Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAndreassen, Karl Eivindkarl.eivind@elektrofag.no93205606Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland25.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBraut, Bennbenn@el-team.net40627840EL-TEAM A/S4349BryneRogaland18.08.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEgeland, Johannesjohannes@pgi.no41535245Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland05.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEgeli, Andreasandreasegeli@yahoo.no92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEgge, Petterpetter@vektek.no97600030VekTek AS4343OrreRogaland27.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligFriestad, Torpost@spenning.as92820606Spenning AS4370EgersundRogaland10.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGaupås, Dag Olavdag.olav.gaupaas@etr.no93457473ETR Elektro & Telecom AS5542KarmsundRogaland01.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHåland, Ronny ronny@svithun-elektro.no93435764Svithun Elektro AS4067StavangerRogaland20.06.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHandeland, Thomas handeland@gmail.comThomas Handeland4344BryneRogaland22.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHegland, FredrikFredrik.hegland@roxel.no Roxel Elektro AS4029StavangerRogaland13.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligHøien, Erikerik3520@hotmail.com98298419EL-TEAM A/S4340BryneRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll boligHoltberget, Haakonhaakon.holtberget@oneco.no41337068OneCo Vest AS4313SandnesRogaland31.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligKloster, Martinmartin@el-team.net98298414EL-TEAM A/S4340BryneRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKrag, Espenespen@pgi.no 45471159 Per Georg Installasjon AS4130HjelmelandRogaland13.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligLothe, Geir Arnegal@helgevold.com90725823Helgevold Elektro AS5570AksdalRogaland26.05.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRandeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro 4014StavangerRogaland29.09.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRangen, Geirgeir@elektrofag.no93205611Elektrofag Jæren AS4362VigrestadRogaland24.10.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRavndal Lima, Martinmartin.ravndal.lima@regjesdal.no93256659R.E.Gjesdal AS4330ÅlgårdRogaland17.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligRisa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland05.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSandvik, Torbjørnt.sandvik@bbelektro.as95834349BB Elektro AS4164FognRogaland16.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligSkeie, Robinrobin.skeie@gmail.com52845150ETR Elektro & Telecom AS5542KarmsundRogaland03.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSkjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@sonnico.no41085273Sønnico AS4066StavangerRogaland14.09.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVathne, Stålestale@vea-as.no90655062Vest Elektro & Automasjon as4100JørpelandRogaland21.09.2021
ElektrotermografiBjørnsen,Espen espen.bjornsen@bravida.no95424607Bravida Norge AS, avd. Stavanger4313SandnesRogaland14.01.2019
ElektrotermografiBrun, StianStian.Brun@westcon.no99047030Westcon Power and Automation4262AvaldsnesRogaland21.12.2022
ElektrotermografiHeskje, Lauritz AndréLauritz.Andre.Heskje@akersolutions.com91671835Aker Solutions AS4003StavangerRogaland16.03.2022
ElektrotermografiHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren4362VigrestadRogaland29.03.2021
ElektrotermografiKöppen, Ronnyronny.koeppen@rogalandelektro.no93256639Rogaland Elektro AS4016StavangerRogaland08.03.2021
ElektrotermografiLande, Hans ChristianHcl@westcon.no91888194Westcon Power and Automation AS4262AvaldsnesRogaland12.10.2020
ElektrotermografiMeland, Tommy tommy.meland@sonnico.no99595532Sønnico AS4033StavangerRogaland10.10.2023
ElektrotermografiNordhus, Morten S.morten.sundnes.nordhus@akersolutions.com46402211Aker Solutions AS4003StavangerRogaland09.01.2023
ElektrotermografiRangen, Geirgeir@elektrofag.no93205611Elektrofag Jæren4362VigrestadRogaland14.06.2023
ElektrotermografiStrøm Stange, Richardrss@levelgroup.no41283539Level Power & Automation AS5527HaugesundRogaland27.11.2022
ElektrotermografiVasset, Kjell Arnekjva@apply.no95440696APPLY RIG & MODULES AS4067StavangerRogaland05.11.2020
Elkontroll næringDalaker, Pålpaali.eivind@lyse.net92849409Finnøy  Elektro as4160FinnøyRogaland18.01.2021
Elkontroll næringEgeli, Andreasandreas@spenning.as51465600Spenning AS4370EgersundRogaland09.12.2021
Elkontroll næringHåland, Ronny Kyllingstadronny@svithun-elektro.no93435767Svithun Elektro AS4033StavangerRogaland19.03.2023
Elkontroll næringHandeland, Thomas handeland@gmail.comThomas Handeland4344BryneRogaland22.02.2021
Elkontroll næringHegland, FredrikFredrik.hegland@roxel.no Roxel Elektro AS4029StavangerRogaland13.10.2020
Elkontroll næringHølland, Joakimjoakim@elektrofag.no90096119Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland24.10.2022
Elkontroll næringRandeberg, John Terjejohn.terje.randeberg@rogalandelektro.no93256633Rogaland Elektro AS4014StavangerRogaland29.09.2020
Elkontroll næringRangen, Geirgeir@elektrofag.no93205611Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland24.10.2022
Elkontroll næringRisa, Ingvaringvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren as4362VigrestadRogaland05.06.2019
Elkontroll næringSkjelvik, Kjell Arvidkjell.arvid.skjelvik@sonnico.no41085273Sønnico AS4066StavangerRogaland14.09.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-498267985Bryne Elektriske AS4344BryneRogaland11.04.2019
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ingvar Risaingvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren4362VigrestadRogaland04.05.2020
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Trond Randebergpost@rogalandelektro.no51855000Rogaland Elektro AS4016StavangerRogaland29-08-2023
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDahl, Christiancd@takstsenteret.no90126780Takstsenteret AS1319BekkestuaRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFlagtvedt, Olavolavflagtvedt@gmail.com92461650Byggmester Olav Flagtvedt Limited5113TertnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLauvås, Johan johan@taksthordaland.no91681661Takst Team Hordaland AS5160LaksevågRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLøvås, Leif Egil lovaas@byggkontroll.com92224821Leif Egil Løvås4077HundvågRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670OttaRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOpseth, Halvor post@trysiltakst.no41418661Trysiltakst Halvor Opseth2420TrysilRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRasmussen, Tor Eriktor@bergentakst-eiendom.no93243593Bergen Takst & Eiendom5252SøreidgrendRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRivø, Jon Sverrejon@takstpartner.no90852177TakstCompagniet AS0574OsloRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSimonsen, Yngveyngve@takstforumtroms.no77848899Takstforum Troms AS9303SilsandRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVangen, Hans Kristian hans.kr@vangen.no90828055Murmester Hans Kr. Vangen2080EidsvollRogaland