Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAaserud, Cato Eriksønncato@getek.no95752893Getek AS7550HommelvikTrøndelag06.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligAglen, Trygvetrygve.aglen73@gmail.com46973216Elcom AS7900RørvikTrøndelag26.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligAunøien, JoJo.aunoien@midtelektro.no91510478Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBerg, Asbjørnasbjorn.berg@nte.no90796560NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag15.11.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBjørnstad, Anders Lienanders.bjornstad@e-nor.no90022094E-NOR INSTALLASJON AS7800NamsosTrøndelag10.08.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBjørnstadjordet, Mortenmorten.bjornstadjordet@sonnico.no95850727Sønnico AS7037TrondheimTrøndelag20.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligBragstad Tangen, Kristoffer      kristoffer.bragstad@nte.no47715086NTE Elektro AS7500StjørdalTrøndelag09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBrøndbo, John Kjetiljohn.brondbo@nte.no97100813NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBrørs, Joakimjoakim.brors@nte.no92466603NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligBrostrøm, PetterPetter@lokken.no72847400/92280851 O.Løkken AS7080HeimdalTrøndelag26.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEinangshaug, Per Oveper.ove.einangshaug@nte.no41448537NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag10.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligElden, Jonasjonas.elden@e-nor.no92669949E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligFarkvam, Espenespen@elsikker.no 93494242Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag22.09.2020
Brannforebyggende elkontroll boligFlataukan, Gunnargunnar@elsikker.no90526630Elsikker AS7081SjetnemarkaTrøndelag19.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligFollo, Asbjørnaf@eselektro.no94889888ES Elektro AS7563MalvikTrøndelag06.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligForren, Terjeterje@belsvik.as46918381Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligFrodal, Geirgm@tr-el.no98246505Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligFuruli, Knut Sverreknut-sverre.furuli@caverion.com91696378Caverion Norge AS avdeling Orkanger7300OrkangerTrøndelag11.07.2024
Brannforebyggende elkontroll boligGajdasevic, Slavkoslavko.gajdasevic@nte.no91852281NTE Elektro AS7500StjørdalTrøndelag25.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGarberg, Arnearne.garberg@caverion.com47399072Caverion Norge AS, Nord Trøndelag7600LevangerTrøndelag02.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligGrindberg, Stein Erik     tor.age.ingvaldsen@nte.no97130365NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag09.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHaavik, Sveins.haavik@nte.no99583359NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHage, Arnt Ivararnt.ivar.hage@pk-service.as90616902PK Service AS7044TrondheimTrøndelag31.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHåker, Odd Runarrunarhker@yahoo.no92884419Fremstad & Rokseth AS7080HeimdalTrøndelag30.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHallan, Odd Magneomh@hallan-elektro.no94878956Hallan Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag24.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHeistad, Petterpetter.heistad@nte.no99464755NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHelden, Vidarvidar@elman.no47878708Elman AS7652VerdalTrøndelag28.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHorgøien, ReidarReidar@gaulaelektro.no92255940Gaula Elektro AS7290StørenTrøndelag31.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligHusby, Frank Robertfrank.robert.husby@nte.no90052083NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag29.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHusby, Thorethore@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag23.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligInderdal, Erikerik@semi.no92468895Semi Elektro AS7714SteinkjerTrøndelag17.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligIndergård, Matsmats.indergard@sonnico.no48853183Sønnico AS7037TrondheimTrøndelag14.02.2023
Brannforebyggende elkontroll boligJølle, Øyvindoyvind@jolle.no95366169Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag04.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKastås, Johnnyjohnny.kastas@nte.no95293678NTE Elektro AS7120LeksvikTrøndelag19.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligKjelbotn, Richardrichard@eltric.no91738247Eltric AS7801NamsosTrøndelag19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKleven, Runerunklev@hotmail.com72438010Gauldal Installasjon AS7290StørenTrøndelag31.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKnotten, Øyvindoyvind.knotten@caverion.com92216097Caverion Norge AS avdeling Orkanger7300OrkangerTrøndelag25.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKrabseth, Catocato.krabseth@elman.no48022304Elman Steinkjer AS7714SteinkjerTrøndelag23.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKristensen, Erlend Andrèerlend@jkel.no92258835Jølle & Kristensen AS7091TillerTrøndelag22.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKristiansen, Madsmads@pk-service.as93241430PK Service AS7044TrondheimTrøndelag11.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKvitland, Øyvind Andrèoak@rissakraftlag.no73859200Rissa Kraftlag SA7100RissaTrøndelag06.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligLademo, Tor Egiltor.lademo@nte.no91686941 NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll boligLetnes, Kjell Ivarkjell.ivar.letnes@nte.no97889080NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag14.05.2023
