Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAam, Haraldharald.aam@caverion.com91716006Caverion Norge AS avd Førde Service6813FørdeSogn og Fjordane24.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligAamot, Runerune.aamot@bravida.no45416682Bravida Norge AS6800FørdeSogn og Fjordane21.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligAarvik, Per Arneper.arne@eidelektro.no91178462Eid Elektro AS6770NordfjordeidSogn og Fjordane27.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligÅsnes, Jan Eldar Vanbergjan.eldar.asnes@incgruppen.no57752800NBN Naustdal AS6900FlorøSogn og Fjordane13.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligBøe, Ronnyronny@elektromontasje.as47867365Elektromontasje AS avd Årdal6884Øvre ÅrdalSogn og Fjordane21.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBrekke, Jan Rogerjan.roger@loflo.no95288674Løflo Installasjon AS6763HornindalSogn og Fjordane03.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligEikeset, Terjeterje.eikeset@incgruppen.no 57791576/91714820NBN ELEKTRO AS6901FlorøSogn og Fjordane10.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEngeland, Robert robert@eidelektro.no98904521Eid Elektro AS6770NordfjordeidSogn og Fjordane11.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEspe, Frodefrode@loflo.no90686609Løflo Installasjon AS6783StrynSogn og Fjordane26.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligGnanaraja, Rohanrohan@saetren.no57853600Sætren Installasjon AS6701MåløySogn og Fjordane06.07.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHåland, Sven Eriksven.erik@hafs-elektro.no57781552/ 97037571HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHanebrekke, Joachimjoachim@eidelektro.no 97191839Eid Elektro AS6770NordfjordeidSogn og Fjordane01.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHaugen, Haraldhafs.harald@gmail.com57788900HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane20.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHaugsvær, Yngve Sagosenyngve.haugsvar@bravida.no92272214Bravida Norge AS6800FørdeSogn og Fjordane21.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHellebust, Stianstian@sognelektro.no48997853Sogn Elektro AS6856SogndalSogn og fjordane11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHolen Bakken, Johannesjohannes@sognelektro.no 97971798Sogn Elektro AS6856SogndalSogn og fjordane11.12.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHøstaker, Ågehafs.aage@gmail.com57788900HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane20.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHumborstad, Hans Ottar hans-ottar.humborstad@caverion.com95067313Caverion Norge AS, Nordfjordeid6770NordfjordeidSogn og Fjordane29.01.2020
Brannforebyggende elkontroll boligIversen, Gunnarmaaloea@online.no57851621Måløy Elektro Installasjon AS6700MåløySogn og Fjordane17.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJeppesen, Stålestale.jeppesen@sonnico.no95932154Sønnico AS6903DflorøSogn og Fjordane09.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligJohnsen, BjørnBjorn.Johnsen@incgruppen.no57752813NBN ELEKTRO AS6901FlorøSogn og Fjordane07.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligMyren, Bjartebjarte.myren@enivest.net57788900HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane01.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligNess, Ole Øyvind ole.o.ness@bravida.no90050659Bravida Norge AS6800FørdeSogn og Fjordane21.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNesse, Svein Bjarnar svein-bjarnar.nesse@caverion.com91133048Caverion Norge AS, Høyanger6993HøyangerSogn og Fjordane02.02.2020
Brannforebyggende elkontroll boligOsland, Trondtrond@hafs-elektro.no95242485HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane04.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligOspehaug, Norvaldnor-ospe@frisurf.no95232094Nausdal Elektro AS6817NaustdalSogn og Fjordane16.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligPedersen, Robertrobert.pedersen@caverion.com91533179Caverion Norge AS6813FørdeSogn og Fjordane11.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligRingereide, Anbjørn anbjorn@forde-elektro.no98293993Førde Elektro og Rør6800FørdeSogn og Fjordane21.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSkudalsnes, Tor Magnetor-magne@sunnfjordelektro.no46844055Sunnfjord Elektro AS6800FørdeSogn og Fjordane29.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligSolberg, Lars Eriklarserik@solbergelservice.no97767733Solberg El-Service AS6859SlindreSogn og Fjordane16.04.2023
Brannforebyggende elkontroll boligStrandos, Eilev Øysteineilev@hafs-elektro.no90828605HAFS Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn og Fjordane07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSundal, Erik Oveerik.ove.sundal@incgruppen.no57752800NBN ELEKTRO AS6901FlorøSogn og Fjordane06.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligThingnes, Ole Erik ole.erik.thingnes@incgruppen.no97085962NBN Naustdal AS6900FlorøSogn og Fjordane10.09.2024
Brannforebyggende elkontroll boligTrædal, Ronny ronny@sunnfjordelektro.no47836161Sunnfjord Elektro AS6800FørdeSogn og Fjordane02.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligTuften, Ottarottar@josvanger.no48083704Josvanger Elektro AS6869HafsloSogn og Fjordane12.02.2023