Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligBorø, Vidarvidar.boro@aselektrisk.no99203770Tratec ASElektrisk AS4626KristiansandVest-Agder23.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligBryggeså, Stig Bjørnarstig.bjornar.bryggesa@erv.no 47675944 ERV Teknikk Lyngdal AS4580LyngdalVest-Agder17.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligBygland-Andreassen, Pålpaal.andreassen@sonnico.no93248081Sønnico AS, avd. Kristiansand4633KristiansandVest-Agder15.08.2022
Brannforebyggende elkontroll boligDalene, Atleatle.dalene@caverion.com91640450Caverion Norge AS4515MandalVest-Agder28.05.2023
Brannforebyggende elkontroll boligEngel, Markome@elxp.no98282924ElektroXperten AS4632KristiansandVest-Agder13.02.2022
Brannforebyggende elkontroll boligErsdal, Steffensteffen.ersdal@afgruppen.no97020588AF Aeronmollier 4400FlekkefjordVest-Agder26.09.2023
Brannforebyggende elkontroll boligFinsland, Arneafi@elxp.no98282944Elektroxperten AS4632KristiansandVest-Agder01.07.2021
Brannforebyggende elkontroll boligFoss, Bjørnarbjornar.foss@erv.no97714295ERV Teknikk Lyngdal AS4580LyngdalVest-Agder24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll boligGlendrange, Joakimjogl@felektro.no41404115Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordVest-Agder05.09.2023
Brannforebyggende elkontroll boligGrønnestad, Svein Terjestg@returkraft.no90939213Returkraft AS4618KristiansandVest-Agder14.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligGundersen, Remiremi@it.no41230791Elit Elektro AS4515MandalVest-Agder22.12.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHærås, Ole Bjørn ole.bjorn@helektro.no91356110Hærås Elektro AS4646FinslandVest-Agder04.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHærås, Svein Otto svein.otto@helektro.no91356110Hærås Elektro AS4646FinslandVest-Agder30.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHaneberg, Rubenruben.haneberg@tratec.no95026811Tratec Teknikken AS4550FarsundVest-Agder19.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligJensen, Kim Erikkej@felektro.no; kim_erik_89@hotmail.com 90862766Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordVest-Agder17.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligLindland, Nils nils@elektro-sor.no91623993Elektro Sør AS4515MandalVest-Agder24.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligOmland, Jim Vidarjim.vidar@nilskloster.no 90735762Nils Kloster AS4480KvinesdalVest-Agder01.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligRøyland, Thomas Kjørmothomas.kjormoroyland@felektro.no90926593Flekkefjord Elektro AS4400FlekkefjordVest-Agder23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSilseth, JohanJohan.silseth@erv.no98879145ERV Teknikk Lyngdal AS4580LyngdalVest-Agder17.01.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSvendsen, Børreborre.svendsen@tratec.no95134332Tratec Teknikken AS4550FarsundVest-Agder19.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligWestberg, Morten morten@elpunkt.no91512904Elpunkt AS4635KristiansandVest-Agder27.05.2020