Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato Nivå
Brannforebyggende elkontroll boligBraut, Bennbenn@el-team.net40627840EL-TEAM AS4340BryneRogaland18.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEgeland, Johannesjohannes@pgi.no41535245Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland05.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEgeli, Andreasandreas@spenning.as51465600Spenning AS4370EgersundRogaland09.12.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEgge, Petterpetter@vektek.no97600030VekTek AS4343OrreRogaland27.05.2025
Brannforebyggende elkontroll boligFriestad, Alf Ovealf.ove@elektrofag.no45451880Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland29.03.2024
Brannforebyggende elkontroll boligFriestad, Torpost@spenning.as92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2025
Brannforebyggende elkontroll boligHåland, Ronny Kyllingstadronny@svithun-elektro.no93435764Svithun Elektro AS4312SandnesRogaland20.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHandeland, Thomas handeland@gmail.com4344BryneRogaland22.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHøien, Erikerik3520@hotmail.com98298419EL-TEAM AS4340BryneRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll boligKloster, Martinmartin@el-team.net98298414EL-TEAM AS4340BryneRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKrag, Espenespen@pgi.no 45471159 Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland10.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligMeland, Tommy tommy.meland@sonnico.no99595532Sønnico AS4033StavangerRogaland02.09.2024
Brannforebyggende elkontroll boligNonås, Simen Pedersensimen.pedersen.nonas@tekb.no90605128Teknisk Bureau4001StavangerRogaland19.11.2024
Brannforebyggende elkontroll boligRandeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro AS4014StavangerRogaland29.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligRavndal Lima, Martinmartin.ravndal.lima@regjesdal.no93256659R.E.Gjesdal AS4330ÅlgårdRogaland17.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRisa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland05.06.2024
Brannforebyggende elkontroll boligRøyneberg, Kjetilkjetil.royneberg@oneco.no99233255OneCo Elektro AS4066StavangerRogaland05.03.2025
Brannforebyggende elkontroll boligSkeie, Robinrobin@norelcoas.no52845150Norelco Elektro AS5542KarmsundRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSkjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@sonnico.no41085273Sønnico AS4033StavangerRogaland14.09.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVathne, Stålesv@rygerelektro.no90655062Ryger Elektro AS4100JørpelandRogaland21.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligWersland, Glenngw@relatek.no94170642Relatek Elektro AS4016StavangerRogaland24.05.2024
Brannforebyggende elkontroll boligZarzecki, Wojciechenergo@energowz.no94422909Energo AS4309SandnesRogaland18.02.2024