Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligEliassen, Stianstian.eliassen@laugstol.no91590552Laugstol AS3901PorsgrunnTelemark14.03.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Henninghenning@dyrud.no35058080Dyrud Elektro AS3840SeljordTelemark26.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKaasa, Robert robert.kaasa@kebas.no99261238Kaasa El-kontroll3750DrangedalTelemark15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKløvtveit, Frodefrode.klovtveit@bravida.no35027120/95266041Bravida Norge AS3683NotoddenTelemark16.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNordgaard-Tveit, Hans-Kristianhans@dyrud.no45008087Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark07.05.2023
ElektrotermografiEvensen, Terjeterje@installasjon.as 90212024Bø Installasjon AS3800Bø i TelemarkTelemark23.03.2023
ElektrotermografiHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark18.05.2020
ElektrotermografiMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790elektro partner skien as3798SkienTelemark16.02.2022
Elkontroll næringHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Elkontroll næringJohansen, Henninghenning@dyrud.no35058080Dyrud Elektro AS3840SeljordTelemark26.08.2020
Elkontroll næringMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Elkontroll næringNordgaard-Tveit, Hans-Kristianhans@dyrud.no45008087Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark07.05.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Dyrud, Morten Olavmorten@dyrud.no35058084Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark16.03.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Helge Hovdejordhelge@elektrotech.no35023770Elektrotech AS3690HjartdalTelemark22.02.2021
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerVerify range of ability tests, verbal and numericalCEB’s SHL NorwayEvnetestNorgeGvarvTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHjellvik, Torbjørn Andreastorbjorn@aaa-takst.no97773333AAA-Takst AS4817AtråTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Einar jontakst@broadpark.no99733551Johnsen Taksering AS5353SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMårdalen, Gunnar gunnar@bolig-taksering.no46916636Boligtaksering Oslo & Akershus AS2040HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNikolaisen, Rolf Erik rolf@tromstakst.no90510519Troms Takst AS9016NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNormann, Christian Normanneiendom@hotmail.com95242349Normann Eiendom AS1454PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@takstforum-telemark.no41214782Takstforum Telemark AS3735SkrienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPoulsen, Harald hphp1963@gmail.com90114566Takstmann Harald Poulsen1394HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Ottar Magne ottar@mulvik.no90023835PER MULVIK AS6100SkienTelemark