Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAuale, Olaoa@oelektro.no91383220El-kontroll Ottadalen AS2680VågåOppland14.07.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEngum, Gjermund gj-engum@online.no95916316Elektriker’n Fron AS2640VinstraOppland13.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGilleberg, Ole Johannespost@gb-elektro.no90935933GB-Elektro AS2615LillehammerOppland11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligGjelseth, Stig Ovestig@skogvang.no41403392Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland09.09.2024
Brannforebyggende elkontroll boligGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Mortenmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohnsen, Ole Martin612266992651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMonsen, Thomasmonsen111@hotmail.com92433553Ainstall AS2770JarenOppland10.10.2024
Brannforebyggende elkontroll boligNordlien, Eveneven.nordlien@minel.no41787794Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland16.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligOdberg, Theistheis.odberg@mjoselektro.no91723952Mjøs Elektro AS2821GjøvikOppland23.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligØdegaard, Sveinsvein@roa-elektriske.no95156506Roa Elektriske AS2740RoaOppland16.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSkog, Helgehelge.skog@minel.no95271617Minel Skogvang Installasjon AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVelo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerOppland02.08.2023
Brannforebyggende elkontroll boligWoldengen, Sindresindre.woldengen@gmail.com91367450Ainstall AS2770JarenOppland10.10.2024