Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2 Lynghaug, Jan Kristianjk@jessheimelektriske.no40080300Jessheim Elektriske AS2060GardermoenOslo24.01.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ashraf, Arshad MohammedArshad.Ashraf@ikess.no90208068IKESS NORGE AS0663OsloOslo12.04.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aver, Børgeborge.aver@caverion.com90897537Caverion Norge AS0667OsloOslo19.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bergersen, Ole-Martin omb@oslo-elektriske.no90743133Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brødreskift Tinglum, Larslars.tinglum@newsec.no41540857Newsec Project AS0250OsloOslo16.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brudevoll, Alexanderalexander.brudevoll@caverion.com48234082Caverion Norge AS8622Mo i RanaOslo16.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dalseth, Ronny Haugenrhd@elsjekk-as.no46946575Elsjekk AS 0611OsloOslo05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Danielssen, Stian stian.danielssen@oneco.no930 55 313Oneco Elektro AS0667OsloOslo08.07.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Guvåg, Øystein Reissoystein@pqs.no40406886PQS AS0661OsloOslo12.01.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Haugen Dalseth, Ronny rhd@elsjekk-as.no46946575Elsjekk AS 0611OsloOslo05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hoang, Michaelmichael@heco.no24125959Heco Laboratorieutstyr AS0283OsloOslo07.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Erikerik@smartelektro.no92694601Smart Elektro AS1086OsloOslo20.02.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johnsen, Ronnyraj@oslo-elektriske.no90741799Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Jørstad, Øyvindoyvind@ikess.no40406862IKESS NORGE AS0663OsloOslo30.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Larsen, John jl@nee.as90141556Norsk El-entreprenør AS0680OsloOslo26.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Maaby, Sven Rune sven.rune.maaby@elsjekk-as.no95934853Elsjekk AS 0611OsloOslo10.11.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Maghnouj, Nordin nordin@maxelektro.no46275050MAX Elektro AS1081OsloOslo02.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Martinsen, Erikem@lc.no23051470Leithe & Christiansen AS0611OsloOslo28.09.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nicolaysen, Mortenmorten.nicolaysen@oneco.no93200413Oneco Elektro AS0667OsloOslo02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nordheim, Maritamarita.nordheim@ielektro.no47644600iElektro AS0612OsloOslo13.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olimb, Janjan@g-o.no41030090Gulbrandsen & Olimb AS0671OsloOslo15.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen, Øivindoivind.olsen@ikess.no46813992IKESS NORGE AS0663OsloOslo22.12.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Pedersen, Patrickpatrick.pedersen@oneco.no96018106Oneco Elektro AS0666OsloOslo15.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Petkovic, Boroboro.petkovic@oneco.no95225592Oneco Elektro AS0667OsloOslo09.02.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Prøis, Larslars@pqs.no47929305PQS AS0585OsloOslo24.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rødal, Ole Christianoler@el-effekt.no41570228El-Effekt AS0663OsloOslo26.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rognhaug, Sveinsvein.rognhaug@elsjekk-as.no95972661Elsjekk AS 0611OsloOslo04.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Rønning, Olav Vincent olav.vincent.ronning@oneco.no 40101618Oneco Elektro AS0667OsloOslo02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Sjaastad, Markusms@nee.as48157044Norsk El-Entreprenør AS1184OsloOslo24.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skårsmoen, Ketil ks@oslo-elektriske.no92431486Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Strand, Runarrs@elsjekk-as.no95557711Elsjekk AS 0611OsloOslo01.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Styrmoe, Odd Haraldohs@oslo-elektriske.no90648225Oslo Elektriske AS0580OsloOslo14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Svensson, Patrikpatrik.svensson@caverion.com97059532Caverion Norge AS0667OsloOslo02.03.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Tandberg, Haraldharald@tandbergs.com22173740Tandbergs Elektriske AS0190OsloOslo21.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Tjernstad, Ole Tostenole@ikess.no48313283IKESS NORGE AS0663OsloOslo19.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Werner, Roy Areroyw@el-effekt.no90188294El-Effekt AS0663OsloOslo24.10.2022