Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAskjem, Kenneth kenneth.askjem@set.no93243808SET Elektro AS3170SemVestfold10.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBekkevold, Kjellkjell@altinstallasjon.no97054707Alt Installasjon AS3178VåleVestfold02.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligBorgen, Bjørn Joakimjoakim@set.no97585810SET Elektro AS3170SemVestfold10.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBroen, Ole Martinole.martin.broen@omegaholtan.no40057678Omega Holtan As3170SemVestfold23.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEriksen, Pål TvedePaer91@me.com98049153PET Installasjon as3117TønsbergVestfold23.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligFrislid, Leif-Idarlifrislid@gmail.com 41273818AS Trikker`n3239SandefjordVestfold19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligGallis, Kjell Frodekfg@ditmarengeelektro.no47336756Ditmar Enge Elektro AS3211SandefjordVestfold06.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHabbestad, Runerune@haru.no90936756HARU Elektro Rune Habbestad3265LarvikVestfold20.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHarjo, Atleah@bentzen-elektro.no41764005Bentzen Elektro AS3183HortenVestfold02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHermansen, Andreah@eiah.no93678675EAH Elektro AS3175RamnesVestfold25.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Torgeirtjohansen82@gmail.com91808716/33044200Grytnes Elektriske A/S3183HortenVestfold06.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligKaasa, Halvor halvor.kaasa@omegaholtan.no47454765Omega Holtan AS3170SemVestfold23.08.2022
Brannforebyggende elkontroll boligLie, Tor Ingetor.inge.lie@sonnico.no93216253Sønnico AS3262LarvikVestfold22.12.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMyhre, Christianchristian@lrg.no48226872 Nøtterøy Elektriske AS3140NøtterøyVestfold14.02.2024
Brannforebyggende elkontroll boligØstengen, Anetteanette@bakken.at33 30 13 99Pet Installasjon AS3105TønsbergVestfold24.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSlater, Benjamin benjamin.slater@omegaholtan.no40647326Omega Holtan As3170SemVestfold01.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSlettingdalen, Martin Horgenmartin@vestfoldelektro.no90948005Vestfold Elektro AS3125TønsbergVestfold04.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSolheim, Martin-Andrèmartin.solheim@sonnico.no48144759Sønnico AS3262LarvikVestfold12.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligWichmann, Radoslawrw@sonnico.no45661096Sønnico AS3262LarvikVestfold01.06.2023