Brannforebyggende elkontroll boligLian, Geirgeir.lian@caverion.com99295908Caverion Norge AS avdeling Orkanger7300OrkangerTrøndelag16.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligLian, Kjell Jørund         kjell-jorund.lian@caverion.com91533244Caverion Norge AS avdeling Orkanger7300OrkangerTrøndelag05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligLind, Asgeirasgeir.lind@nte.no90755766NTE Elektro AS7970KolvereidTrøndelag19.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligLydersen, Oddvarlydersen@elektrikerservice.no99492162Elektrikerservice AS7045TrondheimTrøndelag06.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligMoen, Jan Robertjan.robert.moen@nte.no45918397NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag09.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMyren, Geir Mortengm@tr-el.no90807003Trøndelag Elektro AS7500StjørdalTrøndelag02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligMyren, Oddvaroddvar@kre.no90578439Rise Elektro AS7288SoknedalTrøndelag18.12.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNjøs, Runerune@henninenelektro.no92022897Henninen Elektro AS7080HeimdalTrøndelag03.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligNyhus, Lars Ingmarlars.ingmar.nyhus@midtelektro.no92243488Midt Elektro AS7290StørenTrøndelag09.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRasmussen, Andréandre@eltric.no90058342Eltric AS7800NamsosTrøndelag05.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligReitås, Hans-Olafhans-olaf.reitas@k-elektro.no; hor@k-elektro.no91738710Kopperå Elektro AS7533KopperåTrøndelag18.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligRø, Arnulf arnulf@berg-wigum.no40691179Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag28.02.2024
Brannforebyggende elkontroll boligRokseth, Arvid arvid@fremstad-rokseth.no92804413Fremstad & Rokseth AS7472HeimdalTrøndelag19.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRokseth, Håkonhakon@fremstad-rokseth.no92804412Fremstad & Rokseth AS7080HeimdalTrøndelag25.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSæther, Bragebsaether2001@yahoo.no48896900Gauldal Installasjon AS7290StørenTrøndelag31.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSaltrø, Øyvind oyvind@belsvikelektro.no95167604Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag19.05.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSandvik, Øivindoivind.sandvik@nte.no45815567NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligShulgin, Denis Sergeevichdennis@e-nor.no92039680E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSkarsaune, HarryHarry.Skarsaune@caverion.com90146114Caverion Norge AS7048TrondheimTrøndelag01.07.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSlupphaug, Oddgeiroddgeir@belsvikelektro.no72454050Belsvik Elektro AS7200KyrksæterøraTrøndelag27.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligSnekvik, Kurt Arildkurt.snekvik@nte.no48138002/48147208NTE Elektro Stjørdal v/ Øyvind Husby7503StjørdalTrøndelag28.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSollihaug, Mortenmorten.sollihaug@bw.no95023601Berg & Wigum AS7038TrondheimTrøndelag19.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSørmeland, Kjartanks@orklaelektriker.no90823482Bravida Norge AS7300OrkangerTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligStabbforsmo, Andreasandreas.stabbforsmo@e-nor.no92300900E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjærTrøndelag22.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligStandahl, Harald harald@fosenkraft.no91348990Fosenkraft Installasjon AS7160BjugnTrøndelag18.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligStranden, Torstein tstranden@fosenkraft.no95180729Fosenkraft Installasjon AS7160BjugnTrøndelag18.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligStrømmen, Robertrobert.strommen@nte.no97171428 NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag31.01.2022
Brannforebyggende elkontroll boligTalmoaune, Akselaksel.talmoaune@nte.no48095558NTE Elektro AS7120LeksvikTrøndelag19.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligTørum, Geirgeir.torum@caverion.com91894789Caverion Norge AS7600LevangerTrøndelag07.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligValseth, Mariusmarius.valseth@e-nor.no40612069E-NOR INSTALLASJON AS7725SteinkjerTrøndelag18.05.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVekseth, Ola Kristofferola.vekseth@nte.no91531821NTE Elektro AS7714 SteinkjerTrøndelag03.09.2020
Brannforebyggende elkontroll boligVik, Bjørn Harrybjorn.harry.vik@nte.no 90989351NTE Elektro AS7800NamsosTrøndelag05.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligVingelen, Erlenderlend@soknaelektro.no 92626895 Sokna Elektro AS7288SoknedalTrøndelag26.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVinje, Håvardhavard.vinje@caverion.com95196634Caverion Norge AS7606LevangerTrøndelag22.06.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVognild, Ole Erik                        Ole.Erik.Vognild@nyinst.no95901090Nyvold Installasjon AS7340OppdalTrøndelag06.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVoje, Håvard Wisthaavard@elektrikerservice.no95283015Elektrikerservice AS7045TrondheimTrøndelag28.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligWiberg, Øyvindoyvind@elinstoppdal.no45502942Elinst Oppdal AS7340OppdalTrøndelag23.05.2023
Brannforebyggende elkontroll boligWilliksen, Sindre Oskarsindre.oskar.williksen@nte.no 40345628NTE Elektro AS7900RørvikTrøndelag14.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligWolden, Toretore@elektro1oppdal.no 99580809 Elektro 1 Oppdal AS7340OppdalTrøndelag28.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligWollum, Frodefrode@elektro1oppdal.no72404400Elektro 1 Oppdal AS7340OppdalTrøndelag06.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligYtterland, Harald Trondharald.ytterland@nte.no48860636NTE Elektro AS7900RørvikTrøndelag18.06.2024