Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll boligAaserud, Cato Eriksønncato@getek.no95752893Getek AS7550HommelvikTrøndelag06.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligAunøien, JoJo.aunoien@midtelektro.no91510478Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.05.2025
Brannforebyggende elkontroll boligBjørnstad, Anders Lienanders.bjornstad@e-nor.no90022094E-NOR INSTALLASJON AS7800NamsosTrøndelag10.08.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBragstad Tangen, Kristoffer      kristoffer.bragstad@nte.no47715086NTE Elektro AS7500StjørdalTrøndelag09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBrøndbo, John Kjetiljohn.brondbo@nte.no97100813NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBrostrøm, PetterPetter@lokken.no72847400/92280851 O.Løkken AS7080HeimdalTrøndelag26.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligDybfest, Edgaredybfest@fkinst.no Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag28.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligEilertsen, Henrikhenrik.eilertsen@flow-elektro.no47620532Flow Elektro Midt Norge AS7037TrondheimTrøndelag04.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligEinangshaug, Per Oveper.ove.einangshaug@nte.no41448537NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag10.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligElden, Jonasjonas.elden@e-nor.no92669949E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligFarkvam, Espenespen@elsikker.no 93494242Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag22.09.2025
Brannforebyggende elkontroll boligFlataukan, Gunnargunnar@elsikker.no90526630Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag19.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligFollo, Asbjørnaf@eselektro.no94889888ES Elektro AS7563MalvikTrøndelag06.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligForren, Terjeterje@belsvik.as46918381Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligFrodal, Geirgm@tr-el.no98246505Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligFuruli, Knut Sverreknut-sverre.furuli@caverion.com91696378Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag11.07.2024
Brannforebyggende elkontroll boligGajdasevic, Slavkoslavko.gajdasevic@nte.no91852281NTE Elektro AS7500StjørdalTrøndelag25.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligGarberg, Arnearne.garberg@caverion.com47399072Caverion Norge AS7606 LevangerTrøndelag02.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligGrindberg, Stein Erik     tor.age.ingvaldsen@nte.no97130365NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag09.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHaavik, Sveins.haavik@nte.no99583359NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHage, Arildarild.hage@flow-elektro.no47631474Flow Elektro Midt-Norge AS7037TrondheimTrøndelag10.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligHage, Arnt Ivararnt.ivar.hage@pk-service.as90616902PK Service AS7044TrondheimTrøndelag31.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHåker, Odd Runarrunarhker@yahoo.no92884419Fremstad & Rokseth AS7080HeimdalTrøndelag30.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHeistad, Petterpetter.heistad@nte.no99464755NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHelden, Vidarvidar@elman.no47878708Elman AS7652VerdalTrøndelag28.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHorgøien, ReidarReidar@gaulaelektro.no92255940Gaula Elektro AS7290StørenTrøndelag31.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligHusby, Thorethore@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag23.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligInderdal, Erikerik@inderdalelektro.no97328836Inderdal Elektro AS7715SteinkjerTrøndelag17.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligIndergård, Matsmats.indergard@sonnico.no48853183Sønnico AS7037TrondheimTrøndelag14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll boligJohnson, Espenespen.johnson@aircomfort.no40467772Aircomfort Trøndelag AS 7714SteinkjærTrøndelag28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligJølle, Øyvindoyvind@jolle.no95366169Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag04.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKastås, Johnnyjohnny.kastas@nte.no95293678NTE Elektro AS7120LeksvikTrøndelag19.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligKjelbotn, Richardrichard@eltric.no91738247Eltric AS7801NamsosTrøndelag19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKleven, Runerunklev@hotmail.com72438010Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag31.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKnotten, Øyvindoyvind.knotten@caverion.com92216097Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag25.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligKrabseth, Catocato.krabseth@elman.no48022304Elman Steinkjer AS7714SteinkjerTrøndelag23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKristensen, Erlend Andrèerlend@jkel.no92258835Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag22.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKristiansen, Madsmads@pk-service.as93241430PK Service AS7044TrondheimTrøndelag11.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligLademo, Tor Egiltor.lademo@nte.no91686941 NTE Elektro AS7650VerdalTrøndelag09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll boligLauvstad, Olaola@belsvikelektro.no47321024Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligLetnes, Kjell Ivarkjell.ivar.letnes@nte.no97889080NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.05.2023
