Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll boligAam, Haraldharald.aam@caverion.com91716006Caverion Norge AS6813FørdeVestland24.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligAarvik, Per Arneper.arne@eidelektro.no91178462Eid Elektro AS6770NordfjordeidVestland27.08.2025
Brannforebyggende elkontroll boligAase, Stein Ovestein.ove.aase@oneco.no95172585OneCo Elektro AS5162LaksevågVestland01.12.2021
Brannforebyggende elkontroll boligAndersen, Anders Kvilekvalanders.k.andersen@oneco.no95897440Oneco Elektro AS5162LaksevågVestland31.08.2025
Brannforebyggende elkontroll boligÅsnes, Jan Eldar Vanbergjan.eldar.asnes@incgruppen.no57752800NBN Naustdal AS6900FlorøVestland13.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligAune, Kristiankristian@se-el.no95291785Service Elektrikeren AS5144FyllingsdalenVestland27.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligBarstad, Aleksander Bergaleksander.barstad@incgruppen.no91714814NBN Elektro AS6900FlorøVestland29.01.2025
Brannforebyggende elkontroll boligBerland, Tommytommy.berland@caverion.com91135259Caverion Norge AS5068BergenVestland06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligBøe, Ronnyronny@elektromontasje.as47867365Elektromontasje AS avd Årdal6884Øvre ÅrdalVestland21.05.2025
Brannforebyggende elkontroll boligBolstad, Johnnyjobo@framo.no55999796Framo Fusa AS5641FusaVestland10.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligBreistrand, Erik Kjærgårderik.breistrand@oneco.no93252006OneCo Elektro AS5162LaksevågVestland07.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligDahle, Andrèandre@kvamelektro.no46923570Kvam Elektro AS5604ØysteseVestland23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligDale, Arnsteinarnstein.dale@ramboll.no97086594Rambøll Norge AS, avdeling Bergen5147FyllingsdalenVestland16.12.2024
Brannforebyggende elkontroll boligDaltveit, Stålestale.daltveit@thunestvedt.no99207034Magnus M. Thunestvedt AS5888BergenVestland01.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligEllingsen, Kjeld Erik kjeld.ellingsen@prestegard.no98221490Martin Prestegård AS5257KokstadVestland02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll boligEspe, Frodefrode@loflo.no90686609Løflo Installasjon AS6783StrynVestland26.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligFølling, Andrèandre.folling@thunestvedt.no99207071Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland29.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligFossdal, Jan Torejan.tore@pqs.no97021602PQS AS5179Godvik Vestland12.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligFunderud, Torsteintorstein@funtek.no95058692 Funtek AS5593SkånevikVestland02.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligGjengstø, Haavardhaavard@fnelektro.no94289128Frøland & Noss Elektro AS5059BergenVestland31.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligGnanaraja, Rohanrohan@saetren.no57853600Sætren Installasjon AS6701MåløyVestland06.07.2021
Brannforebyggende elkontroll boligGuttulsrød, Gard Egilgard@2tal-elektro.no911258332Tal Elektro AS6887LærdalVestland09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligHåland, Sven Eriksven.erik@hafs-elektro.no57781552/ 97037571HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHanebrekke, Joachimjoachim@eidelektro.no 97191839Eid Elektro AS6770NordfjordeidVestland01.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligHaugsvær, Yngve Sagosenyngve.haugsvar@bravida.no92272214Bravida Norge AS6800FørdeVestland21.05.2025
Brannforebyggende elkontroll boligHelgheim, Endre endre.helgheim@gmail.com91306805Norheimsund Elektro AS5602NorheimsundVestland05.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHellebust, Stianstian@sognelektro.no48997853Sogn Elektro AS6856SogndalVestland11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHolen Bakken, Johannesjohannes@sognelektro.no 97971798Sogn Elektro AS6856SogndalVestland11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHøviskeland, Jarlejarle.hoviskeland@bravida.no92857542Bravida Norge AS 5160LaksevågVestland15.09.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHumborstad, Hans Ottar hans-ottar.humborstad@caverion.com95067313Caverion Norge AS6770NordfjordeidVestland29.01.2025
Brannforebyggende elkontroll boligJeppesen, Stålestale.jeppesen@sonnico.no95932154Sønnico AS6903FlorøVestland09.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligKårtveit, Fredrik Normann fredii6@hotmail.com56336240Algrøy Elektro AS 5357 FjellVestland01.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKråkenes, Robinpost@jacel.as41504164Jacel AS6770NordfjordeidVestland15.01.2024
