Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Andrå, Larslars.a@stange-elektriske.no91532841Stange Elektriske AS2335StangeInnlandet22.01.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Arnegard, Nils-Gunnarnga@el-ias.no90637250El-installatøren AS3570ÅlInnlandet09.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Danielsberg, Alexanderalexander@elektrikern-ringsaker.no90135937Elektriker'n Ringsaker AS2390MoelvInnlandet25.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dyrhovd, Kjell Antonkjell@dyrhovd.no99207400Dyrhovd Elektro AS3535KrøderenInnlandet19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ellevold, Andreas Kvernesandreas@brelektro.no95002802Brumunddal Elektro AS2386BrumunddalInnlandet22.04.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engebakken, Ove ove.engebakken@caverion.com99281888Caverion Norge AS2816GjøvikInnlandet30.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engebretsen, Daniel daniel.engebretsen@caverion.com40237920Caverion Norge AS2211KongsvingerInnlandet19.08.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engen, TomasTomas@gnas.no90817076Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2742HarestuaInnlandet03.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Gjelseth, Stig Ovestig@skogvang.no41403392Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalInnlandet09.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Granberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet07.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hagen, Erlend Birkebekkerlend.hagen@elektrosafe.no9135860Elektrosafe AS2615LillehammerInnlandet11.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Haugsjordet, Simensimenh@brelektro.no48134914Brumunddal Elektro AS2386BrumunddalInnlandet06.05.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Høiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet20.07.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johansen, Mortenmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet28.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaInnlandet23.05.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kristiansen, Tom Erik tom-erik.kristiansen@caverion.com48351616Caverion Norge AS2816GjøvikInnlandet19.01.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Løken, Uno ul@oelektro.no90060697El-kontroll Ottadalen AS2680VågåInnlandet04.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Moe, Kjell Trygvekjell.trygve@nordel.no92498965Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet10.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Moe, Rune Andersrandersm@online.no90178428Minel Glåmdal AS2211KongsvingerInnlandet07.05.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Monsen, Thomasmonsen111@hotmail.com92433553Ainstall AS2770JarenInnlandet10.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Myhre, Marius K.marius@myhre-elektro.no91834803Myhre Elektro AS2100SkarnesInnlandet19.11.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Myklestad, Eirik eirik.myklestad@caverion.com99281822Caverion Norge AS2816GjøvikInnlandet09.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nordsveen, Eveneven@nordel.no91883856Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet03.12.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nordsveen, Katotermo-ik@online.no97196154 Nord Elektro AS2340LøtenInnlandet18.02.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nydal, Glenn Martinglenn-martin.nydal@caverion.com91533344Caverion Norge AS2318HamarInnlandet14.06.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nyhuus, Per Thomasthomas@perselektriske.no90726949Pers Elektriske AS2123BruvollInnlandet23.05.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Odberg, Theistheis.odberg@mjoselektro.no91723952Mjøs Elektro AS2821GjøvikInnlandet23.02.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Sørlie, Andersanders@mcarlsen.no 95097724M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Steine Sund, Kristinekristine@tryggel.no90286546El-sikkerhet Midt-Norge AS2670OttaInnlandet03.09.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Taraldsen, Bjørnarbjornar@mcarlsen.no613 36 880M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuInnlandet13.06.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Velo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerInnlandet02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Wahlvåg, Jonnyjw@eltron.no92050910Eltron AS2500TynsetInnlandet03.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Woldengen, Sindresindre.woldengen@gmail.com91367450Ainstall AS2770JarenInnlandet10.10.2024