Brannforebyggende elkontroll boligLian, Geirgeir.lian@caverion.com99295908Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag16.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligLian, Kjell Jørund         kjell-jorund.lian@caverion.com91533244Caverion Norge AS7300OrkangerTrøndelag05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligLøvås, Jan Ovejan.ove@aelektriker.no41641233Aelektriker AS7800NamsosTrøndelag24.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligLøvli, Krister Diedrichsenkrister@lokken.no93207825O.Løkken AS7093TillerTrøndelag10.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligMelgård, Gunn Anettegunn@belsvikelektro.no 41240240Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligMyhre, Petterpetter@kre.no93247635Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7340OppdalTrøndelag13.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligMyren, Geir Mortengm@tr-el.no90807003Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligNjøs, Runerune@henninenelektro.no92022897Henninen Elektro AS7080HeimdalTrøndelag03.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligNyhus, Lars Ingmarlars.ingmar.nyhus@midtelektro.no92243488Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligRasmussen, Andréandre@eltric.no90058342Eltric AS7800NamsosTrøndelag05.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligRise, Bjørnbjorn@kre.no46861023Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7391RennebuTrøndelag11.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligRø, Arnulf arnulf@bw.no40691179Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag28.02.2024
Brannforebyggende elkontroll boligRokseth, Håkonhakon@fremstad-rokseth.no92804412Fremstad & Rokseth AS7080HeimdalTrøndelag25.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSaltrø, Øyvind oyvind@belsvikelektro.no95167604Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag19.05.2022
Brannforebyggende elkontroll boligShulgin, Denis Sergeevichdennis@e-nor.no92039680E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSkarsaune, HarryHarry.Skarsaune@caverion.com90146114Caverion Norge AS7048TrondheimTrøndelag01.07.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSkjetne Lien, Steffensteffen@pk-service.as47658882PK SERVICE AS7044TrondheimTrøndelag10.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligSletten, Sven Danielsven.daniel@aelektriker.no97476099Aelektriker AS7800NamsosTrøndelag29.04.2025
Brannforebyggende elkontroll boligSlupphaug, Oddgeiroddgeir@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSolbue, Vegarvsolbue@fkinst.no99369500Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag12.12.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSollihaug, Mortenmorten.sollihaug@bw.no95023601Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag19.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSørmeland, Kjartanks@orklaelektriker.no90823482Bravida Norge AS7047TrondheimTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligStabbforsmo, Andreasandreas.stabbforsmo@e-nor.no92300900E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjærTrøndelag22.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligStokke, Ingeingestokke@hotmail.com 98246509Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag26.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligStranden, Torstein tstranden@fosenkraft.no95180729Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag18.12.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSvorkås, Leif Jomarleif@buvik.no93015403Buvik Elektro7075TillerTrøndelag29.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligTalmoaune, Akselaksel.talmoaune@nte.no48095558NTE Elektro AS7120LeksvikTrøndelag19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligTørum, Geirgeir.torum@caverion.com91894789Caverion Norge AS7606 LevangerTrøndelag07.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligUv, Odd-Erikodd-erik.uv@caverion.com959069743Caverion Norge AS7502StjørdalTrøndelag10.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligValseth, Mariusmarius.valseth@e-nor.no40612069E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag18.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVekseth, Ola Kristofferola.vekseth@nte.no91531821NTE Elektro AS7714 SteinkjerTrøndelag14.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligVik, Bjørn Harrybjorn.harry.vik@nte.no 90989351NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag05.09.2020
Brannforebyggende elkontroll boligVik, Ottar Egilovik@fosenkraft.no91729431Fosenkraft Elektro AS7160BjugnTrøndelag28.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligVikan, Mariusmarius.vikan@nte.no90827865NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag08.06.2025
Brannforebyggende elkontroll boligVingelen, Erlenderlend@soknaelektro.no 92626895 Sokna Elektro AS7288SoknedalTrøndelag26.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVinje, Håvardhavard.vinje@caverion.com95196634Caverion Norge AS7606 LevangerTrøndelag22.06.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVognild, Ole Erik                        Ole.Erik.Vognild@nyinst.no95901090Nyvold Installasjon AS7340OppdalTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVoje, Håvard Wisthaavard@elektrikerservice.no95283015Elektrikerservice AS7045TrondheimTrøndelag28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligWærheim, Rubenruben.waerheim@newsec.no47626608Newsec Project AS7484TrondheimTrøndelag12.02.2025
Brannforebyggende elkontroll boligWiberg, Øyvindoyvind@elinstoppdal.no45502942Elinst Oppdal AS7340OppdalTrøndelag23.05.2023
Brannforebyggende elkontroll boligWilliksen, Sindre Oskarsindre.oskar.williksen@nte.no 40345628NTE Elektro AS7714SteinkjærTrøndelag14.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligWollum, Frodefrode@kre.no 72404400Kraftlaget Rise Elektro 1 AS7340OppdalTrøndelag06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligYtterland, Harald Trondharald.ytterland@nte.no48860636NTE Elektro AS7714SteinkjærTrøndelag18.06.2024