Brannforebyggende elkontroll boligKrokås, Ole Gunnarole-gunnar.krokas@caverion.com90851636Caverion Norge AS5068BergenVestland06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligLygre, Filipfilip.lygre@los-elektro.com95112048LOS Elektro AS5430BremnesVestland05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll boligLygre, Kolbjørnkolbjorn.lygre@bravida.no62055002Bravida Norge AS 5160LaksevågVestland31.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligMidttveit, Toretore@oselektro.no93208186Os Elektro AS5200OsVestland17.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligMidtun, Thomasthomas@sekse-elektro.no40847033Sekse Elektro AS5780KinsarvikVestland27.06.2023
Brannforebyggende elkontroll boligMilde, Simen Herfindalsimen.milde@fnelektro.no90226776Frøland & Noss Elektro AS5059BergenVestland31.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligMortensen, Erikerik@fnelektro.no94289990Frøland & Noss Elektro AS5059BergenVestland20.01.2025
Brannforebyggende elkontroll boligMyren, Bjarteelektromyren@gmail.com57788900HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland01.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligNakaswaran, Nirokanthniro@sonnico.no90953020Sønnico AS6901FlorøVestland03.05.2023
Brannforebyggende elkontroll boligNess, Ole Øyvind ole.o.ness@bravida.no90050659Bravida Norge AS6800FørdeVestland31.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligNesse, Svein Bjarnar svein-bjarnar.nesse@caverion.com91133048Caverion Norge AS6993HøyangerVestland02.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligOsland, Trondtrond@hafs-elektro.no95242485HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland04.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligPaulsen, Toretp@dalseideelektro.no90940341Dalseide Elektro AS5397BekkjarvikVestland04.04.2024
Brannforebyggende elkontroll boligPedersen, Robertrobert.pedersen@caverion.com91533179Caverion Norge AS6813FørdeVestland11.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligPettersen, Andersanders.pettersen@pg-elektro.no93416628A/S Pettersson & Gjellesvik's Elektriske Installasjonsforretning5004BergenVestland28.08.2025
Brannforebyggende elkontroll boligRiisøen, Gustavgustav.riisoen@bravida.no94856343Bravida Norge AS5068BergenVestland27.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSæle, Ivar Andreivar.saele@thunestvedt.no56193900Magnus M. Thunestvedt AS5888BergenVestland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSekse, Stianstian@sekse-elektro.no95702342Sekse Elektro AS5780KinsarvikVestland22.06.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSkretting, Magnusmagnus@el-team.net98298419EL-TEAM AS4340BryneVestland01.04.2025
Brannforebyggende elkontroll boligSkudalsnes, Tor Magnetor-magne@sunnfjordelektro.no46844055Sunnfjord Elektro AS6800FørdeVestland29.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSolberg, Lars Eriklarserik@solbergelservice.no97767733Solberg El-Service AS6859SlindreVestland16.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSolheim, Håvardhavard@solheimelektro.no91718491Solheim Elektro AS5642HolmefjordVestland06.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligStalheim, Espensalta_9sse@hotmail.com56193900Magnus M. Thunestvedt AS 5888BergenVestland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligStavik, Asleas@kongshavn.no 55501900Kongshavn Automasjon AS5179Godvik Vestland14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll boligStrandos, Eilev Øysteineilev@hafs-elektro.no90828605HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeVestland07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligStrømme, Kennetkennet.stromme@bravida.no 40428216Bravida Norge AS 5150LaksevågVestland10.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSvendsen, Eirikeirik.svendsen@helleelecon.no90259690Helle Elecon AS5430BremnesVestland14.06.2023
Brannforebyggende elkontroll boligThingnes, Ole Erik ole.erik.thingnes@incgruppen.no97085962NBN Naustdal AS6900FlorøVestland16.12.2024
Brannforebyggende elkontroll boligTorsvik, Bernthbt@ikontroll.no93044731Ikontroll AS5179Godvik Vestland28.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligTrehjørningen, Nikolainikolai.trehjorningen@oneco.no48840886Oneco Elektro AS5162LaksevågVestland02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligTuften, Ottarottar@josvanger.no48083704Josvanger Elektro AS6869HafsloVestland12.02.2023
Brannforebyggende elkontroll boligTverborgvik, Inge Fylkesnes inge@los-elektro.no47455125LOS Elektro AS5430BremnesVestland29.08.2022
Brannforebyggende elkontroll boligVik, Tommytommy.vik@bkk.no41794104Tovi Elektro AS5721DalekvamVestland26.10.2023