Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll boligAas, Larslars@nopek.no32244500Nopek Elektro AS  3414LIERSTRANDAViken11.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligAlfredsen, Lars-Erik lea@stormelektro.no99280559Storm Elektro AS1624GressvikViken14.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligAndersen, Jannikjannik@arro.no91635647Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligBaltzersen, Øyvindob@evr-norge.no92405829EVR-Norge AS1597MossViken28.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBerthinussen, Yngve yngve@smartstrom.as 96627753Smartstrøm AS3403LierViken07.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligBjerknes, Roger Roger.bjerknes@arro.no91366889Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligBøe, Magnusmb@enexcell.no92622440Enexcell AS2022GjerdrumViken17.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligBøe, Magnusmb@enexcell.no92622440Enexcell AS2022GjerdrumViken13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligBrorson. Hannehanne@brorson.as90721163Knut Brorson AS1459NesoddenViken08.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligDalen, Frode fd@seko.no40407414SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetViken11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEdvardsen, Larslars@nansenelektro.no96904560Nansen elektro AS1339VøyenengaViken19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligEdvardsen, Thorbjørnthorbjorn@partner-elektro.no63879320Partner Elektro AS  2021SkedsmokorsetViken08.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEgeberg, Espenee@seko.no 40407421 SEKO Elektro AS2020SkedsmokorsetViken22.11.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEk, Niclasniclas@slevikelektriske.no97523766Slevik Elektriske AS1624GressvikViken18.02.2024
Brannforebyggende elkontroll boligEkhougen, Stian stian@drobak-elektriske.no 91752056Drøbak Elektriske AS1448DrøbakViken11.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligEkre, Fredrikpost@ioe.no91666951INDRE ØSTFOLD ELEKTRO AS1851MysenViken02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligEllefsen, Sondresondre.ellefsen@caverion.com91533996Caverion Norge AS1300SandvikaViken20.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligEngen, Tomastomas.engen@arro.no99356450Arro Elektro AS3057SolbergelvaViken29.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligFinnestad, Knut-Robertkrf@ioe.no92666947INDRE ØSTFOLD ELEKTRO AS1851MysenViken10.09.2024
Brannforebyggende elkontroll boligFlaget, Perflaget@askelektro.no 95161916Olaf Helge Ask AS3300HokksundViken19.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligGarseg, Terjetgarseg@online.no90865606Askim El-Installasjon AS1801AskimViken28.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligHagen, Danieldah@danielhagen.no47882010Nye Elektropartner AS1454FagerstrandViken12.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHammersbøen, Perper.hammersboen@elektro1224.no90127869ELEKTRO 12:24 AS3580GeiloViken03.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHåvardsrud, Pål Oddvarpal.oddvar@htr-elektro.no32 08 98 65HTR Elektro AS3588DagaliViken24.09.2024
Brannforebyggende elkontroll boligHelliksen, Øyvind oyvind.helliksen@caverion.com91533620Caverion Norge AS3420LierskogenViken07.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHermansen, Martinmartinh@elektrikertjenesten.no41037410Elektrikertjenesten Halden AS1781HaldenViken28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHjerpaasen, Danielelfag@hjerpaasen.no45868422Nye Elektropartner AS1454FagerstrandViken18.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligHorntvedt, Pål Erikpal@rasjonell-elektro.no48244662Rasjonell Elektro AS1529MossViken08.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Frank Ronnyfrj@gelektro.no91834551Gardermoen Elektro AS2050JessheimViken25.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Jan Fredrikjarle@hemnesel.no95039359Hemnes El-Installasjon AS1970HemnesViken31.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligKaksrud, Terje post@hurumel.no90521902Hurum Elektro AS3481TofteViken07.11.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKeric, Sabahudin, sabahudin@wiig.no93228631Ørnulf Wiig Installasjon AS1341SlependenViken07.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligKihle, Erike.kihle@brhelgesen.no91862780/92481454Brødrene Helgesen Eftf. AS3511HønefossViken30.