Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligEliassen, Stianstian.eliassen@laugstol.no91590552Laugstol AS3901PorsgrunnTelemark14.03.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Henninghenning@dyrud.no35058080Dyrud Elektro AS3840SeljordTelemark26.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKaasa, Robert robert.kaasa@kebas.no99261238Kaasa El-kontroll3750DrangedalTelemark15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKløvtveit, Frodefrode.klovtveit@bravida.no35027120/95266041Bravida Norge AS3683NotoddenTelemark16.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNordgaard-Tveit, Hans-Kristianhans@dyrud.no45008087Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark07.05.2023
ElektrotermografiEvensen, Terjeterje@installasjon.as 90212024Bø Installasjon AS3800Bø i TelemarkTelemark23.03.2023
ElektrotermografiHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark18.05.2020
ElektrotermografiMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790elektro partner skien as3798SkienTelemark16.02.2022
Elkontroll næringHjartsjø, Kjell Arnekjell.arne@elektrotech.no99229906Elektrotech AS3690HjartdalTelemark25.03.2020
Elkontroll næringJohansen, Henninghenning@dyrud.no35058080Dyrud Elektro AS3840SeljordTelemark26.08.2020
Elkontroll næringMortensen, Stig Roarstig@elektropartner.net95020790ELEKTRO partner Skien AS3798SkienTelemark21.12.2020
Elkontroll næringNordgaard-Tveit, Hans-Kristianhans@dyrud.no45008087Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark07.05.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Dyrud, Morten Olavmorten@dyrud.no35058084Dyrud Elektro AS3835SeljordTelemark16.03.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Helge Hovdejordhelge@elektrotech.no35023770Elektrotech AS3690HjartdalTelemark22.02.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAandal, Jan Olavjan.olav@eiendomstakstmr.no95034754Eiendomstakst Møre og Romsdal AS6408AureosenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kristoffer Bjerk post@bjerk-takst.no93632622Bjerk Takst AS5253SandsliTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHoel, Arne Martinhoel@taksthuset.no45444888Arne Martin Hoel AS0775OsloTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Stein Eirikstjohnse@online.no90132534Ing. S. E. Johnsen AS7374RørosTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNatvig, Andreaspost@m2takst.no45477777M2 Takst AS4630Kristiansand STelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordal, Sveinung sveinung@estax.no90590038Estax AS4790LillesandTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNormann, Christian Normanneiendom@hotmail.com95242349Normann Eiendom AS1454FagerstrandTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNygård, Heikiheikiny@online.no90143848Takstmannen AS1448DrøbakTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Bjørnbing-r@online.no97145056BR-Byggtakst AS9407HarstadTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Raymondraymond@byggmesterskare.no97671158Byggmester Skare AS5912SeimTelemark