Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aanes, Vidarvidar.aanes@spider.no90031853Spider Industrier AS8001BodøNordland19.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brandt, Bjørn-Erikbjorn-erik@br-el.no97500755Brønnøysund Elektriske AS8900BrønnøysundNordland17.02.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brekke, Thorfinn thorfinn.brekke@isenergi.no75602060ISE AS8208FauskeNordland23.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fagereng, Aleksanderaleksander.fagereng@caverion.com90971099Caverion Norge AS8622Mo i RanaNordland07.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Fredriksen, Kjell-Arnefredriksen@elektroreparatoren.no95207901Elektroreparatøren AS8640HemnesbergetNordland02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Granås, Joakimjoakim@elektrikern.net46455253Elektriker`n Mosjøen AS8656MosjøenNordland13.11.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Kai-Remi kairemi@jkelektro.no99244524JK Elektro AS8690HattfjelldalNordland22.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nielsen, Henrik Ø.henrik@spider.no91176491Spider Industrier AS8001BodøNordland19.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nordtømme, Frodefrode@elinstallatoren.no41660746El Installatøren Narvik AS8514NarvikNordland03.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen, Mathias Steiromathias.steiro@hotmail.com45091337Sinus AS8803SandnessjøenNordland15.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Røli, Terjeterje.roli@gmail.com97626397Røli Gård8725UtskarpenNordland14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Sætermo, Lars Gunnarlars-gunnar.setermo@caverion.com91533549Caverion Norge AS8656MosjøenNordland07.04.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Skjellnes, Rudi rudi.skjellnes@elektro.no99007686Elektro Mo AS8622Mo i RanaNordland29.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Søreng, Kjetilkjetil.soreng@caverion.com90646457Caverion Norge AS8622Mo i RanaNordland07.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Støylen, Kurt-Wiggokurt@bmelektro.no47451045BERNARD MARTINSEN ELEKTRO AS8901BrønnøysundNordland14.01.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Weisæth, Danieldaniel@elbodo.no95700067Elektrikern Bodø AS8088BodøNordland09.12.2021