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKlanderud, Arnfinnarnfinn@ohansen.no47289070O. Hansens Eftf. AS1776HaldenViken17.12.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKrogseth, Jørgen jorgen@lux-elektro.no46973910Lux Elektro AS1400SkiViken07.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligLarsen, Jan Vidarjan.vidar@elektrikerost.no90054965Elektriker Øst AS3057SolbergelvaViken13.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligLarsen, Stianstian@spydebergelektro.no97043874Spydeberg Elektro AS1804SpydebergViken30.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligLøken, Terjeterje@tbinstallasjon.no90828163T & B Hansen Installasjon AS1923SørumViken18.08.2021
Brannforebyggende elkontroll boligLukaszuk, Wieslawvaler.elektro@gmail.com93969098 Våler Elektro AS1592VålerViken24.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligLynghaug, Jan Kristianjk@jessheimelektriske.no40080300Jevnaker Elektriske Forretning AS2050JessheimViken23.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligMarthinsen, Vidarvidar@rasjonell-elektro.no 48244661Rasjonell Elektro AS1529MossViken08.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligMoen, Haraldharald@nyeep.as47882010Nye Elektropartner AS1454FagerstrandViken12.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligMøller Warmedal, Daniel daniel@lux-elektro.no99516913Lux Elektro AS1400SkiViken06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligMyhre, Henrikpost@jevnakerelektriske.no 95868097Jevnaker elektriske forretning AS3520JevnakerViken28.04.2025
Brannforebyggende elkontroll boligNæss, Haraldharald@ttelektro.no90554861TT Elektro AS1353Bærums VerkViken27.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligNæss, Lars Petterlarspetter@baerumelektriske.no90879491Bærum Elektriske AS1363HøvikViken14.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligØdeli, MartinMartinO@elektro24.no93056341Elektro24 AS1820SpydebergViken22.01.2025
Brannforebyggende elkontroll boligOlsen, Kim-Andrèkao@aarneselektro.no63901410Årnes Elektro AS2150ÅrnesViken31.01.2024
Brannforebyggende elkontroll boligPettersen, Andersanders@lysglimtelektro.no98489790Lysglimt Elektro AS1412SofiemyrViken01.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRepål, Tom tom@elektrikertjenesten.no99120909Elektrikertjenesten Sarpsborg-Fredrikstad AS1618FredrikstadViken30.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRisan, Alexanderalex@sandvikaelektro.no99594631Sandvika Elektro AS1337SandvikaViken13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligRosenvinge, Christianchristian@slevikelektriske.no69326666Slevik Elektriske AS1624GressvikViken18.02.2024
Brannforebyggende elkontroll boligRudi, Bjørn Kristianbkr@askestad-aas.no41440829 Askestad-Aas Elektro AS3430SpikkestadViken03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSaga, Haakonhaakon@glitreelektriske.no97649090Glitre Elektriske AS1348RykkinnViken22.09.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSchanche, Rune Kopperud rs@gelektro.no91834562Gardermoen Elektro AS2069JessheimViken20.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSchjerpen, Leif Frodefrodeschjerpen@hotmail.com97470880Kaaen Rakkestad Elektro AS1890RakkestadViken18.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligSkaug, Jonasjonas@ohansen.no47484808Olaf Hansens EFTF AS1776HaldenViken11.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSkuterud, Jørnjorn@folloelektriske.no91514805Follo Elektriske AS1431ÅsViken19.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSolberg, Pål pal.solberg@ebnett.no 91646095Elektrikergruppen BV AS3031DrammenViken17.01.2023
Brannforebyggende elkontroll boligStrand, Jonas Øbyjs@elektrosmia.no95880897Elektrosmia Installasjon AS1608FredrikstadViken23.04.2025
Brannforebyggende elkontroll boligTeigen, Jarlejarle@partner-elektro.no63879320Partner Elektro AS  2020SkedsmokorsetViken08.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligTollefsen, Arne Magnusarne.magnus@htr-elektro.no90206236HTR Elektro AS3588DagaliViken20.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligTorp, Terjett@elektrosmia.no95143325Elektrosmia Installasjon AS1608FredrikstadViken20.04.2025
Brannforebyggende elkontroll boligVeidahl, Jan Ingarjiv@aarneselektro.no94019673Årnes Elektro AS2150ÅrnesViken29.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligWieczorek, Sebastiansebastian@merelektro.no46234072Merelektro AS1472FjellhamarViken11.05.2023