130HjelmelandRogaland05.09.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Egeli, Andreasandreas@spenning.as51465600Spenning AS4370EgersundRogaland09.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Egge, Petterpetter@vektek.no97600030VekTek AS4343OrreRogaland27.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Eriksen, Kjell Olav kjell-olav.eriksen@caverion.com91859399Caverion Norge AS5504HaugesundRogaland22.06.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Friestad, Alf Ovealf.ove@elektrofag.no45451880Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland29.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Friestad, Torpost@spenning.as92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Håland, Ronny Kyllingstadronny@svithun-elektro.no93435764Svithun Elektro AS4312SandnesRogaland20.06.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hansen, Alf ChristianAlf.Christian@pgi.no47918318PG (Per Georg) Installasjon AS4130HjelmelandRogaland04.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hansen, Gunnargunnar@norelcoas.no93457466Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland03.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Håvås, Torbjørntorbjorn@norelcoas.no93457477Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland13.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kloster, Martinmartin@el-team.net98298414EL-TEAM AS4340BryneRogaland03.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Køppen, Ronnyrk@rogalandelektro.no 93256636Rogaland Elektro AS4016StavangerRogaland29.06.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kvåle, Preben BakkePreben.Kvale@IKM.no91381741IKM Elektro AS4050SolaRogaland27.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Meland, Tommy tommy.meland@oneco.no99595532Oneco Elektro AS4313SandnesRogaland02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Myklebust, Audunaudun@elektrofag.no93205609Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland19.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Randeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro AS4014StavangerRogaland29.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ravndal Lima, Martinmartin.ravndal.lima@regjesdal.no93256659R.E.Gjesdal AS4330ÅlgårdRogaland17.07.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Risa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Sagebakken, Andersanders.sagebakken@omegaholtan.no93256643Omega Holtan AS4100JørpelandRogaland28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skeie, Robinrobin@norelcoas.no52845150Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland03.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@oneco.no41085273Oneco Elektro AS4033StavangerRogaland14.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Støle, Pålpaal@norelcoas.no92889127Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland15.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Svensen Fiskå, Trinets@ryfylke-elektriske.no91346931Ryfylke Elektriske AS4100JørpelandRogaland01.03.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Tjessem, Oveotjessem@hotmail.com95221684Oneco Elektro AS4313SandnesRogaland07.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Zarzecki, Wojciechenergo@energowz.no94422909Energo AS4309SandnesRogaland18.02.2024