Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aanonsen, BenjaminBenjamin.Aanonsen@nedig.com99206065Nedig AS4848ArendalAgder12.09.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aspenes, Kåre kare.aspenes@caverion.com40479287Caverion Norge AS4621KristiansandAgder24.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Aspnes, Kårekare.aspenes@caverion.com404792874621KristiansandAgder24.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Borø, Vidarvidar.boro@aselektrisk.no99203770Tratec ASElektrisk AS4626KristiansandAgder23.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Braadland, Lasselasse@elektro-sor.no40631033Elektro-Sør AS4515MandalAgder26.10.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Brandsvoll, Thomas thomas.brandsvoll@caverion.no99425818Caverion Norge AS4606KristiansandAgder10.12.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Breimoen, Kim Arekim@lre-elektro.no99570257LRE Elektro AS4576LyngdalAgder26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bryggeså, Stig Bjørnarsbb@elkam.no 47675944Elkam AS4590SnartemoAgder24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Bygland-Andreassen, Pålpaal.andreassen@oneco.no93248081Oneco Elektro AS4623KristiansandAgder15.08.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Christine, Røynestadchristine.roynestad@bravida.no90998366Bravida Norge AS4400FlekkefjordAgder03.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Dalene, Atleatle.dalene@caverion.com91640450Caverion Norge AS4515MandalAgder28.05.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Egaas, Sverresverreegaas@gmail.com90070405Nils Kloster AS4480KvinesdalAgder09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Engel, Markome@elektroxperten.no98282924Elektroxperten AS4632KristiansandAgder13.02.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ersdal, Steffensteffen.ersdal@afgruppen.no97020588AF Aeronmollier 4400FlekkefjordAgder26.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Evensen, Tommy Stenetommy.evensen@caverion.com 90676813Caverion Norge AS4848ArendalAgder23.08.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Foss, Bjørnarbjornar.foss@erv.no97714295ERV Teknikk AS4580LyngdalAgder24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Glendrange, Joakimjogl@felektro.no41404115Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordAgder05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Gundersen, Remiremi@it.no41230791Elit Elektro AS4515MandalAgder22.12.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hærås, Ole Bjørn ole.bjorn@helektro.no91356112Hærås Elektro AS4646FinslandAgder04.06.2025
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Hærås, Svein Otto svein.otto@helektro.no91356110Hærås Elektro AS4646FinslandAgder30.01.2027
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Haneberg, Ruben Tegnanderruben.haneberg@tratec.no95026811Tratec Teknikken AS4550FarsundAgder19.10.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Jensen, Kim Erikkej@felektro.no; kim_erik_89@hotmail.com 90862766Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordAgder17.06.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Johannessen, Tom Eriktej@felektro.no 38326000Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordAgder16.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Kristiansen, Per ErikPer.Erik.Kristiansen@nedig.com90648609Nedig AS4848ArendalAgder12.09.2022
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Lilledrange, Torjetoli@m4-elektro.no95087837M4 Elektro AS 4404FlekkefjordAgder21.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Nokevje, Jens Frodejens.frode.nokevje@nedig.com 90964345Nedig AS4848ArendalAgder08.05.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Olsen, Kristianpost@hisoy-elektro.no 91758984Hisøy Elektro AS4817HISAgder26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Omland, Dag Arnedaom@felektro.no98447027Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordAgder16.06.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Omland, Jim Vidarjim.vidar@nilskloster.no 90735762Nils Kloster AS4480KvinesdalAgder01.09.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Paus, ChristianChristian@lre-elektro.no99994623LRE Elektro AS4576LyngdalAgder26.10.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Ramsland, Henninghenning.ramsland@oneco.no94437607Oneco Elektro AS4623KristiansandAgder23.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Røyland, Thomas Kjørmothkr@m4-elektro.no90926593M4 Elektro AS 4404FlekkefjordAgder23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Røynestad, Christinechristine.roynestad@bravida.no90998366Bravida Norge AS4400FlekkefjordAgder03.05.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Silseth, JohanJohan.silseth@erv.no98879145ERV Teknikk AS4580LyngdalAgder17.01.2024
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Stuestøl, ToreTore@lre-elektro.no95217333LRE Elektro AS4576LyngdalAgder10.11.2026
Brannforebyggende elkontroll bolig NEK 405-2Svendsen, Børreborre.svendsen@tratec.no95134332Tratec Teknikken AS4550FarsundAgder19.10.2024